Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 32 минути , Таньо каза:

Имам няколко ваучера за 15 и 10 GBP и днес упорито търсих за полети от UK както към София, така и към други дестинации през лятото.

Нищо полезно не успях да открих. Цената на билета е висока и 15 паунда като отстъпка дават много малко под реалната в сайта на превозвача.

За Изиджет не успях да сваля даже паунд.  Търсих Манчестър - София, но нищо не излезе.

LPL - SOF с Райън не даде резултат.

Проверих от LON в посока Aгадир, Тунис, Мадейра и Канарските острови до края на март включително и на нищо не попаднах.

Може ли идея за нещо работещо. 🙂

Не са нужни много ваучери. Освен ако не си спечелил някой от онези по GBP 50 и GBP 30, но те работят само по веднъж. Кодът FRIYAY15UK върши някаква работа и то многократно за най-евтините билети. Ето един пример за билети, които на официалния сайт струват GBP 13, а на budgetair.co.uk могат да се купят за GBP 8. 

 

image.png.075f6e1f91282b7d1971b5a518c7b061.png

 

image.png.5dbe73ce15271435da739ca40a5e5004.png

 

Такива цени днес доста трудно ще намериш за следващото лято, т.е. за твоите цели описаното е неприложимо, защото работи само около най-ниските ценови равнища, но все пак може да е полезно за някой.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Кодът FRIYAY15UK се прилага успешно и за по скъпите билети на Раян и Aer Lingus.

Дестинацията е Бирмингам - Дъблин,смъква по 5 паунда и при двата превозвача.Кода за 10 паунда до скоро смъкваше по 5-6лв на билет,но в момента не върши никаква работа.Предполагам,че до края на 2019 ще влезе в употреба,но някъде пишеше,че веднъж нанесен в полето валидноста му се губи.Така че ползвайте го само ако купувате.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Доста се чудих преди да го направя, но ще ви споделя и още една необявена промоция на сайта www.vayama.com, която е активна от петък и вероятно ще работи до понеделник вечер.

Отивате на сайта и е важно преди търсенето да изчакате да се появи рекламата за BLACK FRIDAY (или да я изберете) и да кликнете върху фона (например горе в дясно върху надписа BLACK FRIDAY). Това активира намаление на цените, но същевременно изключва от търсенето нискотарифните авиокомпании. Все пак се получават доста добри цени за полетите на BgAir, Aegean, TAP и др. Ето един пример:

 

При търсене след кликване върху фона:

image.png.eada3a3440535daa697a83b4b505e926.png

 

При обикновено търсене:

image.png.3f2ae3376f1d75d575956242041ec005.png

 

Ако имате регистрация в някой от сайтовете на Vayama - след всяка направена резервация в сметката се появява ваучер за намаление за следваща такава. Така почти всички билети за полети на BgAir от София до Варна след прилагане на промоцията и ваучера излизат около EUR 12 на човек и на посока. Същото важи за много други полети и дестинации и може да се прилага многократно. За по-евтините билети може да се плаща без допълнителни такси практически с всякакви дебитни и кредитни карти.  

  • Харесвам 18
  • Благодаря 2
  • Браво 5
Връзка към коментар

Много ти благодаря за споделената информация!

Купих 2 двупосочни билета София-Варна-София за август общо за 107 лв.!

Билетите купувах един по един, като от втория до последния ползвах съответния купон за по 8$ отстъпка.

Плащането беше с една и съща карта -Visa Electron.

  • Харесвам 10
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 34 минути , reinamarsela каза:

Някой нещо да е открил за август до Милано?

Рано е за лоу кост евтини билети за лятото. Аз купувам винаги през май месец за по 19.99 до Италия, целия август по принцип е на тази цена. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Този сайт, за който днес благодарение на @koliob разбрах - www.vayama.com, започва да ми харесва.

Ето какъв имейл получих преди малко:  "It's almost your birthday! That's a great reason to celebrate and travel around the world. If you want to celebrate your birthday in a big way, these destinations are sure to help you mark this milestone in a way you’ll never forget. We have a special gift for you: $10 discount  Нappy Booking and Happy Birthday! * The discount will be automatically deducted from your chosen flight."

В първия момент помислих, че съм си объркала датата на раждане, защото рождения ми ден е точно след месец, но се оказа, че не съм и в момента имам 8$+10$ в профила си, което за начало е добре.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
На ‎20‎.‎11‎.‎2018‎ г. в 9:29, koliob каза:

Още една опция с добри отстъпки за тези, на които Rumbo/Bravofly/Lastminute им разпознава някоя от картите като Viabyu Prepaid Mastercard:

 

https://secure.lastminute.de/booking/flight/338A9F83C1801599A94E198715328EDDDFC627B0DC9B9934A4FDEF4C26C7DE58

 

Кликвате на "Zurück" и си търсите полета.

Да напомня (естествено с голяма благодарност :good:  на @koliob ) за горния линк.

Това си работи. Намалението на еднопосочен билет Амстердам - София с Transavia e 20 евро (цена на сайта на Transavia 78 евро, през lastminute... 58 евро)

Картата пише, че трябва да е Viabyu Prepaid Mastercard, но както казва класика  @Георги Матеев КК Mastercard DSK-Wizz се разпознава като такава.

(Тук пак трябва да благодаря  :clapping:)

Получаваш имейл (след 3-5 мин.) с PNR кода. Вече си добавих резервацията в профила. Всичко точно.

Редактирано от ven62
  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , ven62 каза:

Да напомня (естествено с голяма благодарност :good:  на @koliob ) за горния линк.

Това си работи. Намалението на еднопосочен билет Амстердам - София с Transavia e 20 евро (цена на сайта на Transavia 78 евро, през lastminute... 58 евро)

Картата пише, че трябва да е Viabyu Prepaid Mastercard, но както казва класика  @Георги Матеев КК Mastercard DSK-Wizz се разпознава като такава.

(Тук пак трябва да благодаря  :clapping:)

Получаваш имейл (след 3-5 мин.) с PNR кода. Вече си добавих резервацията в профила. Всичко точно.

Този линк работи също:

 

https://secure.bravofly.at/booking/flight/4078972617D0D12A9313FFBCD60B79ECABA40D91EA12C8A718FFE2096F354EE5

 

но постига по-малко намаление.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

С ДСК Мастер  и на rumbo.pt, дори сваля още някое евро. 

 

Има някакъв кешбек, но нямах време да го пробвам

 

image.png.f41e055b06eaa60932f1daf5810e2650.png

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 6 минути , Hollywood каза:

С ДСК Мастер  и на rumbo.pt, дори сваля още някое евро. 

 

Има някакъв кешбек, но нямах време да го пробвам

 

image.png.f41e055b06eaa60932f1daf5810e2650.png

В моя случай намалението е по-малко (Само 8 евро), но за други полети/дати/компании може и да е по-добро от lastminute...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , ven62 каза:

В моя случай намалението е по-малко (Само 8 евро), но за други полети/дати/компании може и да е по-добро от lastminute... 

Разбира се, вероятно и бройката на билетите влияе

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Трябва да си играете с вариянтите понеже тези сайтове дават различно намаление според това дали сте избрали еднопосочен за един/двама и повече, двупосочни за един/двама и повече, но не при всяка дестинация се получава намаление. От линка на @koliob примерно цената за един еднопосочен ми бе с 18 евро надолу, а при два еднопосочни почти нямаше. 

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар

За притежателите на Американ Експрес:

jetcost.es -> edreams сваля цена на двупосочен на Раян до Атина от 20 на 5 евро. Много дати през март, например петък-понеделник, за един човек. През холандско ай пи, не съм пробвала с българско. 

 

 

Номера с vayama.com нещо не ми се получава. Не ми излиза реклама за черен петък. Дали е свършила промоцията? Интересното е, че в раздела им за хотели по едно време ми се появяваше реклама за черен петък с 40% отстъпка за нощувки, но само през инкогнито.

 

Добре ли ви се струва цена Варна - Виена - Варна за май месец от 163 лв. на човек?

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Ivette каза:

Номера с vayama.com нещо не ми се получава. Не ми излиза реклама за черен петък. Дали е свършила промоцията? Интересното е, че в раздела им за хотели по едно време ми се появяваше реклама за черен петък с 40% отстъпка за нощувки, но само през инкогнито.

Заповядай: https://www.vayama.com/promotions/black-friday?ch=emaildealsus

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 2.05.2018 г. в 19:54, dimitrov6 каза:

През ar.jetcost.com - lastminute.com също става.

А как да проверя,след като ми изписва цената,която ме удовлетворява,а при въвеждане на данните на картите с които разполагам цената отскача доста на горе.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

някъде на този екран пише с коя карта е валидна цената

с уловката, че понякога картата се разпознава като леко различна, но за това наистина трябва да въведеш номера и тогава се вижда

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, valpet каза:

А как да проверя,след като ми изписва цената,която ме удовлетворява,а при въвеждане на данните на картите с които разполагам цената отскача доста на горе.

Явно няшаш тази карта с която важи промоцията. То при полето за данни на картата си пише с коя карта дава намалението по дефоулт и вече като избираш друга карта цената скачка. В този случай по тази схема където ти е дал @dimitrov6 намалението важи само с Viabuy Mastercar и както бе коментирано кредитната карта на Уиз се разпознава, като такава.

 

 

Untitled.jpg

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

momondo.es-->edreams.es  намаля полети основно на Раян, като колкото по-висока е цената при Раян толкова намалението е по-голямо, както и при два пътника/ без значение дали е еднопосочен или двупосочен/ намалението е повече от колкото за един:

 

 Пиза-Палермо - цена Раян 48 евро, намалена цена 30 евро / за двама

 София-Атина - цена Раян 24 евро, намаленана 12 евро / за двама

 

Плащане с Viabuy Mastercard, където за жалост моята КК на Уиз не мина.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Отново има двудневна промоция на www.vayama.com, но този път е само за международни полети. От София най-добре се получават цените до Атина с Aegean - за много дати през 2019 г. има билети по USD 21 и ако имате купон пада до USD 13, или под EUR 12 при цена на официалния сайт EUR 29.

 

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.