Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Благодаря,тъкмо се чудех как да си взема връщане от Атина за ноември.Сега с nl edreams,ми излезе 11,4 евро.

Преди няколко седмици даже си купих евтин билет до Солун и оставаше да купя за автобус оттам.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Кофти- взех 1 билет от nl, за 2-рия попълвам 2 неупотребявани карти, обаче изписва, че вече са използвани. А те не са. Сменях и IP-to, смених и мейла...

Идеи поне за 2-я билет?

Връзка към мнение
преди 3 минути , aleksandrina каза:

Кофти- взех 1 билет от nl, за 2-рия попълвам 2 неупотребявани карти, обаче изписва, че вече са използвани. А те не са. Сменях и IP-to, смених и мейла...

Идеи поне за 2-я билет?

Може би по име не ти дава, пробвай да сбъркаш една буква и после ще коригираш по чат. Аз лично не съм го правил, но често го чета в темата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , aleksandrina каза:

Имената са различни. За 1 пътуващ взех, за другия не мога. И мейли смених...

И аз не можах да се преборя. Всичко смених и не става.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
6 minutes ago, Kamen said:

Преди време споделих, че има вероятност да дава покупка само на един евтин билет за една определена дата. 

ОК, но продължава да дава цена от 0,99€ за още 2 билета. 1 купих за 1 човек, 2-рия искам за друг- друго име, друг мейл, неизползвани карти... Всичко е различно, но пак не става. Сменях IP-та, сменях wi fi и мобилни данни...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вчера след поне 10 опита се отказах. 

Днес пробвах пет пъти и на шестия стана - Лондон-София за 1,33 евро, срещу 9,99 паунда на сайта на Райън. 

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 5 минути , aleksandrina каза:

Пробва с различни карти или с една и съща?

С три различни. 

И трите виртуални - редиректва ме към някаква испанска система за верификация на виза голд и ... нищо. 

Е, нещо е, ама след проявен инат от моя страна

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На ‎11‎.‎10‎.‎2018‎ г. в 15:37, koliob каза:

nl.edreams.com дава еднократно намаление от EUR 10 за полети на Ryanair и други авиокомпании през UK IP адрес. Плащането е с VISA Debit. ...

image.png.302135bb101c3dd0bef893ff675ec17f.png

image.png.461e2ba4e6d15736926cf8e050ffdb02.png

:good:

Една от другите авиокомпании е Transavia.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
На 11.10.2018 г. в 15:37, koliob каза:

nl.edreams.com дава еднократно намаление от EUR 10 за полети на Ryanair и други авиокомпании през UK IP адрес. Плащането е с VISA Debit.

 

image.png.302135bb101c3dd0bef893ff675ec17f.png

 

image.png.461e2ba4e6d15736926cf8e050ffdb02.png

Плащането е с Виза Кредит при мен - еднократно минава.

Връзка към мнение
преди 32 минути , aleksandrina каза:

Остана 1 билет от 4. Успяхме с една и съща карта 2 пъти с триене на бисквитки и кеш.

В Incognito Mode също става.

Връзка към мнение
преди 28 минути , Tani каза:

В Incognito трябва ли да сгреша, или същите данни?  Явно нещо  съм се  престарала. Сега пък мина  плащане, а  няма издаден билет :)

 

Връзка към мнение
преди 2 часа, Tani каза:

В Incognito трябва ли да сгреша, или същите данни?

При мен стана с данни за друг пътник, но плащане със същата карта.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре де....пускам немско ИП и влизам в сайта и: О Изненада!! билета е само 7 пъти по-скъп от този в сайта на райън?

Къде бъркам?

 

Screenshot_1.jpg

Връзка към мнение
преди 8 часа, boogy83 каза:

Добре де....пускам немско ИП и влизам в сайта и: О Изненада!! билета е само 7 пъти по-скъп от този в сайта на райън?

Къде бъркам?

 

Screenshot_1.jpg

Пусни uk ip

Връзка към мнение

И аз да питам,както често сменяте IP има ли случай със злоупотреба с карта?Понякога използвам карти на мои близки и ще ми е много неудобно ако стана причина да им изпразнят картата.

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Jorro
    • aleks_s
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.