Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Хм, никъде не виждам това боксче...

 

Показва се само след като си написал дестинациите и датите. На няколко сантиметра под търсачката:

 

post-1175-0-71682900-1428187379_thumb.jpg

Връзка към мнение

Уф, има някакъв алгоритъм кога се появява, ама не мога да го хвана. Полетите не трябва да са много скоро и поне едно от летищата трябва да е в Европа май...

Връзка към мнение

Не знам дали това заслужава отделна тема, ако прецените го отделете.

.....

1) Отваря се http://edreams.it

2) Написват се желаните полети и дати в търсачката, след което в полето долу се чеква боксчето 'Bravofly'

3) Автоматично се отваря нов прозорец с volagratis.com, който показва търсения от вас полет с отстъпката. След това спокойно може да затворите прозореца с edreams.it.

Става и за НТА, но дава по-малка отстъпка за по-евтините полети (напр. 9 евро).

Връзка към мнение

За съжаление промото с Маестро свърши. На френската и португалската версии дава по 14 евро. Аз така и не можах да платя с нито една карта, а събрах на родата маестротата. :(

Връзка към мнение

За съжаление промото с Маестро свърши. На френската и португалската версии дава по 14 евро. Аз така и не можах да платя с нито една карта, а събрах на родата маестротата. :(

 

Изчисти си бисквитките или пробвай през друг браузер... :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Първо да благодаря на Георги Матеев! :thankyou: С rumbo ударих греда.Първо ми блокираха пари по картата,след това писаха,че по технически причини няма да ми издадат билет.И така минах на план Б:edreams-->bravofly.След две минути вече имах билет Солун-Родос за септемврийските празници за 35eur.Същият билет сутринта беше 28eur,обаче докато си оправя наличностите по картата и отстъпката падна от 31 на 24eur.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Днес с нови опити -  смених браузъра, картата мина, обаче като на Dian дойде мейл, че поради технически причини не могат да потвърдят резервацията и друг имейл, че са задържали сумата , която ще върнат до няколко дни. Значи ли, че няма да я потвърдят и направо да направя нова резервация ? Реалното потвърждение веднага след плащането ли идва ?

Редактирано от silvia_b
Връзка към мнение
Георги Матеев

М/у другото, тези rumbos пращат ли фактури за билетите?

 

Да, стига да си я заявил по време на поръчката. На мен ми пратиха фактури за всички билети.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Днес една приятелка купи по схемата тук два двупосочни билета Букурещ-Мадрид-Тенерифе с две плащания с две различни карти. Ще пътува с мен другият месец. Общата сума за двама човека и 4-те полета е 180евро. 90евро до Тенерифе и обратно е абсолютен рекорд ми се струва.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Заявих  я електронна, но вече 5 ден няма нищо.

И при мене,пет дена нищо?!?

Редактирано от krasen_denev
Връзка към мнение

Не знам дали това заслужава отделна тема, ако прецените го отделете.

 

Случайно открих една схема,...........

 

Тази схема пак дава 31 Е отстъпка :) Аз докато си извадя подходящата карта само гледах как ми се стопяват евтините билети, през цялото време ми даваше 24 Е отстъпка и снощи като тръгнах да ги купувам най-накрая, изненада, приятна. В момента също ми дава 31 Е, проверих. От Егейците купих билети, веднага получих PNR, мога да добавям и багаж в последствие.

Благодаря на Георги Матеев.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Георги Матеев

Тази схема пак дава 31 Е отстъпка :) Аз докато си извадя подходящата карта само гледах как ми се стопяват евтините билети, през цялото време ми даваше 24 Е отстъпка и снощи като тръгнах да ги купувам най-накрая, изненада, приятна. В момента също ми дава 31 Е, проверих. От Егейците купих билети, веднага получих PNR, мога да добавям и багаж в последствие.

Благодаря на Георги Матеев.

 

А най-хубавото е, че с една и съща карта можеш да взимаш неограничен брой билети по тази схема. Ако ти се наложи нова покупка - давай смело пак :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Dian с каква карта и за кои дати за Бари ?

Маестро.Такива цени излизат за повечето полети Петък -Понеделник през Януари и Февруари 2016г.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз дали да се пробвам с билетите София-Истанбул :unsure:  Да не стане някой гаф, че да си изпусна полета за Австралия? Какво ще речете?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.