Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

Току що купени WIZZair jetcost.pt->edreams с португалско IP :Варна - София за 21 април - 6,98 евро с виртуална мастър на ДСК и София-Варна jetcost.com.mx->edreams с мексиканско или аржентинско IP (забравих с кое се получи) MXN$ 127 (около 7 евро) с дебитна Visa Electron на Райфайзен (която не минаваше в бразилското edreams).

Редактирано от i_z_iliev
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

взех сега от бразилския jetcost билет Варна-София на BG air /63 лв на сайта им, аз платих 27 лв - Виза Дебит, използвана в колумбийския/, дойдоха два имейла, във втория има 6 буквен номер, и отделно още някакъв цифров номер след буквите FB/ETKT

 

с кой от двата и къде мога да направя проверка на полета /по аналогия с уиз и райън както си проверяваме резервациите/, при BG air това възможно ли е? питам, защото не съм пътувала с тях много огдавна, и отделно дето се оплаках, че сайтът им ме кара да въртя маймуни, и ми е супер трудна навигацията там

   
Връзка към мнение
преди 6 минути , antea каза:

има 6 буквен номер

С PNR кода (6 букви и цифри или само букви) в checkmytrip.com

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 18 минути , antea каза:

взех сега от бразилския jetcost билет Варна-София на BG air /63 лв на сайта им, аз платих 27 лв - Виза Дебит, използвана в колумбийския/, дойдоха два имейла, във втория има 6 буквен номер, и отделно още някакъв цифров номер след буквите FB/ETKT

 

с кой от двата и къде мога да направя проверка на полета /по аналогия с уиз и райън както си проверяваме резервациите/, при BG air това възможно ли е? питам, защото не съм пътувала с тях много огдавна, и отделно дето се оплаках, че сайтът им ме кара да въртя маймуни, и ми е супер трудна навигацията там

   

Направо в сайта air.bg, "Провери резервацията си" , PNR и име  

Редактирано от Kamen
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , Kamen каза:

Направо в сайта air.bg, "Провери резервацията си" , PNR и име  

а после там от сайта има опция да се разпечата тази подробна информация, която излиза - това ли е всъщност е-ticketa? или той се получава по друг начин, ако въобще се получава де? :) в смисъл чудя се това ли е достатъчно за чекиране онлайн или на самото летище?

Връзка към мнение
В момента, antea каза:

а после там от сайта има опция да се разпечата тази подробна информация, която излиза - това ли е всъщност е-ticketa? или той се получава по друг начин, ако въобще се получава де? :) в смисъл чудя се това ли е достатъчно за чекиране онлайн или на самото летище?

онлайн чекина е отворен 24ч преди полета, на летището е безплатно, PNR кода е важния.   

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Между другото www.opodo.at продължават да продават еднопосочни билети за един пътник по линиите SOF-VAR, VAR-SOF, SOF-BOJ и BOJ-SOF (на BgAir и Wizzair) за цялото лято на цени EUR 10-12, като плащането е с VISA ENTROPAY и през немски IP адрес.

 

OPOatVAR.png.60ae0db5c66a6be9d212417c3e5910e7.png

 

OPOatBUR.png.a728337e618ac37c15500216af8a10a4.png

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте, имам следния въпрос и се извинявам, ако е много  глупав :) Опитвам се да купя един билет Соф-Вар на 25.04. Пробвах jetcost. co и br, с няколко различни IPта и всеки път ми изкарва 11-13 лв., но като въведа № карта /дебитна Мастър/ цената рязко скача. Въпросът ми е дали тази карта изобщо минава за тези сайтове или аз не правя нещо вярно? И също като си въвеждате данни - адрес, телефон и т.н в колумбийски jetcost примерно, реални колумбийски адрес и телефон ли пишете или нещо измислено?  Благодаря предварително :)

Връзка към мнение
преди 12 минути , Peps каза:

Здравейте, имам следния въпрос и се извинявам, ако е много  глупав :) Опитвам се да купя един билет Соф-Вар на 25.04. Пробвах jetcost. co и br, с няколко различни IPта и всеки път ми изкарва 11-13 лв., но като въведа № карта /дебитна Мастър/ цената рязко скача. Въпросът ми е дали тази карта изобщо минава за тези сайтове или аз не правя нещо вярно? И също като си въвеждате данни - адрес, телефон и т.н в колумбийски jetcost примерно, реални колумбийски адрес и телефон ли пишете или нещо измислено?  Благодаря предварително :)

Отсъпката е с Виза дебит. Понякога минава Виза елктрон, но не е правило.

В колумбийски jetcost става с реален български, може с колумбийски измислен адрес, но мейла трябва да е верен.

В бразилския jetcost се въвеждат всички данни, като за да бъдат "реални" се ползват Gerador de CPF и Gerador de CEP. Мейла трябва да е верен.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , Doctor Who каза:

Отсъпката е с Виза дебит. Понякога минава Виза елктрон, но не е правило.

В колумбийски jetcost става с реален български, може с колумбийски измислен адрес, но мейла трябва да е верен.

В бразилския jetcost се въвеждат всички данни, като за да бъдат "реални" се ползват Gerador de CPF и Gerador de CEP. Мейла трябва да е верен.

Благодаря за отговора, беше ми много полезен. За съжаление имам само една карта :(

Връзка към мнение
преди 47 минути , Peps каза:

Благодаря за отговора, беше ми много полезен. За съжаление имам само една карта :(

Направи си виртуална VISA - една , две, няколко ...

Писано е много подробно в темата:

 

Редактирано от Таньо
Връзка към мнение

През колумбийският джеткост и чилийският току що купих 4 билета, Два София - Варна и Два Варна София. Платени с виза виртуална на дск. През колумбийският сайт ми даде 22 лв. отстъпка но успях само веднъж да платя с визата на дск. През чилийската версия купих останалите три билета с друга виза на дск (последователно) , но отстъпката беше по малка на билет (12 лв. на уиз и 23 лв. на българия ер).

 

Опитвам се да се свържа с българия ер, билета който е издаден като възрастен да го променят на детски но постоянно ми дава заето. Как процедирата в този случай? Конкретно за българия ер?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, Mistela каза:

Опитвам се да се свържа с българия ер, билета който е издаден като възрастен да го променят на детски но постоянно ми дава заето. Как процедирата в този случай? Конкретно за българия ер?

Пробваш на варненския и бургаския номер, там свързването е по-лесно, особено извън активния сезон.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

www.jetcost.com.au/bravofly - Mastercard debit намаля с 50% билети до Варна. Купени четири билета с една карта  за април и май.

Редактирано от mitaka
  • Харесвам 8
Връзка към мнение
17 minutes ago, Vanko said:

Някой скоро да е купувал полети през търсачките? Постът, преди моя, най-вероятно е невалиден вече. 

купувам от opodo (de,at,it) или същите на edreams директно, зависи от датите, обикновено за 2 седмици напред, цена по-ниска от 11.38 EUR  SOF-VAR и 7.49 EUR обратно , не съм намирал до момента.

Връзка към мнение
преди 8 минути , 2326 каза:

купувам от opodo (de,at,it) или същите на edreams директно, зависи от датите, обикновено за 2 седмици напред, цена по-ниска от 11.38 EUR  SOF-VAR и 7.49 EUR обратно , не съм намирал до момента.

С каква карта е това? :)

Връзка към мнение
6 hours ago, Vanko said:

С каква карта е това? :)

Въртиш през различни "входни точки" и се сменят промоционалните карти, лично аз ползвам visa entropay, в крайна сметка свалиха топ-ъп-а на 2% (всъщност и преди беше толкова, но само с банков превод, сега е и при зареждане с друга карта), а можеш да "печаташ" безкрайно много в реално време...

Връзка към мнение
11 minutes ago, mitaka said:

www.jetcost.co.za/e-dreams - Maestro големи намалeния през браузер Опера.   Купени няколко билети за май месец.

Може ли пример? В операта избираш връзка през VPN ли? Как точно браузера ти ги намалява? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, Jorro каза:

Може ли пример? В операта избираш връзка през VPN ли? Как точно браузера ти ги намалява? 

Полет на Wizzair 24.04 Варна-София - 101,36R. Връзка през VPN Europe.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Опера през андроид приложението ли или на комп?И тази връзка vpn къде се избира?

Редактирано от Branko
Връзка към мнение
3 minutes ago, Branko said:

Опера през андроид приложението ли или на комп?И тази връзка vpn къде се избира?

Като влезеш в инкогнито режим имаш горе вляво VPN и може да избереш от 3-4 локации доколкото помня.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.