Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Георги Матеев
преди 8 минути , vivo каза:

Някой да е свалял билети на LOT скоро? Търся Варшава - София на 11.06 или 12.06, разполагам само със стандартни виза/мастъркард обаче. 😞 

Имаш късмет, точно преди 30 минути купувах LOT и прерових всичко възможно. Най-голяма отстъпка даде momondo.dk -> travelgenio.dk (319 евров билет го продадоха за 281 евро), плащането беше със стандартна Mastercard Credit.

  

Преди 1 час, agenta каза:

В момента през схемата jetcost.de - lastminute.de картата Динерс само веднъж ли минава?

Ако се смени имейла при резервацията може ли да мине повече от веднъж? 

Само веднъж минава на всеки 3 месеца. Имейлът няма значение, системата хваща по номер на картата.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Георги Матеев каза:

системата хваща по номер на картата.

Мисля си в тази връзка - дали не е добра идея човек да се обзаведе и с една допълнителна карта Diners?  Важи ли още правилото, че месечната такса се плаща само за месеците, за които се ползва?  Въпреки че то и за всеки месец да се плаща, пак може да се избие с покупката на един-два намалени билета. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 15 минути , Фил каза:

Мисля си в тази връзка - дали не е добра идея човек да се обзаведе и с една допълнителна карта Diners?  Важи ли още правилото, че месечната такса се плаща само за месеците, за които се ползва?  Въпреки че то и за всеки месец да се плаща, пак може да се избие с покупката на един-два намалени билета. 

Аз имам допълнителна отдавна и нямам такса ако не я ползвам,но не намирам в условията на дайнърс сега ако заявиш такава дали е така,пише само ,че има 3лв месечна такса,но нищо повече

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нещо не мога да намеря билети на Раян със значителна отстъпка през ап-а на Оподо. Пробвах с различни дестинации, в различен ценови диапазон, еднопосочни, мултисити, за един, за двама - смъква само няколко евро.

Нали Prime day промоцията важи и днес?

Връзка към коментар
преди 59 минути , Фил каза:

Мисля си в тази връзка - дали не е добра идея човек да се обзаведе и с една допълнителна карта Diners?  Важи ли още правилото, че месечната такса се плаща само за месеците, за които се ползва?  Въпреки че то и за всеки месец да се плаща, пак може да се избие с покупката на един-два намалени билета. 

Да. Като не я ползваш, няма такса.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , iMari каза:

Нещо не мога да намеря билети на Раян със значителна отстъпка през ап-а на Оподо. Пробвах с различни дестинации, в различен ценови диапазон, еднопосочни, мултисити, за един, за двама - смъква само няколко евро.

Нали Prime day промоцията важи и днес?

Има добри попадения.

Виждам пишеш евро,смени в апа от настройките като държава и валута да е uk и £

В момента гледам цена в раян 33€ през uk версията е 6.78£

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , Branko каза:

Има добри попадения.

Виждам пишеш евро,смени в апа от настройките като държава и валута да е uk и £

В момента гледам цена в раян 33€ през uk версията е 6.78£

Мерси, тотално съм разсеяна! 🥴

Сега вече отстъпката е добра. 🙂

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Закупени билети за полет на Раян от скайсканер с препратка към kiwi, дошло е потвърждение с PNR, но не мога да видя резервацията в сайта на Раян нито с моя мейл, нито с мейла на потвърждението/на киви/. Някакви идеи или чекирането само през сайта на Киви? Правил ли е някой резервация през kiwi?

Връзка към коментар
преди 11 минути , Kamen каза:

Закупени билети за полет на Раян от скайсканер с препратка към kiwi, дошло е потвърждение с PNR, но не мога да видя резервацията в сайта на Раян нито с моя мейл, нито с мейла на потвърждението/на киви/. Някакви идеи или чекирането само през сайта на Киви? Правил ли е някой резервация през kiwi?

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, iMari каза:

Мерси, тотално съм разсеяна! 🥴

Сега вече отстъпката е добра. 🙂

 

С каква карта е плащането?

Може ли да се плати с една и съща карта няколко пъти?

Нещо позагубих опит с тази пандемия 🙂

Благодаря предварително!

 

Връзка към коментар
преди 2 минути , ESK каза:

С каква карта е плащането?

Може ли да се плати с една и съща карта няколко пъти?

Нещо позагубих опит с тази пандемия 🙂

Благодаря предварително!

 

Картата няма значение. Аз плащам с Револют еднократка. 🙂

По принцип няма ограничение да се плаща с една карта, но понякога системата страшно забива.

Връзка към коментар
преди 5 минути , iMari каза:

Картата няма значение. Аз плащам с Револют еднократка. 🙂

По принцип няма ограничение да се плаща с една карта, но понякога системата страшно забива.

А тези резервации можеха ли да се добавят след това в сайта на Раян?

Връзка към коментар
преди 19 часа, Георги Матеев каза:

Имаш късмет, точно преди 30 минути купувах LOT и прерових всичко възможно. Най-голяма отстъпка даде momondo.dk -> travelgenio.dk (319 евров билет го продадоха за 281 евро), плащането беше със стандартна Mastercard Credit.

При мен momondo.dk -> mytrip.dk ми даде най-голямата отстъпка и го взех с 15 евро под официалната цена. Платено с виртуална мастъркард на Револют. Резервацията е заредена в сайта на LOT. 
Благодаря, @Георги Матеев !

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Хм, а пък на мен през opodo.co.uk ми дава цена за билет 30 паунда, а на сайта на Раян същия е 22 евро 😞 

 

Всъщност е така, защото гледам за повече човечета. За 1 е  паунда. 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Eva eva каза:

Хм, а пък на мен през opodo.co.uk ми дава цена за билет 30 паунда, а на сайта на Раян същия е 22 евро 😞 

 

Всъщност е така, защото гледам за повече човечета. За 1 е  паунда. 

Исках да напиша, че за 1 човече е 5 паунда, но като се изберат повече и става по 30 паунда на човек. Както и да е.

С нов мейл се вързах към Прайм, но платих със същата карта, с която миналата година месец август се регистрирах в Прайм и купувах билети. 

Стана 🙂 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 6 минути , Eva eva каза:

Исках да напиша, че за 1 човече е 5 паунда, но като се изберат повече и става по 30 паунда на човек. Както и да е.

С нов мейл се вързах към Прайм, но платих със същата карта, с която миналата година месец август се регистрирах в Прайм и купувах билети. 

Стана 🙂 

А името? Не трябва ли да е различно и то,освен мейла?

Връзка към коментар
преди 1 минута , blueriver каза:

А името? Не трябва ли да е различно и то,освен мейла?

Не, прие ме с моето си име и със старата карта. Само мейла беше различен.

Първоначално опитах със стария мейл от миналата година, но не ми даде възможност за добавяне на Prime. С новия мейл стана. 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , jorocontrola каза:

Къде бъркам?

image.png.12ddb9e4b66d08ab4be8a6a31c44226b.png

 

image.png.9d7814c20b025015f30d7460c8f7a5cd.png

 

Нищо не избирам като допълнителни опции, но цената се различава ...

Според мен не можете да се вържете към Prime. В края, при плащането не активира Prime, въпреки, че преди това дава цена с намалението. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Eva eva каза:

Според мен не можете да се вържете към Prime. В края, при плащането не активира Prime, въпреки, че преди това дава цена с намалението. 

image.png.05e9a643b36ada43a9b0536b154b411c.png

Трябва да се избере долната опция, после пак горната и е ОК. Ловят риби и те ...

image.png.b597a6320274c830f15f2a6dfb2d6521.png

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Маркирайте и размаркирайте прайма няколко пъти, влезте и излезте от акаунта, влезте там където пише Discover prime  и излиза един бутон Got it. Едно от всичките тези неща по някое време сработва и се закача Прайма.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Моля за помощ. За първи път се опитвам да взема билети от тези сайтове.

Бургас - Будапеща 22-25.04.2022г. за 2в и 1 дете /7/. Цената която показва с намалението ли е или ниската цена се вижда в края на плащането?

Мога ли да направя две последователни плащания, тъй като цената е различна за 1в., 2в или 1в. и 1дете. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • kadmira
    • adreno
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.