Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Взех два билета София-Варна (Bulgaria Air) от kayak.ch -> edreams / opodo. Едната резервация платих с кредитна карта, а другата с Paypal. Билетите бяха издадени за 2-3 минути.

 

Платих за двата билета общо 9.72 швейцарски франка (16.34 лева). Официалната цена на www.air.bg е 112.60 лв, тоест ефективното намаление беше 85% и спестих 96.26 лв.

 

Благодарности към @so'90 за находката :)

 

P.S. В същия период (Юли 2018) Wizz Air продават SOF-VAR за около 100-120 лв на човек! Ще ме извиняват лекинко.

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
Георги Матеев

Ново откритие. https://www.momondo.co.uk -> opodo.co.uk

 

Току-що си купих единия обратен полет Варна-София (Bulgaria Air) за 4.36 британски паунда (9.50 лв), като за сравнение цената на air.bg e 62 лв. Намалението отново се пада 85%. Платих със същата кредитна Visa, която преди малко използвах на швейцарското Opodo и мина без проблем.

 

EDIT: Минута по-късно повторих СЪЩОТО търсене на momondo и opodo вече показва 29 паунда за същия билет (а 62 левовата тарифа още си е налична). Имам подозрение, че тея търсачки гледат и IP-то и след покупка не изкарват повече тънките цени. Сега си пускам мобилния нет и смятам да ги измамя :)

 

EDIT2: Измамих Opodo-то, естествено. След като направих търсенето от друго IP евтиния билет се появи отново. Сега взех и втория полет за 4.36 GBP, като този път платих с Paypal. Крайният резултат е 4:0 за мен, като 2 билета SOF-VAR-SOF ми излезнаха общо 35 лв. и спестих точно 200 лв.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 13
  • Браво 5
Връзка към мнение

Благодаря на Георги Матеев за  инфото за Варна с BulgariaAir през momondo.co.uk.Може да сме на един полет,защото също взех за 14 юли от 14:50,за 3,45 паунда(7,5 лева,при цена 61 ) с Виза Електрон.За първи път ще пътувам с националния превозвач.

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 1 час, dimitrov6 каза:

Благодаря на Георги Матеев за  инфото за Варна с BulgariaAir през momondo.co.uk.Може да сме на един полет,защото също взех за 14 юли от 14:50,за 3,45 паунда(7,5 лева,при цена 61 ) с Виза Електрон.За първи път ще пътувам с националния превозвач.

На същия полет ще сме. Позволявам ти да ме почерпиш с твоето шоколадче от Bulgaria Air :lol:

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към мнение

Айде и аз малко на нашето море лятото за уйкенд

София-Варна 27.07. 2 билета x 3.54 GBP
Варна-София 29.07 2 билета x 4.25 GBP

 

Първите три през momondo.co.uk --> opodo.co.uk ,но за последния вече не ми изкарваше ниска цена и го взех направо през opodo.co.uk

Всичко плащане с paypal с надценка от 0,11GBP на билет

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Няколко варианта за сравнително добри отстъпки на билети от София до Бургас (стават и до Варна с няколко евро по-скъпо) според това кой с какви карти разполага (всички цени излизат при търсене за един пътник еднопосочно):

 

1. jetcost.no -> bravofly.no - цени от EUR 12 при плащане с Mastercard Credit

 

Burgas_Bravofly.png.e558e7b83d99e5be6910a25f1b341a1b.png 

 

2. jetcost.ie -> opodo.ie - цени от EUR 14 при плащане с Visa Credit

 

Burgas_Opodo.png.65f743549426b05c7c4b7dfc0517b684.png

 

3. jetcost.cl -> rumbo.es - цени от EUR 14 при плащане с Mastercard Debit

 

Burgas_Rumbo.png.6b6983f1b4b65ae185f388805376dd5a.png

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Купих и третия билет София-Бургас с моята Виза Електрон, разпозната като Виза Дебит, обаче този път направо се набутах, платих цели 30 лв. :lol:

Обобщено - един билет през бразилския Jetcost за 17 лв, втория през колумбийския за 23 лв., третия през чилийския за 30 лв. Като се има предвид, че на сайта на България Ер са по 52 лв. определено съм доволна.

Сега вече ще чакам да сменят вида на картата, с която дават намаление, за да взема и Бургас-София, защото за въпросната ми пише, че мога да плащам с нея след 90 дни.

Надявам се информацията да бъде полезна.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

 

Не мога въобще да се ориентирам по тези сайтове, излизат ми само полети по 1 ден. Става въпрос за Бургас-София. Дали може да погледне някой по-умеещ, за датите между 8.02. и 12.02., т.е. следващия месец, случайно дали няма нещо изгодно за Бургас-София-Бургас??

 

Благодаря ви предварително!

Връзка към мнение

Провери на сайта на Бг Еър дали въобще има други полети, мисля, че зимата почти ги спират.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , neuromancer каза:

Провери на сайта на Бг Еър дали въобще има други полети, мисля, че зимата почти ги спират.

Точно това погледнах и аз, че в този период изобщо няма директни полети по дестинацията

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

От един час се опитвам да купя билет София -Варна за м.март през jetcost.com.br .Според мен коректно попълвам всички данни и на следваща стъпка ми изписва:

Algo errado ocorreu
Aparentemente houve um problema com os detalhes fornecidos. 
Atualize a página e tente novamente.

Atualizar

Къде според Вас греша?

 

 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, опитвам се да намеря евтини 2 билета София-Варна-София ( възможно най-късните вечерни полети) за дати 24.08.18-26.08.18, но най-доброто, което откривам е 52  евро през момондо (trip.bg). По принцип има уизз кредит за харчене и може в петък да взема техния полет макар и много скъп, но остава връщането в неделя. Нещо не мога да се оправя с jetcost, който всички ползвате тук. Някой може ли да ми каже има ли значителна разлика в цената или да действам през momondo. Имам кредитна и дебитна карта Mastercard от CCB , visa electron на RBB, Diners и Visa paywave дебитна карта на ДСК , които мога да ползвам за резервацията. Благодаря ви предварително.

пс. В момента чета активно темата за полетите през  jetcost за да не съм съвсем бос.... :Д 

*Добавих цената, благодаря @tch

Редактирано от Jorro
Връзка към мнение
преди 2 часа, Jorro каза:

Здравейте, опитвам се да намеря евтини 2 билета София-Варна-София ( възможно най-късните вечерни полети) за дати 24.08.18-26.08.18, но най-доброто, което откривам е 52  евро през момондо (trip.bg). По принцип има уизз кредит за харчене и може в петък да взема техния полет макар и много скъп, но остава връщането в неделя. Нещо не мога да се оправя с jetcost, който всички ползвате тук. Някой може ли да ми каже има ли значителна разлика в цената или да действам през momondo. Имам кредитна и дебитна карта Mastercard от CCB , visa electron на RBB, Diners и Visa paywave дебитна карта на ДСК , които мога да ползвам за резервацията. Благодаря ви предварително.

пс. В момента чета активно темата за полетите през  jetcost за да не съм съвсем бос.... :Д 

*Добавих цената, благодаря @tch

През колумбийския jetcost.cl за твойте дати през август излиза малко над 15лв двупосочен с БГ ер с Мастъркард Дебит.Ако те обърква езика преведи си страницата на български,ще се ориентираш лесно.

Връзка към мнение
29 minutes ago, iMari said:

През колумбийския jetcost.cl за твойте дати през август излиза малко над 15лв двупосочен с БГ ер с Мастъркард Дебит.Ако те обърква езика преведи си страницата на български,ще се ориентираш лесно.

Благодаря за бързия отговор. Цената е страхотна, но не мога да стигна до нея.

Дава ми оферта от lastminute.com за 27344 CLP , на човек, което е около 72лв. Някъде бъркам, но къде? Влизам от бг IP, пробрах и през IE and Chrome.

 

Връзка към мнение

Според мен Мари се е объркала..не виждам как от 120лв ще стане за 15лв, дори да се купи на два пъти

В тимер билета е 120лв, така че 72лв е повече от добре.

Връзка към мнение

Alexander е прав Мари се е объркала:(

Смятах го в колумбийско песо,а то било в чилийско .Извинявам се.

Виж ако ги купуваш от тук като еднопосочни няма ли да е по-изгодно.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
2 hours ago, iMari said:

Alexander е прав Мари се е объркала:(

Смятах го в колумбийско песо,а то било в чилийско .Извинявам се.

Виж ако ги купуваш от тук като еднопосочни няма ли да е по-изгодно.

Благодаря. Купих първия билет Варна-София на 26-ти за 27лв с виза електрон на ЦКБ. Сега се опитам да купя втория, но не ми позволява с тази карта. Опитах с другата ми Виза електрон на Райфайзен банк като реално промених данните на същата резервация, даже ми падна още по-голяма отстъпка, но не мога да завърша резервацията. След като натиснах бутона купи започна да зарежда и вече 10 мин без резултат. Да не е проблема, че е на същото име?

 

ps. Нищо не стана. Какво да направя за да купя и другия билет? Карта на друго име?

Редактирано от Jorro
допълнение
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.