Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 11 часа, koliob каза:

Можеш да тестваш и румънския линк: jetcost.ro -> bravofly.com

 

 

преди 10 часа, christuff каза:

...

Днес с тях направих безпроблемно плащане през jetcost.ro > bravofly. Мина два пъти тук и не съм пробвал повече.

...

Да се отчета:

Sofia-Aqaba   На сайта на Ryanair 13 euro    jetcost.ro->edreams   по 5 euro.  Обратния полет Aqaba-Sofia обаче го даваше по-скъп или равен на Ryanair т.е. 13 euro.

Не ми се занимаваше да тествам и останалите възможности (jetcost.pt, rumbo, lastminute ...) тъй като

Двупосочния Sofia-Aqaba-Sofia през  jetcost.ro > bravofly го даде 13 euro.

Картата, която минава е КК DSK-Wizair MAstercard, а сайта я разпознава като Viabuy Prepaid Mastercard.

Направих две последователни плащания (за мен и жена ми - къде без нея):smile:

 

Така, че и ние в Йордания - барабар Петко с мъжете. Май само @Георги Матеев и @домосед не са ходили там.:grin:

 

Да не забравя - благодарности на @koliob и @christuff :good:

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 38 минути , ven62 каза:

Май само @Георги Матеев и @домосед не са ходили там.:grin:

Aйде да ти оправя деня... И @chandni не е била в Йордания... :laugh1: Само на летището в Амман, но за сметка на това в най-якия салон EVER! :girl_blum:

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

В момента добри отсъпки дават всички версии на rumbo, като най-голяма е на испанския, но плащането при всички е с Viabuy Prepaid Mastercard и по условие плащането мина по веднъж, но аз успях два пъти да платя през испанския, а другаде където приема Маестро същата работа минава повече от веднъж в рамките на въпросните три месеца. Явно си зависи, но установих, че като търся през инкогнито ми сваля с около до 10 евро от цената, която ми изкарва търсенето от нормален браузер за една и съща отсечка и версия на сайта.

 

rumbo.pt ми свали цената атина-софия на БГ ер от 117лв на 30 евро през инкогнито и на 40 през обикновен за еднопосочен за един,като за двама цената скача с около 10 евро. Трябва да се играе с броя билети и посоки

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
1 hour ago, Ivko said:

В момента добри отсъпки дават всички версии на rumbo, като най-голяма е на испанския, но плащането при всички е с Viabuy Prepaid Mastercard и по условие плащането мина по веднъж, но аз успях два пъти да платя през испанския, а другаде където приема Маестро същата работа минава повече от веднъж в рамките на въпросните три месеца. Явно си зависи, но установих, че като търся през инкогнито ми сваля с около до 10 евро от цената, която ми изкарва търсенето от нормален браузер за една и съща отсечка и версия на сайта.

 

rumbo.pt ми свали цената атина-софия на БГ ер от 117лв на 30 евро през инкогнито и на 40 през обикновен за еднопосочен за един,като за двама цената скача с около 10 евро. Трябва да се играе с броя билети и посоки

Здравейте,

 

Може ли някой да каже дали мога да купя 4 билета еднопосочни до Атина с Viabuy Prepaid Mastercard - КК DSK-Wizair MAstercard, ще се получи ли или трябва да навържа двупосочно билетите и плащанията станат общо 2?

Връзка към коментар

По условие плащане е възможно веднъж на 3 месеца за конкретен сайт за да няма злоупотреби, но от опит е установено, че плащане минава повече от веднъж в рамките на тези три месеца, но при всеки е различно. Едни не могат да платят нито веднъж /изписва,че е ползвана картата,а тя реално не е/, но със сигурност няма да мине четири пъти поне не в един сайт, а и не знам да е минавала толкова много по-примцип. В най-добрия случай да ти мине два пъти.

Връзка към коментар

През Jetcost.es >edreams, двупосочен София - Акаба за 24-27.02.2019, излиза на цена 7.61 евро. Билетите трябва да се взимат един по един, при маркиране на двама пътника вече става 34 евро за двамата. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Vyara каза:

И аз не съм ходила в Йордания и търся билети за февруари-март и нищо не намирам с намаление. През сайта на Раян има вариант за около 80 евро двупосочен.

Untitled.jpg.345d0c5924d6c9a12f6c3e22b134333f.jpg

 

Като купувах сутринта имаше и за 4 дневен престой за 13 евро в посока.

Предишните дни бяха малко по-скъпи т.е. цените са динамични и ги дебни всеки ден докато уцелиш нещо което те устройва.

Успех.

 

преди 2 часа, chandni каза:

Aйде да ти оправя деня... И @chandni не е била в Йордания... :laugh1: Само на летището в Амман, но за сметка на това в най-якия салон EVER! :girl_blum:

Частично успя.

Но @Фичо нещо не пише няколко дни и имам "лошото" усещане, че ще ме изненада от някой Карибски плаж.:grin:

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 21 минути , agenta каза:

Здравейте,

 

Може ли някой да каже дали мога да купя 4 билета еднопосочни до Атина с Viabuy Prepaid Mastercard - КК DSK-Wizair MAstercard, ще се получи ли или трябва да навържа двупосочно билетите и плащанията станат общо 2?

Симулирай плащане и прецени дали цената за четирима те устройва спрямо тази за по двама.

Няма гаранция, че картата ще мине втори път.

Също - няма гаранция, че ще мине и първия - не всички  се приемат като Viabuy Prepaid Mastercard.

 

преди 7 минути , ven62 каза:

 

 

Но @Фичо нещо не пише няколко дни и имам "лошото" усещане, че ще ме изненада от някой Карибски плаж.

От малките Антили по-скоро ... 🙂

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

 

Untitled.jpg.345d0c5924d6c9a12f6c3e22b134333f.jpg

 

Като купувах сутринта имаше и за 4 дневен престой за 13 евро в посока.

Предишните дни бяха малко по-скъпи т.е. цените са динамични и ги дебни всеки ден докато уцелиш нещо което те устройва.

Успех.

............................

 

Периодично в тази посока излизат ниски цени. Завчера имаше двупосочно за 11 евро за 7 дни преди сайтовете. За 4 дни беше 20-24 евро.

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , BlackArt77 каза:

През Jetcost.es >edreams, двупосочен София - Акаба за 24-27.02.2019, излиза на цена 7.61 евро. Билетите трябва да се взимат един по един, при маркиране на двама пътника вече става 34 евро за двамата. 

Симулирах го това, но ми излиза плащане само с American Express. 

Връзка към коментар
преди 5 часа, ven62 каза:

Така, че и ние в Йордания - барабар Петко с мъжете. Май само @Георги Матеев и @домосед не са ходили там.:grin:

преди 4 часа, chandni каза:

Aйде да ти оправя деня... И @chandni не е била в Йордания... :laugh1: :girl_blum:

Айде аз пък да ти оправя вечерта - и @Фичо не е ходил в Йордания ... :grin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
На ‎20‎.‎11‎.‎2018‎ г. в 9:29, koliob каза:

Още една опция с добри отстъпки за тези, на които Rumbo/Bravofly/Lastminute им разпознава някоя от картите като Viabyu Prepaid Mastercard:

 

https://secure.lastminute.de/booking/flight/338A9F83C1801599A94E198715328EDDDFC627B0DC9B9934A4FDEF4C26C7DE58

 

Кликвате на "Zurück" и си търсите полета.

През горния линк намаление от 18 евро на билет София-Амстердам, който на сайта на Transavia струва 36 евро

 

Плащането мина без проблем с КК DSK-Wizz Mastercard, която сайта разпознава като Viabuy Prepaid Mastercard.

С тази карта по абсолютно същата схема платих билет на 26.11.2018 т.е. плащания с едни и същи данни (имена на пътника, имейл, банкова карта) минават без да сработва ограничението по  един път на всеки три месеца.

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар

Едно бързо лейм въпросче. Търся полет за конкретна дата в jetcost и ако търся за 1 пътник ми дава цена 20€ , а за 2ма 66€. Това означава ли със сигурност, че има само 1 билет на цена от 20€ или нарочно когато се търси за 2ма скача цената?

Дали да рискувам да купя 1 билет на 20€ и после отново да пробвам още един и да видя на каква цена ще го докара?

Връзка към коментар

Точно през този сайт и всичките му версии почти винаги има разлика в цената, когато търсиш за един за двама или повече, както и дали е еднопосочен или двупосочен така,че както каза @neuromancer първо виж в сайта на самата компания и тогава ще видиш от къде идва разликата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От това мнение на @darinamarinova видях,че momondo.de->opodo дава отстъпка на някои двупосочни полети  на Уиз,като намалението е различно,най-голямо е за най-евтините билети от 19,99лв в посока.За двопусочен за 39,98лв в оподо излиза 12евро.

Плащането е с Виабай и Ентропей.И за полети на БГ ер излиза намаление.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 10 часа, Tani каза:

jetcost.com.pe  за Уиз  дава  edreams  с Виза дебит  ( 13 евро по-малко)

Втори път не пробвах, но се предполага, edreams  само веднъж минава карта.

тази валута как може да се превърне в евро.

Връзка към коментар
преди 11 минути , EliDion каза:

тази валута как може да се превърне в евро.

Не съм сигурен дали правилно разбирам въпроса, но ако той е какъв е курсът на перуанската валута, ето тук един от сайтовете, където можеш да правиш справки, към момента 100 перуански нов сол се равняват на около 26€ 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.