Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Аз платих също с Маестро на ПИБ. Плащането мина от раз.

 

Дайнърс-а на ПИБ ми я отхвърля вече на втори сайт. Усещам, че тази карта ще ми се окаже ненужна и в края на годината (когато изтича промо периода) ще я върна.

Преди време и аз имах Дайнърс, но в 90% от случаите не ставаше с нея и я разкарах.

Връзка към мнение

Дайнърс-а на ПИБ ми я отхвърля вече на втори сайт. Усещам, че тази карта ще ми се окаже ненужна и в края на годината (когато изтича промо периода) ще я върна.

A ложите ? :)

Връзка към мнение
Георги Матеев

A ложите ? :)

 

По принцип не ме интересуват особено много.

 

Освен това след като нито едно плащане не иска да ми мине през Дайнърс-а, как точно да натрупам 500 лв. оборот за да ги ползвам ? :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

Така е, уви нямам много избор на нашия пазар. Това обаче не пречи да се дразня неистово на Wizz, но докато мога да летя за по 40-50 кинта двупосочен ще ги преживявам :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

За съжаление май офертата вече изтече :( ...

Поне на мен не ми дава никакви отстъпки вече.

дава още :),изчисти си бисквитките

Редактирано от don
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Само да добавя, летях и се върнах, от гледна точка на авиокомпанията е платена пълната цена на билета, без да се взима предвид отстъпката.

Сега остава да видим дали след 3 месеца още ще я има промоцията, за да си ползвам пак картата... 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

 

 

 

 

 

София-Бари двупосочен през ноември за 4 дена за 7,68 евро. 

 

Мерси за  промоцията! :)  Взех няколко билета за самолета на тази цена. Добре, че не им поднових Уиз членството, което не ми предлага такива цени. :biggrin: Преминавам към предложението  на captain_oveur до ММX. Kaпитане, други w6 дестинации да предложиш? :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Във френската версия на сайта има 14 евро отстъпка с мастеркард.

 

Много стиснати тия французи бре :O  От друга страна пък кой ти ги дава... а и мастеркард си е значително по-използвана карта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Във френската версия намирам намаление само при ползването на master card debit. А така ми се иска да ставаше и с кредитна Master card.

Връзка към мнение

Във френската версия намирам намаление само при ползването на master card debit. А така ми се иска да ставаше и с кредитна Master card.

 

Пробвай ;) Rumbo едва ли имат всички BIN номера на картите.

Редактирано от xisba
Връзка към мнение

17 цифрените карти Маестро всъщност минават за Мастъркард Дебит..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев

Не знам дали това заслужава отделна тема, ако прецените го отделете.

 

Случайно открих една схема, която важи основно за полети на обикновени (не лоу-кост) компании, като в 90% от случаите дава по-ниска цена от rumbo.es и отстъпката най-често е 31 евро. На подобен принцип е и пак се плаща с Maestro карта. Става въпрос за volagratis.com, който пак е от семейството на bravofly и rumbo. Особеното е, че за да се стигне до цената с голямата отстъпка трябва да се мине през edreams като метатърсачка. Плюсът е, че май няма ограничение за ползването на картата, тоест с едно и също Maestro може да се пазарува многократно с отстъпка. Аз вече купих 2 билета от там и ги платих с една и съща карта.

 

Извършват се следните стъпки:

 

1) Отваря се http://edreams.it

2) Написват се желаните полети и дати в търсачката, след което в полето долу се чеква боксчето 'Bravofly'

3) Автоматично се отваря нов прозорец с volagratis.com, който показва търсения от вас полет с отстъпката. След това спокойно може да затворите прозореца с edreams.it.

4) Следвате стъпките докато стигнете екрана за плащане, ако имате проблем с италианския ползвайте google translate.

 

Пример за полет: София-Берлин-София на 1-5 Октомври с Bulgaria Air (Air Berlin).

Цена на air.bg - 181 евро

Цена на rumbo.es - 149 евро

Цена на volagratis.com - 141 евро

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Кодове за допълнителна отстъпка там се търсят с volagratis sconto в google ;)

 

Т.като всичките са от веригата на bravofly - методите на промоциите са същите, общо взето.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Кодове за допълнителна отстъпка там се търсят с volagratis sconto в google ;)

 

Т.като всичките са от веригата на bravofly - методите на промоциите са същите, общо взето.

 

Ти не спиш ли от време на време?  :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Георги Матеев

Кодове за допълнителна отстъпка там се търсят с volagratis sconto в google ;)

 

Т.като всичките са от веригата на bravofly - методите на промоциите са същите, общо взето.

 

На полетите, които са с 31 евро отстъпка, въобще не излиза поленцето за въвеждане на код за допълнителна отстъпка. Явно не могат да свалят по-надолу от това. Хитреци, но важното е, че сме ги изцедили докрай  :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

1) Отваря се http://edreams.it

2) Написват се желаните полети и дати в търсачката, след което в полето долу се чеква боксчето 'Bravofly'

Хм, никъде не виждам това боксче...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.