Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Преди 1 час, VASILEV каза:

Здравейте, отново глупав въпрос, но простете на невежия. Има ли тук във форумите темичка как да се търсят евтини билети, как примерно да се направи комбинация, ако решиш да отидеш от едно място на друго? Или се търси в сайтове като scyscanner; Expedia, Rumbo и другите за които колеги вече са споменали? 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, VASILEV каза:

Здравейте, отново глупав въпрос, но простете на невежия. Има ли тук във форумите темичка как да се търсят евтини билети, как примерно да се направи комбинация, ако решиш да отидеш от едно място на друго? Или се търси в сайтове като scyscanner; Expedia, Rumbo и другите за които колеги вече са споменали? 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Масово билети от Испания във всички посоки по 4.89 евро с дати до февруари.  Линка е за полети от Валенсия, но излизат и други градове.

https://www.ryanair.com/bg/bg/cheap-flights/?from=VLC&out-from-date=2018-11-19&out-to-date=2019-11-19&budget=60  

 

Никой ли не следи други дестинации ...

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 3 минути , Doctor Who каза:

Масово билети от Испания във всички посоки по 4.89 евро с дати до февруари.  Линка е за полети от Валенсия, но излизат и други градове.

https://www.ryanair.com/bg/bg/cheap-flights/?from=VLC&out-from-date=2018-11-19&out-to-date=2019-11-19&budget=60  

 

Никой ли не следи други дестинации ...

От София също: 🙂

https://www.ryanair.com/bg/bg/cheap-flights/?from=SOF&out-from-date=2018-11-19&out-to-date=2019-11-19&budget=150

  • Харесвам 6
  • Благодаря 2
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 26 минути , koliob каза:

С ваучерите за 10 паунда,които budgetair.co.uk раздаваха, ако си съгласен да ти спамят мейла цената на билет от/до UK става 1,47паунда🙂Все още не съм стигала до плащане.

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към мнение

barselona.jpg.bfda433e97f42a93d5242d940040ce50.jpg

 

Без никакви Румбо, Бумбо, Кочумбо. Дирекшън от Райън. 10Е до Барса. Не знам как се прави снимка,  така че не ми се смейте.

Редактирано от kakadu
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

За Барселона има само отиване (за 3/4 дати) и то е през декември! Ама за връщане няма. А на wizz цените са високи!. 

 

Връзка към мнение
преди 44 минути , kakadu каза:

barselona.jpg.bfda433e97f42a93d5242d940040ce50.jpg

 

Без никакви Румбо, Бумбо, Кочумбо. Дирекшън от Райън. 10Е до Барса. Не знам как се прави снимка,  така че не ми се смейте.

Хахаха добре премислено. Кой пътува през февруари????? На студа в снега и в чакалнята чакайки поредното 8- часово закъснение на полета.

Връзка към мнение
преди 7 минути , muchachote каза:

Хахаха добре премислено. Кой пътува през февруари????? На студа в снега и в чакалнята чакайки поредното 8- часово закъснение на полета.

Силни думи.Ако имаш таблица със статистика сподели я тук 🙂

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към мнение

тази година бяхме в Барселона точно почти на същите дати през февруари,, само че уикенд петък-неделя и с Wizz, трима човека 120 лв тотал, беше просто прекрасно времето 🙂 билетите купих края на ноември след черния петък

Редактирано от antea
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Точно и за това попитах за някаква статистика ли има @muchachote, защото и аз бях по това време, нито закъсняли полети, нито студ и сняг имаше.

Все пак темата е за промоции и @kakaduсподели находката си

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 2 минути , Suunto каза:

То хубаво има биУети по 5 евро, ама сайтът им е толкова бъгнал, че един час се опитвам и нищо не мога да купя... Тъпа работа!

И аз така

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.