Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 10 часа, Костов каза:

https://www.jetcost.ie -> opodo  намаля около 5€ за полети на Ryan. Плащането е с visa credit. Скромно, но от сърце.

А дали пак е само еднократно на 3 месеца ?

Връзка към мнение
преди 49 минути , nino каза:

А дали пак е само еднократно на 3 месеца ?

100%, при опори и едриймс почти винаги е така. Днес ще купувам по немската схема с Дайнърс и ще видим. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, Ivko каза:

 А дали минава повече от веднъж?

Февруари, купувах по тази схема,в два отделни прозореца, едновременно натиснах плащане.Едното плащане мина, второто не.Моите наблюдение са ,че ластминет една идея по-бързо ограничават картата,но може и да е въпрос на късмет,знам ли.Тогава купих втория билет през jetcost-opodo.at пак с Дайнърс.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 35 минути , Loverboy каза:

100%, при опори и едриймс почти винаги е така. Днес ще купувам по немската схема с Дайнърс и ще видим. 

Да ще чакам да видим дали минава повече от веднъж, че ми трябват два билета, а поотделно ми дава 24 евро намаление.

Връзка към мнение
преди 51 минути , Ivko каза:

Да ще чакам да видим дали минава повече от веднъж, че ми трябват два билета, а поотделно ми дава 24 евро намаление.

Aз ще купя наведнъж и няма да купувам повече, така че няма да пробвам два пъти 😞

 

Edit: Тръгнах да купувам два билета на една резервация (Еднопосочен). Даде 50% отстъпка от билетите - от 50 евро на 24 и стотинки. Тръгнах да буквам с Diners - даде грешка. Чукнах втори път да купя на бутона и стана - изпрати ми резервация, всичко е ок. Не ми е взело пари първия път. Нямам други билети за купуване, за да тествам. 

 

Edit2: Дава стабилна отстъпка и за двупосочен с разл авиокомпании - 

 

Пример SOF-CIA с Ryan и връщане FCO-SOF с Алиталия - 73 евро през jetcost.de - bravofly.de при оригинални цени на сайтовете на авиокомпании 71 евро Алиталия + 31 Раян. Плащане пак с Дайнърс. При този вариант отстъпката винаги е към 30-40 евро, без значение дали е един пътник или повече, така че е оферта да купиш отделно, ако имаш достатъчно карти Дайнърс, разбира се. 

Редактирано от Loverboy
  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

 

преди 29 минути , Loverboy каза:

Edit: Тръгнах да купувам два билета на една резервация (Еднопосочен). Даде 50% отстъпка от билетите - от 50 евро на 24 и стотинки.

Хмм само за моя полет дава отсъпка за един еднопосочно..при двама цената скача.

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
преди 7 минути , Божидар каза:

Успях да купя два пъти по два билета с една карта,в рамките на минута потвърждението дойде и за двата .

Сподели схемата...

Връзка към мнение
преди 4 минути , Ivko каза:

Сподели схемата...

Отварям два отделни прозореца с попълнени данни ,плащам първият виждам ,че всичко е ок и веднага плаща и вторият.Първият път не стана и сложих нова поща и на двете места и стана .

Връзка към мнение
Преди 1 час, Ivko каза:

 

Хмм само за моя полет дава отсъпка за един еднопосочно..при двама цената скача.

Даде ми отстъпка за полета CIA-SOF на 18.07 за двама. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Божидар каза:

Отварям два отделни прозореца с попълнени данни ,плащам първият виждам ,че всичко е ок и веднага плаща и вторият.Първият път не стана и сложих нова поща и на двете места и стана .

А през кой браузер, инкогнито или не и какво IP?

А аз намерих дайнърс, но тя е в лева а сега като се плаща в евро превалутирането как ли става? Минават първо към долар от лев и после към евро?!

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
преди 24 минути , Ivko каза:

А през кой браузер, инкогнито или не и какво IP?

А аз намерих дайнърс, но тя е в лева а сега като се плаща в евро превалутирането как ли става? Минават първо към долар от лев и после към евро?!

Минава си евро-лева, добър е курсът, споко, аз също с такава плащам. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 38 минути , Ivko каза:

А през кой браузер, инкогнито или не и какво IP?

А аз намерих дайнърс, но тя е в лева а сега като се плаща в евро превалутирането как ли става? Минават първо към долар от лев и после към евро?!

През БГ IP еврото  ми го е хванал по 1.958 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

И аз благодаря, успях да купя билет Айндховен - София с 24,5€ по малко от сайта на Раян. С БГ IP е резервацията.

А дали ще може да платя още един билет за една приятелка с мойта карта? Някой пробвал ли е?

Връзка към мнение
преди 8 минути , Mistela каза:

И аз благодаря, успях да купя билет Айндховен - София с 24,5€ по малко от сайта на Раян. С БГ IP е резервацията.

А дали ще може да платя още един билет за една приятелка с мойта карта? Някой пробвал ли е?

Понякога минава една карта два пъти в рамките на минута след първото плащане. Идеята е да се направи веднага едно след друго преди системите им да я засекат и блокират като използвана.

Връзка към мнение

Благодаря на @Костов за тази позабравена от мен схема /jetcost.de-->lastminute.de/ и на @Loverboy и @Божидар за съдействието. @Mistela Успях да купя два еднопосочни билета един след друг с една и съща карта Diners Барселона-София за по 50 евро всеки срещу 75 с Раян. Плащането направих в два отделни прозореца едно след друго /при първото ми изписа грешка да проверя данните на резервацията и плащането, но натиснах втори път и плащането мина/ в рамките на две минути защото изчаках потвръждение от първото плащане и защотото не смених никакви данни за втортото, но ми изписа някаква грешка с имейла /мисля си, че изписа, че имейла вече е ползван и трябваше само да продължа/съглася/имал съм този случай//, но реших да не рискувам и набързо сложих друг и второто плащане мина. 

 

п.с. Отчаено търсейки схеми да намаля въпросния полет, който ми бе наложителен преди тази схема сега да проработи успешно седнах да прехвърля всичи работещи за в момента схеми даващи отсъпки конкретно за моя полет и мога да споделя резултата:

jetcost.nl-->opodo.nl намали ми с 12 евро за полета на Раян, еднопосочно за един плащане с VISA Credit;
bravofly.dk намали ми с 10 евро еднопосочно за двама плащане с MASTERCARD Debit;
bravofly.no намали ми с 8 евро еднопосочно за двама плащане с MAESTRO

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Да му се невиди и работа от 5 мин се опитвам да купя билети с нови неопетнени карти, дава ми постоянно грешка. Смених имейла, пак не става, дали не дръпнаха кранчето.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.