Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

  • 4 седмици по-късно ...

При любимците на Rainy и също известни сред някой североамерикански племена като  "онези-които-често-стачкуват" :grin: отново има прИмоцийка и билетчета, започващи от 2€ на посока:

image.png.d974820516d74e961ab1b8326e4d0a82.png

image.png.723494e479302c4d0562d116158983ed.png

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 9
  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 55 минути , Фил каза:

При любимците на Rainy и също известни сред някой североамерикански племена като  "онези-които-често-стачкуват" :grin: отново има прИмоцийка и билетчета, започващи от 2€ на посока:
image.png.723494e479302c4d0562d116158983ed.png

След още една стачка очаквам да почнат да подаряват билетите 🙂

 

P.S. LUFTHANSA да вземе пример, моля 🤣

 

P.S.2 Е верно ли сега ще ме карат да ходя до Billund (отдавна е в списъка), какви са тея изкушения!

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 6
Връзка към мнение
33 minutes ago, Ivko said:

Според мен още не са пуснали лятното за тези сезонни дестинации.Аз чакам Пиза, но също няма дати още догодина.

Като я пуснат, ще ти кажа едно- две места за хапване. 🙂 И апартамент в Пиза също мога да препоръчам.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , aleksandrina каза:

Като я пуснат, ще ти кажа едно- две места за хапване. 🙂 И апартамент в Пиза също мога да препоръчам.

Аз съм ходил веднъж само преди 10г за 1час само, но сега повечко. Иначе до Пиза мога да стига имам вече София-Бари, Бари-Пиза, но исках после Пиза-София, но ако не я пуснат ще ходя на другаде 😁😂

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, mpetkov91 каза:

Някой има ли идея защо няма полети до Акаба след догодина пролетта? Дали просто не са излезли билетите или ще закриват дестинацията?

Аз ги питах на страницата им във Фейса преди няколко дена , но не благоволиха да ми отговорят.

Връзка към мнение

Това вероятно го знаят много малко хора, които пряко се занимават със сметките / дестинациите /разписанието,  а може би и те още пресмятат какво и за къде ще се пуска.  Не очаквай сигурен отговор във FB или в чата.

 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Стига с тази Акаба, както и Ейлат на Wizz в лятното разписание. Вече няколко пъти се коментира.... Полетите са сезонни и ще се изпълняват единствено през зимата. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Напускали са билети по 5.99евро за доста дестинации.Това,на което попаднах:

Хамбург-Единбург

Палма де Майорка-Карлсруе

Карлсруе-Порто/Бари/Малта/Рим

Валенсия-Бордо/Марсилия

От Единбург има билети за много места по 6,73евро

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 37 минути , iMari каза:

Напускали са билети по 5.99евро за доста дестинации.Това,на което попаднах:

Хамбург-Единбург

Палма де Майорка-Карлсруе

Карлсруе-Порто/Бари/Малта/Рим

Валенсия-Бордо/Марсилия

От Единбург има билети за много места по 6,73евро

Да, напускали са ги, но за кои месеци? Януари и февруари. Кой пътува посред зимата?

Връзка към мнение
преди 2 минути , muchachote каза:

Да, напускали са ги, но за кои месеци? Януари и февруари. Кой пътува посред зимата? 

 

Всъщност,доста хора😉

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
Преди 1 час, iMari каза:

Напускали са билети по 5.99евро за доста дестинации.Това,на което попаднах:

Хамбург-Единбург

Палма де Майорка-Карлсруе

Карлсруе-Порто/Бари/Малта/Рим

Валенсия-Бордо/Марсилия

От Единбург има билети за много места по 6,73евро

Абе да идва черния петък 😁

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

@Hollywood Защо го качи..... сега не мога да спя от теб! :sarcastic_blum: Трябва да си взема нещо........., а Нашите ще ме убият вече! :rofl:

Иначе има и то Солун, ако на някой нещо му върши работа. Както и от доста други градове в Европа!

image.png.7429a0f754866f5e9a3586189b2c5e80.png

Редактирано от Иван Попов
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте, отново глупав въпрос, но простете на невежия. Има ли тук във форумите темичка как да се търсят евтини билети, как примерно да се направи комбинация, ако решиш да отидеш от едно място на друго? Или се търси в сайтове като scyscanner; Expedia, Rumbo и другите за които колеги вече са споменали? 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.