Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 7 часа, aleksandrina каза:

Чудесно, но при мен няма. Ако трябва да съм пунктуална, аз My discounts не намирам. В профила има Discount vouchers и там няма нищо.

Иначе всички мейли по резервацията дойдоха за 2-3 минути.

 

Единственото по-различно нещо, което забелязах е, че си платила с Paypal. Може и да не е това причината за липсата на ваучер, но все пак да кажа, че на този сайт съм плащал само с карти.

Връзка към коментар

Замислих се и аз, но... каквото- такова. Пак е по- евтино и минава повече от веднъж. Благодаря ти за споделеното! С ПП реших, че там лесно се оспорва, ако има нещо. 🙂 Весели празници ти пожелавам, @koliob

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , aleksandrina каза:

Замислих се и аз, но... каквото- такова. Пак е по- евтино и минава повече от веднъж. Благодаря ти за споделеното! С ПП реших, че там лесно се оспорва, ако има нещо. 🙂 Весели празници ти пожелавам, @koliob

Благодаря! Весели празници на всички!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Алекс не си сама,и аз нямам ваучер.Купих два билета  и  платих с различни карти./Visa и Mastercard/

Весели празници на всички!

Редактирано от stiva
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, christuff каза:

И при мен работи. Ваучерите се виждат веднага.

Благодаря @koliob! 🙂

А при мен не работи за съжаление. 😞 

Вчера закупих билет София - Варна за края на март, но уви никакъв ваучер. Платих с карта, имам акаунт в сайта им. Може би е въпрос на късмет  🙂 или за определени полети. Нарочно им писах и ми отговориха, че съм избрала Basic service package , за който не се полага такъв ваучер. 

От любопитство, christuff за какъв полет дадоха ваучер за намаление?

Благодаря @koliob за споделеното  и весели празници на всички!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , a6olq каза:

От любопитство, christuff за какъв полет дадоха ваучер за намаление?

Ами точно за Варна - София и другия обратно. И аз съм на Basic, така че мисля, че просто са се оправдали с това.

Регистрирах се с фейсбука си. Не знам дали има значение това.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искам да ви споделя още една възможност за намалени цени на билети на Ryanair и други авиокомпании.

Предоставя я nl.edreams.com

Намалението е само EUR 5 и е най-добре да се ползва за еднопосочни билети за един пътник. Ценното е, че сваля цените на почти всички билети и може да се плаща с всякакви карти, както и с Paypal. (Ползвал съм UK IP адрес, което не знам дали е важно в случая)

 

image.png.6ae5efa380e6d5dffd71a3177a7372e1.png

image.png.c8ad2221b66d992bf77a5f8939b67914.png

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към коментар

При мен нищо не става, излиза доста пъти по-скъпо от цената, обявена в сайта на Раян. Вече явно не важи или наистина зависи от IP-то.

 

Аз да попитам - да купувам ли София-Пафос-София, съответно на 24-27 май по 40 евро на човек двупосочно, общо ще сме 5 женки или може някак да постигна по-добра цена 🙂

Връзка към коментар
On 12/19/2018 at 5:04 PM, Таньо said:

Този линк работи ли още.

Някой купувал ли е след @ven62.

Работи, даже намаля полети на easyjet , като при 2 билета ми свали 12 евро на билет 

 

Примерен полет Манчестър-София  на 5.02.2019 в сайта на изиджет струва 43,28 GBP или 48.08 euro , през линка на @koliob  от предната страница  цената за 2-ма човека пада на 36.28 евро, но при 1 билет отстъпката е по-малка и цената е 41,53 евроeasy.png.4004015085043e79ed958d398d467024.pnglast.png.920c89a97127a757817b0052f384e67a.png

 

 

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към коментар

В момента не са актуални или не работят bravofly.no, сваля 1,50 евро. nl.edreams.com изкарва по-скъпи билети, пробвах с 2-3 вида ИП.

 

Има ли нещо работещо за райън, билети от 15 до 40+ евро на сайта им.

Връзка към коментар
преди 21 минути , Alexander каза:

В момента не са актуални или не работят bravofly.no, сваля 1,50 евро. nl.edreams.com изкарва по-скъпи билети, пробвах с 2-3 вида ИП.

 

Има ли нещо работещо за райън, билети от 15 до 40+ евро на сайта им.

 

Работи си nl.edreams.com през британско IP, но трябва да минеш през www.jetcost.nl първо. Не сработва всеки път, така че рефрешвай докато свали цената 🙂

image.png.5da151f6fa402721e848100967a02775.png

Не сваля повече от EUR 5, но пък няма никакви ограничения.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

От jetcost.nl/ ми дава на-ниска през lastminet, сваля по 17,50 общо за два еднопосочни блета с Райън, плащане с Visa. С немско ИП пробвах, по-късно ще вземам. 

 

Стана, взех два билета за 69 вместо за 86 и нещо, минах с виза кредит, както се предполагаше. Третия билет  го взех първи с един ваучер, а и беше последен на тази цена, та стана добра схемата.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Някой може ли да свали билет на Ер Балтик Вилньос- Талин на 3.03.2019  19:15-20:40ч  на по-ниска цена от 31 евро, която намирам през оподо.nl ?

Имам опция да платя с Мастър кард дебит, Виза електрон, Виза дебит и Viabuy prepaid , ама вече я ползвах в румбо този месец и не знам дали ще ми пусне втори път, не съм пробвал? 

 

Връзка към коментар
преди 34 минути , Jorro каза:

Някой може ли да свали билет на Ер Балтик Вилньос- Талин на 3.03.2019  19:15-20:40ч  на по-ниска цена от 31 евро, която намирам през оподо.nl ?

Имам опция да платя с Мастър кард дебит, Виза електрон, Виза дебит и Viabuy prepaid , ама вече я ползвах в румбо този месец и не знам дали ще ми пусне втори път, не съм пробвал? 

 

Сигурен ли си, че това е датата? Не виждам директни полети на 3.03 между Вилнюс и Талин.  

 

Когато аз търсих полети с тях преди година помня, че най-евтино беше през техния сайт. Никакъв посредник не даваше отстъпки, но може това да се е променило.

Иначе Viabuy в Румбо обикновено минава повече от веднъж. 

Връзка към коментар
преди 3 часа, Alexander каза:

От jetcost.nl/ ми дава на-ниска през lastminet, сваля по 17,50 общо за два еднопосочни блета с Райън, плащане с Visa. С немско ИП пробвах, по-късно ще вземам. 

И аз гледам там за Краков. После ще мога ли да добавя приорити от ryanair.com и дали е крайната цена която ми дава от 17€?

3.jpg

Връзка към коментар
1 hour ago, yordanov said:

Сигурен ли си, че това е датата? Не виждам директни полети на 3.03 между Вилнюс и Талин.  

 

Когато аз търсих полети с тях преди година помня, че най-евтино беше през техния сайт. Никакъв посредник не даваше отстъпки, но може това да се е променило.

Иначе Viabuy в Румбо обикновено минава повече от веднъж. 

Има го полета на тази дата, но май се изпълнява от LOT Regional jet , a не е от Ер Балтик. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Всичко мина добе с Маестрот и купих малко блети с по 5-7 евро намаление, но се появи засечка с детския билет..

На сайта на бравофай над 12 години се водят възрастни, но билета на дъщеря ми, която е на 13 сега и ще стане на 14 след 2 седмици  не пристигна. В Райън възрастен се води човек над 16 и предположих, че заради вероятно затова не получавам билета, седи си в изчакване в профила ми в румбо, а след него купих и други и си дойдоха.

 

Накрая реших да им звъня на бравофлай, да видя ще дават ли билет или не, за да си купя друг от Райън с грешна възраст и след това да ми го правят по чата. Реално всички други имаме билети и вече няма как да купя по нормален ред само детски.

Те ми казах, да чакам, като ми взеха и номера на моята резервация, като уж ще ги свържат двете. Ако не дойде нищо до утре следобед, ще трябва да купувам нов, по горния начин, а тези пари да чакам да ми ги върне брафовлай.. така няма да има 24 часа и от двете резервации, иначе ще трябва да купувам още два билета...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.