Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Според мен въпросът е каква е валутата(респективно сайта,защото и аз предположих че е Перу,ама не бях сигурен и после сравних знаменцата).Иначе конвектори на валута бол

Връзка към коментар

Ако на някой му е останал неизползван ваучер от budgetair.lv за 7,50 евро може да го използва за полети на БГ ер.На нискобюджетните АК сайта изкарва много високи цени,докато за БГ ер дава същата цена като в сайта АКта.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 20.11.2018 г. в 9:29, koliob каза:

Още една опция с добри отстъпки за тези, на които Rumbo/Bravofly/Lastminute им разпознава някоя от картите като Viabyu Prepaid Mastercard:

 

https://secure.lastminute.de/booking/flight/338A9F83C1801599A94E198715328EDDDFC627B0DC9B9934A4FDEF4C26C7DE58

 

Кликвате на "Zurück" и си търсите полета.

Този линк работи ли още.

Някой купувал ли е след @ven62.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар

Малък бъг в сайтовете:

www.supersaver.ch и ch.gotogate.com 

позволява да се купуват билети за вътрешни полети в много страни с около EUR 10 намаление. Не става за нискотарифни авиокомпании. Плащането е с всякакви карти.

 

image.png.b79f5d40559e710d76d22568604b9078.png

 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 51 минути , koliob каза:

Малък бъг в сайтовете:

www.supersaver.ch и ch.gotogate.com 

позволява да се купуват билети за вътрешни полети в много страни с около EUR 10 намаление. Не става за нискотарифни авиокомпании. Плащането е с всякакви карти.

 

image.png.b79f5d40559e710d76d22568604b9078.png

 

@koliob Благодаря!Точно за вътрешни полети търся билети.Някой попадал ли е на по-големи отстъпки по сайтовете за полети на БГ ер скоро?Най-много дават тези с Виабай,но все още не разполагам с такава карта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, EliDion каза:

Хайде да разясня - въпросът беше има ли как в сайта да се вижда в евро(бутонче, нещо....), но и отговорите ми вършат работа.

Южноамериканските най-накрая ги показва в евро и чарджва картата в евро. Поне така е с бразилския вариант, аз си мислех, че ще плащам в реали, но ядец

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 часа, Мари Николова каза:

@koliob Благодаря!Точно за вътрешни полети търся билети.Някой попадал ли е на по-големи отстъпки по сайтовете за полети на БГ ер скоро?Най-много дават тези с Виабай,но все още не разполагам с такава карта.

Най-добрите цени, които съм виждал напоследък са през австрийското Opodo с UK, AT или DE IP адрес. Проблемът е, че трябва да имаш VISA Entropay, в която да има предварително заредени достатъчно пари, защото вече не приемат плащания.

 

image.png.cd0a5fea911a0628034ef040f2063d0d.png

 

Ако нямаш VISA Entropay - пак можеш да си купиш билетите на по-висока, но нелоша цена и то без никакви ограничения дори и с Paypal.

 

image.png.0d37d861712be3b3fc9c06c463231faa.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Ако на някой може да му свърши работа:

 
We are happy to reveal the third destination of our Christmas Flight Deals:
 
£20 OFF on all flights from the UK to the US!*
 
Use discount code: US20XMAS
 
This code is valid from December 20 until December 24, 2018, 23:59.*
Travel period is up to you!
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, koliob каза:

Най-добрите цени, които съм виждал напоследък са през австрийското Opodo с UK, AT или DE IP адрес. Проблемът е, че трябва да имаш VISA Entropay

 

image.png.0d37d861712be3b3fc9c06c463231faa.png

През UK и De IP в момента излиза най-ниска цена с Виза Кредит

 

Screenshot_2018-12-20-16-56-44.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 19.12.2018 г. в 17:04, Таньо каза:

Този линк работи ли още.

Някой купувал ли е след @ven62.

Аз уикенда купих 2 пъти през него по два билета София - Мадрид (Уиз и Раян) и ми ги даде грубо с 50% по-ниска цена спрямо официалният им сайт - плащане с Viabuy (Mastercard на TransferWise при мен мина) . 😊

 

ПП: Излъгах, едното беше през португалското Rumbo, че ми беше по-ниска цената 🤔

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Отново има необявена промоция на www.vayama.com. Намалението е по $10 на резервация, като нискотарифните авиокомпании изобщо не излизат сред резултатите от търсенето. А самото търсене трябва да е през този линк:

https://www.vayama.com/christmas-shopping

След всяка покупка ви издават ваучер за $8 намаление от следваща резервация. Така, че ефективното намаление става $18. Например еднопосочните билети SOF - VAR излизат по $16 в момента.

 

  • Харесвам 12
  • Браво 2
Връзка към коментар
51 minutes ago, koliob said:

Отново има необявена промоция на www.vayama.com. Намалението е по $10 на резервация, като нискотарифните авиокомпании изобщо не излизат сред резултатите от търсенето. А самото търсене трябва да е през този линк:

https://www.vayama.com/christmas-shopping

След всяка покупка ви издават ваучер за $8 намаление от следваща резервация. Така, че ефективното намаление става $18. Например еднопосочните билети SOF - VAR излизат по $16 в момента.

 

Трябваше ли регистрация тук или директно на мейла от покупката изпращат ваучер? С какво IP излизат $16?

Аз с БГ IP докарвам $24 (но това е за януари), а като мина през UK или немско IP през телефона за същата дата вади 35-36$. 🙂 

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар
Преди 1 час, aleksandrina каза:

Трябваше ли регистрация тук или директно на мейла от покупката изпращат ваучер? С какво IP излизат $16?

Аз с БГ IP докарвам $24 (но това е за януари), а като мина през UK или немско IP през телефона за същата дата вади 35-36$. 🙂 

Регистрацията е необходина за да си видиш ваучерите. IP адреса в случая няма значение. Точно $24 е най-ниската цена. $16 става след като използваш ваучер за $8 намаление.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Промоцията на www.vayama.com може да се използва по още по-добър начин за резервации с цена над $40. В процеса на закупуване на билет се появява опция за закупуване на пакет от "услуги", който включва и ваучер за $40 намаление. Тъй като цената на пакета е $25, то общото намаление за следващата покупка е $25 ($15 от ваучера и $10 от промоцията.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

До тук добре- един билет е купен. Ваучера на отделен мейл ли трябва да дойде или из сайта да го търся?

пс В сайта в Discount Vouchers няма нищо- 

No voucher codes found

There are no valid voucher codes at this moment.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , aleksandrina каза:

На мейла също нищо не идва за намаление...

Трябва да се регистрираш със същия мейл и ще ти излезе в акаунта на опцията в менюто vouchers. Поне при мен след всяка покупка издава такъв.

Връзка към коментар

Регистрирала съм се- навсякъде действам с един и същ мейл. Единствено плащането с PayPal беше с друг мейл.

Писах им (малко нахално), че не съм получила ваучер след покупката на билет. 🙂 

Такааа- по време на резервация на стъпка extras, ако се добави Basic тарифа, си пише, че няма ваучер. Пффф.

 

Vayama.jpg

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар
преди 1 час, aleksandrina каза:

Такааа- по време на резервация на стъпка extras, ако се добави Basic тарифа, си пише, че няма ваучер. Пффф.

 

Vayama.jpg

Дават ваучер от $8 като се избере точно тази опция, също както го правят и останалите версии на Vayama и Budgetair.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Направих още една резервация и след нея няма ваучер. А междувременно ми отговориха на мейла и ме питаха след коя резервация не съм получила ваучер, та им писах и за двете. Ако дадат, ще се ползват за следващо пътуване и това е.

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар
преди 15 минути , koliob каза:

Дават ваучер от $8 като се избере точно тази опция, също както го правят и останалите версии на Vayama и Budgetair.

Потвърждавам за ваучера от $8 - появява се след всеки букинг в меню My discounts или нещо от сорта. Направих вече няколко резервации, мейлите се забавиха доооста, но всичко е точно.

Мерси @koliob! 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
1 hour ago, yordanov said:

Потвърждавам за ваучера от $8 - появява се след всеки букинг в меню My discounts или нещо от сорта. Направих вече няколко резервации, мейлите се забавиха доооста, но всичко е точно.

Мерси @koliob! 🙂

Чудесно, но при мен няма. Ако трябва да съм пунктуална, аз My discounts не намирам. В профила има Discount vouchers и там няма нищо.

Иначе всички мейли по резервацията дойдоха за 2-3 минути.

 

 

Spoiler

VV.jpg

 

 

Да допълня:

Dear ***A ,

Thank you for the Email.

Apologize for the delay in response and the inconvenience caused.

This is to inform you that as noticed there was no premium service package purchased on any of these bookings to get the discount voucher.

А защо е така- за едни има, за други- не... вече нямам отговор.

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар

За получаване на първия ваучер във www.vayama.com може да се използва линк през flights.idealo.com.

Намирате си най-евтиния полет и си го купувате през линка - например този:

Screenshot_20181223-135001.png.9ee9c9c8aeb5f2665ae843cf509e7cd4.png

 

И така срещу $5 получавате ваучер за $8 + лотариен билет за потециална печалба от EUR 400 при подходящо закъснение.

  • Харесвам 5
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.