Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

Остана ми да купя 3 билета Бургас-София и не мога да се справя. В edreams визата ми е блокирана за следващите 69 дни /бяха 90/. Някакви идеи? Имам и маестро и мастъркард.

Връзка към мнение

Благодаря. Не знам дали да пробвам, защото доста хора писаха как не успяват. 

Объркала съм темите, моля някой да премести постовете ми където им е мястото :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
20 hours ago, Jorro said:

Благодаря. Купих първия билет Варна-София на 26-ти за 27лв с виза електрон на ЦКБ. Сега се опитам да купя втория, но не ми позволява с тази карта. Опитах с другата ми Виза електрон на Райфайзен банк като реално промених данните на същата резервация, даже ми падна още по-голяма отстъпка, но не мога да завърша резервацията. След като натиснах бутона купи започна да зарежда и вече 10 мин без резултат. Да не е проблема, че е на същото име?

 

ps. Нищо не стана. Какво да направя за да купя и другия билет? Карта на друго име?

Здравейте , някой дали може да ми помогне?

Пробвах да купя другия билет за приятелката ми с друга карта /не на мое и не е на нейно име/ и продължава да ми изписва грешка 

  • Você já atingiu o número máximo de compras autorizadas com esse cartão. Para concluir o processo de reserva atual, escolha um cartão diferente e aproveite seu voo!

Как да се справя с този проблем? Трябва ли името на пътника да съвпада с името на картата?

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
19 minutes ago, koliob said:

2. www.opodo.at - намалява цените на билетите на полетите на Bulgaria Air (и не само, става и за Wizzair и други) с EUR 10-20. Плащането отново е с Visa Entropay.

Това през бг IP ли? При мен цените за същaтa датa са 27€ WIZZ и 31€ BGair.

(Първите 8 цифри за Visa Entropay намерих в нета 4101 6200... и я разпозна като такава.)

Иначе за август гледах цени София - Варна с BGair излиза около 62 лв двупосочен през jetcost.com.co -> lastminute при 120 лв от сайта на BGair.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, aleksandrina каза:

Иначе за август гледах цени София - Варна с BGair излиза около 62 лв двупосочен през jetcost.com.co -> lastminute при 120 лв от сайта на BGair.

 

През www.opodo.at цените на Bulgaria Air по направлението SOF - VAR в момента равномерно си излизат по EUR 10 - 11 на пътник в една посока за почти всички дни през цялото лято. За да не ви увеличи цената на следващата стъпка трябва да сте с немски IP адрес.

 

VARNA1.png.ca7729fd6e436228949e79cd8947ddcd.png 

 

VARNA2.png.e36a041b6d912b7c512e89bc4837c708.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към мнение

те така си излизат наистина, на началния екран, но при мен окончателната цена накрая  се вдига на 27 евро.... пак с Entropay, и с UK IP... /за полетите на BG air имам предвид/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 6 минути , antea каза:

те така си излизат наистина, на началния екран, но при мен окончателната цена накрая  се вдига на 27 евро.... пак с Entropay, и с UK IP... /за полетите на BG air имам предвид/

Бях пропуснал да отбележа, че за да не се промени цената след това трябва да се използва немски IP адрес.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

за съжаление и това не помогна, но ти благодаря, че си такава енциклопедия :) цената от 10 евро стои около 2 секунди и след това се рифрешва и става на 27 или 29 евро, според това дали е UK или германско IP

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 28 минути , antea каза:

за съжаление и това не помогна, но ти благодаря, че си такава енциклопедия :) цената от 10 евро стои около 2 секунди и след това се рифрешва и става на 27 или 29 евро, според това дали е UK или германско IP

 

Преди малко отново пробвах на телефона с немско IP, през TunnelBear и стигнах до последния екран за плащане без да ми променя ниската цена. Пробвай през друго немско или австрийско прокси.

 

Screenshot_2018-03-08-13-42-23.png.67ccfdb421fff3aa4a6bd7b3e1e2b576.png

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 5 часа, koliob каза:

Преди малко отново пробвах на телефона с немско IP, през TunnelBear.

 

Screenshot_2018-03-08-13-42-23.png.67ccfdb421fff3aa4a6bd7b3e1e2b576.png

 

 

И аз пробвах същото да видя какво ще ми излезе - цената остана същата до края за плащане с Visa Entropay, но интересното е че имаше опция за Paypal за 21.37 евро, а пробвах и с Visa electron прие ми я за Visa debit и пак 21.37 евро. Цената в сайта на България еър е 63.26 лв. Което показва, че дори да нямаш Entropay си е доста добър вариант с Paypal или Visa electron. Евала @koliob :)

Capture+_2018-03-08-17-48-56-1.png

Capture+_2018-03-08-17-46-25-1-1.png

Capture+_2018-03-08-19-59-22-1.png

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 2 часа, vinidj каза:

Днес намери GoogleFLights->Bravofly 17.03 Варна-София 31Евро в сайта, 24Евро в Bravofly и смъква на 14Евро с Visa Debit.

;)

така е наистина, само че bravofly иска от оня по-специален вид Виза Дебит; понеже ми трябва точно такъв билет -Варна-София с BG Air сега пробвах да купя, и двете ми Визи, които оня ден минаха в jetcost като Visa Debit тук си ми даде, че едната е Electron /каквато е/, а за Бизнес Визата - че е кредитна карта /каквато не е/, и съответно цената се връща на 30 евро, иначе щеше да е чудесно да го взема на 14 :) така че, поне за мен, единствен вариант остава jetcost.pt с английско IP и плащане с MasterCard Credit и цената е 17 евро, пак е почти наполовина от официалния сайт

Редактирано от antea
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Полет София - Варна за утре, при цена на БГ Еър 55 евро - взет през https://www.jetcost.com.co/ за 27 евро с Виза Дебит ( многократно използвана през този сайт)

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 13 часа, funny каза:

Полет София - Варна за утре, при цена на БГ Еър 55 евро - взет през https://www.jetcost.com.co/ за 27 евро с Виза Дебит ( многократно използвана през този сайт)

Потвърждавам. Аз взех покрай Великден с активно намаление от 65 на 35лв - с Виза Дебит, ползвана многократно.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 11 часа, Tani каза:

 Варна - София  и  София -Варна:   jetcost.com.mx-edreams- Плащането с Visa Debit - 10,73 lv - почти всички дати за април и май (Mx  IP)

Как получавате цената в лева или евро - ползвате конвертор на валута или може да се направи в самия сайт?

Връзка към мнение
преди 42 минути , taniamoutafi каза:

Как получавате цената в лева или евро - ползвате конвертор на валута или може да се направи в самия сайт?

Цената е каквото са взели от картата. Не знам дали може в сайта. Но може да  конвенртираш  според  в какво и с какво  ще плащаш.  

Връзка към мнение
преди 18 минути , Vanko каза:

някой успява ли да смъкне цените по линията Варна - София за 9 април? Максимумът до момента е 35 евро momondo.it -> OmegaFlightStore с дебитна Виза на ДСК.

В сайта на авиокомпанията гледам, че няма от най-тънката тарифа само с ръчен багаж и цените започват от 90лв. така че и сега намалението не е лошо.

Връзка към мнение

Трябват ми билети Бургас-София през юни. Срещате ли някъде добри цени? През edreams не мога да купя, защото имам само една Виза, с която вече плащах и трябва да чакам да мине "карантинния" срок.

Връзка към мнение

Аз успях с голям зор да взема по един в посока, като изхабих 3 карти и смених 10 търсачки и ИП-та и браузъри, даже вече не знам точно през кой сайт и с какво ИП минах.

Лошото е, че ми трябват за още 2 човека.

Иначе равносметката е 1 полет София-Варна за 5 евро на Уиз, който в сайта им е 34лв и за 8, 20 евро полет на тимер Варна-София, който беше  55лв в сайта им.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз вече, образно казано, се набутах, като взех билетите по 45 лв., но пък на сайта на БГ Ер са по 104 лв. за моите дати, така че съм доволна. Ама като се сетя, че билетите София-Бургас ги взех по около 20 лв. сегашното си е чисто набутване.

И ако на някой ще му е полезно, взех ги през momondo-omegaflight, с една и съща Виза електрон, по отделно всеки билет.

Редактирано от Dreamm
Връзка към мнение
преди 40 минути , Dreamm каза:

Аз вече, образно казано, се набутах, като взех билетите по 45 лв., но пък на сайта на БГ Ер са по 104 лв. за моите дати, така че съм доволна. Ама като се сетя, че билетите София-Бургас ги взех по около 20 лв. сегашното си е чисто набутване.

И ако на някой ще му е полезно, взех ги през momondo-omegaflight, с една и съща Виза електрон, по отделно всеки билет.

Koe momondo??

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 2 часа, Alexander каза:

Koe momondo??

През италианското, най-вероятно. Аз успях да взема от него билет на БГ еър Варна - София за 70лв  (на сайта на компанията е 94лв). Картата е Visa (дебитна) на Банка ДСК.

Редактирано от Vanko
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.