Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Ми аз си летях без проблеми (с жена и деца), и бих повторил.

По-голям гаф от това да ти канселират билета не виждам да стане, ама това обикновено става предварително, не на летището. Проверяваш си стриктно билета по PNR и няма да те изненадат.

 

ПП Ти не тръгваше ли от Пловдив? Не е ли по-бързо и удобно по шосе до Истанбул, отколкото обратно до София + чакане на летището + прекачване на различни билети в Истанбул? Аз бих поизчакал някоя промоция за да комбинирам с отстъпката, но зависи кога летиш и какви са цените де.

 

ППП Виж bravofly през edreams.it, както е описал Георги Матеев, дава няколко евро повече отстъпка. Това вече не съм го ползвал

Редактирано от neuromancer
Връзка към мнение

Здравейте,

Успях да резервирам с Маестро картата на ЦКБ за Бари 7-11.03.2016 за приблизително 50лв за 2 билета. Много благодаря за информацията. Първоначално ми изписа съобщение за техническа грешка. След 5 мин. пробвах пак и се получи.

Малко се притеснявам за сигурността там, но вярвам, че всичко ще е наред. Голяма тръпка беше докато открия за кои полети дава отстъпка и за кои не. Например не показваше полетите на easyjet.

Връзка към мнение

Вчера си взех маестрото от ПИБ, сега остава да чукна нещо с нея.

 

Виж само с какви лимити са ти я пуснали, че аз по трудния начин установих, че заради дневен лимит (600 лева май) на банката е причината да не мога да кача цялата рода да иде на почивка заедно 2 пъти :). Промяната на лимита струва 3 лева, но трябва разходка до офис.

Иначе мнооого мерси за това инфо! И аз се нареждам на опашката на черпещите :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Виж само с какви лимити са ти я пуснали, че аз по трудния начин установих, че заради дневен лимит (600 лева май) на банката е причината да не мога да кача цялата рода да иде на почивка заедно 2 пъти :). Промяната на лимита струва 3 лева, но трябва разходка до офис.

Иначе мнооого мерси за това инфо! И аз се нареждам на опашката на черпещите :)

Имаха над 10 лимита, аз сложих някакъв голям накрая май 3000лв

Връзка към мнение

Започнах редовно да пазарувам от Rumbo за полетите на Уиз. Дават по-изгодни цени от тези с членството през интернет страницата им. :lol: Как да им дадеш 100лв. за членство :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Имам си билети за Крит през юни - 4 броя за 99евро. Ползвах Jetcost.com и след това Rumbo.fr, дава 34евро отстъпка, плаща се с Diners.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Имам си билети за Крит през юни - 4 броя за 99евро. Ползвах Jetcost.com и след това Rumbo.fr, дава 34евро отстъпка, плаща се с Diners.

 От къде ще летите?

Връзка към мнение

Предполагам от Солун с Райън, такава цена излиза.

Ако някой друг гледа към Крит да кажа, сравнявайте и цената на багажа! С Райън е 28 Е/парче/посока :( , единствено при закупен един багаж за възрастен позволява един на дете на 50 %, но пак е по-скъпо от Егейските. При тях е 17 Е, та малко по-скъпата цена ще се компенсира от багажа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нещо се е шашнал rumbo.es.

Сега търся билети за един приятел от Букурещ до Мадрид и до Тенерифе и въобще ни ми изкарва полети с райън...излизат някакви космически цени само с другите компании. Пробвах за други дестинации и си излиза райън.

Редактирано от Alexander
Връзка към мнение

Вече всичко е добре, дори има още по-добри цени. Гледах дати за Тенерифе от Букурещ за края на май и връщане началото на юни, по-точно 25-26-27 май и връщане на 9 юни. В момента крайната цена за 4-те полета е 75 евро, слагах и 3-ма човека и не се променя сумата. На който му се ходи, сега е момента!

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Има и добри цени за Порто и Лисабон сега за май и юни и откомври, ноември също, около 100евро.

За 24 май  София - Фаро- София - 105 евро през Airixo.com , през Rumbo.es излизат 65 евро

Редактирано от ZORI
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Току-що тествах схемата на Георги Матеев. Сравних едни и същи полети на FB (София-Варна-София, през Май) - през сайта на Национала и през volagratis.com. Получи се разлика от 34 Евро. Отлично даже, много добре! Поздравления!

Редактирано от batdino
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев

Току-що тествах схемата на Георги Матеев. Сравних едни и същи полети на FB (София-Варна-София, през Май) - през сайта на Национала и през volagratis.com. Получи се разлика от 34 Евро. Отлично даже, много добре! Поздравления!

 

Ако още не си купил билета опитай да го потърсиш също и на http://www.budgetair.pt/pt - там излизат доста ниски цени на FB, често по-ниски и от тези на volagratis.com.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Хора, а някво намаление с Mastercard нямали бе?

А какъв е проблемът да си изкараш една карта Маестро? Когато започна тази тема и аз нямах такава карта, обаче си пуснах заявка, миналата седмица си я получих и вече си купих едно билетче ( Манила-Пуерто Принцеса) от volagratis на стойност 3.92eur ;)

Само с тази първа покупка (а тези дни мисля да пазарувам още) си избих таксата от 50ст. на месец за три години, колкото е валидността на картата.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Ако още не си купил билета опитай да го потърсиш също и на http://www.budgetair.pt/pt - там излизат доста ниски цени на FB, често по-ниски и от тези на volagratis.com.

 

Благодаря! През горния сайт за същите дати се получи разлика 30 Евро, което никак не е зле.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Благодаря! През горния сайт за същите дати се получи разлика 30 Евро, което никак не е зле.

 

Още един трик за FB полети през http://www.budgetair.pt/pt - вместо двупосочен билет пробвай да търсиш 2 еднопосочни билета. Понякога има много приятни ценови изненади :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Днес се разрових за картите маестро, с които през rumbo.es се спестяват доста пари.

Оказа се, че в момента няма нито една банка в Испания, която да издава маестро!! В същото време испанката разновидност на румбо прави големите намаления с тях.

По форумите им, постоянно се питат, кой има или откъде да извадят. Много интересна аномалия се получава.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Matúš Fabian
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.