Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

42 minutes ago, ven62 said:

Знам, че полети с EasyJet през тези сайтове не са оферта, но все пак да попитам:

Началото на декември - Амстердам-Виена-Амстердам 1 билет, без багаж?  

Айндховен - Виена - Айндховен с WIZZ има за 72,48 € без WDC и 52,48 € с WDC.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , aleksandrina каза:

Айндховен - Виена - Айндховен с WIZZ има за 72,48 € без WDC и 52,48 € с WDC.

Мерси.

Прегледах ги тези, но не е много по-евтино от Easyjet, като се има предвид и Амстердам-Айндховен. А и + 2-3 часа в посока става цялата схема.

Vueling също летят Амс-Виена, но и там греда - или цена, или неудобни часове.

 

Е, то пък не може все на далавера.:wink:

Всъщност, сещам се за един човек на планетата дето може. :laugh:

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
В момента, antea каза:

айде не се прави, всичко до 250 евро те устройва :sleep:

(да не си споделял за аероиска :biggrin:)

Аз от там съм на загуба.

+250 евро в сметката на сина ми.

-75 от моята сметка, съответно + 75 в сметката на Аероиск.

Какво да се прави - Съдба. :wink:

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
1 minute ago, Loverboy said:

Някой да има идея как да сваля полети на Алиталия? 

budgetair.fr ми изпратиха мейл за отстъпка до 25€ при пътуване с дете. Понеже исках да сравня цена от сайта на Ryanair и през budgetair.fr, изобщо не изкара полети на Ryan, но пък излезе Alitalia. Може да опиташ там.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Намерих през jetcost.ie→ ie.travelgenio, плащане с Мастеркард кредит билет Варна-Прага за месец юни на цена много по—ниска от сайта на превозвача TVS Smartwings. Днес малко се е вдигнала цената, но е пак значително по-изгодна. Превъртях  няколко сайта, но или цената не ме устройва, или искат плащане с American Express и Viabyu Prepaid Mastercard

Чрез travelgenio не съм купувала билети, а имам спомен, че преди време имаше много негативни коментари.

Скоро някой купувал ли е от тях и имал ли е проблеми?

Връзка към коментар
преди 14 минути , a6olq каза:

Намерих през jetcost.ie→ ie.travelgenio, плащане с Мастеркард кредит билет Варна-Прага за месец юни на цена много по—ниска от сайта на превозвача TVS Smartwings. Днес малко се е вдигнала цената, но е пак значително по-изгодна. Превъртях  няколко сайта, но или цената не ме устройва, или искат плащане с American Express и Viabyu Prepaid Mastercard

Чрез travelgenio не съм купувала билети, а имам спомен, че преди време имаше много негативни коментари.

Скоро някой купувал ли е от тях и имал ли е проблеми?

Купувах на 21.11 София Варна София билет през тях и нямах никакъв проблем.

 

 

Редактирано от funny
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 16 минути , funny каза:

Не. Плащането беше с Мастеркард Кредит

Много благодаря! Ще опитам и аз. 😀

Снощи не посмях заради прочетеното в TripAdvisor и останалите ми спомени, че в магеланския форум преди време имаше противоречиви и не добри коментари за Travelgenio. 

Връзка към коментар

А пък аз последния път като търсех билет Мадрид-Букурещ през търсачка най-ниска цена ми даде Оподо, но вече накрая даже карта въведох и цената се вдигна...Затворих веднага прозореца и купих билета от друго място. Притесних се да не станат два билета, но не- от оподо не бяха взели пари. Но пък след това на имейла имах писмо от тях да продължа с покупката си- и цената беше посочена ниската. Не можах да разбера какви игри си играят....И дали ако бях продължила с тях накрая пак щеше да ми сложи високата цена?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
14 minutes ago, stani.m said:

но вече накрая даже карта въведох и цената се вдигна...

Най- вероятно ниската цена е с един вид карта, а си въвела друга. Напоследък върви почти навсякъде Viabuy prepaid... като някои ДСК Wizz карти ги разпознава като такава.

Връзка към коментар
преди 34 минути , stani.m каза:

Но пък след това на имейла имах писмо от тях да продължа с покупката си- и цената беше посочена ниската. Не можах да разбера какви игри си играят...

Това го има и другаде с цел да купиш все пак за дестинацията, която имаш интерес.edreams също пращат, като симулираш плащане за да провериш картата 😁

преди 18 минути , aleksandrina каза:

Напоследък върви почти навсякъде Viabuy prepaid... като някои ДСК Wizz карти ги разпознава като такава.

И все пак се оказва сега,че тази карта си е един голям плюс.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, Jorro каза:

Някой знае ли полети на Бута могат ли да се намаляват някъде?

Когато купувах миналата година доста се рових, за да намаля тези 29 евро. :wink:

… Но не успях.

 

Дано ситуацията да се е променила.

Връзка към коментар
преди 13 минути , Branko каза:

Има ли друго за да я постигнеш тази цена? При мен стават 4.99£ и с bg и uk ip

Не - няма друго, но явно някой е купил последните билети на най-ниската цена. Опитай с BLL -> SXF на 03.12.2018 г. например. Получава се същото. Става и с HAM -> EDI на 4, 6, 11 и 13 декември.

 

image.png.cc8ea57e6e2a73036b18f9d657d40e0b.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.