Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Mistela каза:

Да му се невиди и работа от 5 мин се опитвам да купя билети с нови неопетнени карти, дава ми постоянно грешка. Смених имейла, пак не става, дали не дръпнаха кранчето.

Пробвай с инкогнито. 

Връзка към коментар
преди 7 минути , Loverboy каза:

Пробвай с инкогнито. 

простете за невежеството но не съм много навътре в нещата

как се влиза инкогнито?

Редактирано от Mistela
Връзка към коментар
преди 2 минути , savagejo каза:

Може, но ако човек не знае как ... така е по-лесно да се обясни 😉

Съгласен..просто мен ме объркват тази комбинация от бутони и никога не ми се получава 😂

Връзка към коментар

Днес купих 3 билета на Aegean еднопосочни Атина-Букурещ за 11.09. Един за един възрастен по схемата jetcost.au - edreams au за почти 20 евро с MasterCard debit на Сосиете женерал експресбанк /сега Експесбанк/. Въпреки, че заредих два отделни прозореца и направих почти едновременно пращане, за вторите билети за възрастен и дете не ми даде да направя покупка. Тях купих от jetcost.nl - edreams nl с visa credit на ПИБ за почти 80 евро за двама. На сайта на Aegean цената е 51 евро на пътник. Т.е. спестени около 50 евро общо за трите билета.

Новото, поне за мен, обаче е, че и при двете покупки ми изписа съобщение, че картата може да се ползва с отстъпката след 12.09. /полета е 11.09./. Така че май вече не важи правилото за 3-те месеца, а използването на същата карта може да стане след деня на полета.

При австралийците цената на билетите за двама излизаше към 70 евро, но и така съм доволна. Не може пълно щастие🙂

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Kayak.de - billigflug.de намалява цените на Aegean с карта Виза (не пише дебит или кредит). Някой нещо знае ли за този посредник billigflug.de? Цената е при търсене за двама.

 

Примерна резервация: https://www.kayak.de/flights/SOF-ATH/2019-09-05/2adults?utm_source=fly4freewidget&utm_medium=affiliate&utm_term=rev&utm_campaign=deeplinks&utm_content=f_OTP_SOF_trip_may16&sort=bestflight_a

 

Връзка към коментар
преди 4 минути , Loverboy каза:

Kayak.de - billigflug.de намалява цените на Aegean с карта Виза (не пише дебит или кредит). Някой нещо знае ли за този посредник billigflug.de?

 

Три пъти съм купувал билети SOF-ATH по тази схема. Няма никакви проблеми,няма и ограничение.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев

През Kayak.dk -> flybillet.dk току що взех два билета на Райън за 19 евро, при цена в сайта 30 евро за двата. Сайта няма ограничение да се използва определена карта, но не съм  убедена дали може да се използва втори път.

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, Loverboy каза:

Kayak.de - billigflug.de намалява цените на Aegean с карта Виза (не пише дебит или кредит). Някой нещо знае ли за този посредник billigflug.de? Цената е при търсене за двама.

 

Примерна резервация: https://www.kayak.de/flights/SOF-ATH/2019-09-05/2adults?utm_source=fly4freewidget&utm_medium=affiliate&utm_term=rev&utm_campaign=deeplinks&utm_content=f_OTP_SOF_trip_may16&sort=bestflight_a

 

Веднъж пробвах да купя на Бг Еър , мислиха половин ден и не ми одобриха резервацията на мен Biligflug-a

Връзка към коментар

Някой попадал ли е на отстъпки по сайтовете на билетите на Уиз?В аржентинския джеткост-румбо,ластминет,първоначално дава цена малко под WDC,но при препращане на сайта,цената се вдига много,дори и с бразилско,испанско IP.

А това ме подсеща - престраши ли се някой да купи edreams prime?🙂

 

Връзка към коментар
преди 1 час, Мари Николова каза:

Някой попадал ли е на отстъпки по сайтовете на билетите на Уиз?В аржентинския джеткост-румбо,ластминет,първоначално дава цена малко под WDC,но при препращане на сайта,цената се вдига много,дори и с бразилско,испанско IP.

А това ме подсеща - престраши ли се някой да купи edreams prime?🙂

 

JetCost.Dk->SuperSaver.Dk Свали с 5Евро на двупосочен с Visa Electron 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Мари Николова каза:

Някой попадал ли е на отстъпки по сайтовете на билетите на Уиз?🙂

 

jetcost.de-lastminute смъква от цената с Дайнърс.Полет за 44лв без WDC излиза за 13 евро.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

В момента освен немската схема с Дайнърс друга има ли активна? От испанските сайтове нито една карта не успя да се разпознае като N26 или viabuy ....голяма мъка. Винаги като трябва да купувам билети и кранчето спира  😄

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Днес чеквам полети софия-дубай за април 2020 и в сайта им ми изкарва цена 1300 евро за двама двупосочни за най-ниската тарифа без багаж, а проверявам после през skyscanner, който ми изкарва цена от trip.bg 700 евро и то с по-скъпата тарифа с чекиран багаж, която е около 30 евро разлика на полет/пътник?! Сайта ли на арабите е бъгав или посредника е отпуснал кранчето. Единсвено през този ми дава тази цена, а за останалите ми изкарва нормалната цена?! Даже и директно на сайта като влезна пак същата цена ми дава, а странно,че за други дати ми дава по-високи цени.Възможно ли е да са закупили места и да ги пускат по-евтино или си е грешка?

 

 

Untitled.jpg

Връзка към коментар

Нещо удрям на камък с намаляването на цена на Раян за 1.10.2019 SOF-STN (обедния полет).

Единствените намаления излизат през rumbo.es схемата с VIABUY, но както знаем вече се изисква истинска такава карта за се ползва отстъпката. Всички други сайтове, които пробвам дават цена по-висока от сайта на Раян или най много с 1 евро надолу.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Michail Sougarev
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.