Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

преди 55 минути , iMari каза:

Полетите Соф - Варна на Уиз са 9евро

През къде го гледаш това? Аз търся София - Варна с Wizz на 12.10 и през jetcost.pt излиза 7 евро, но на следващата стъпка става 39 евро :(

Връзка към мнение
преди 9 минути , Яничка каза:

През къде го гледаш това? Аз търся София - Варна с Wizz на 12.10 и през jetcost.pt излиза 7 евро, но на следващата стъпка става 39 евро :(

пак от там jetcost.pt -> rumbo.pt.

ти избираш по-ниската цена 7 евро от edreams, но трябва да избереш цената 9 евро, която се предлага от rumbo.

 

Screenshot_3.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 4 минути , boogy83 каза:

ти избираш по-ниската цена 7 евро от edreams, но трябва да избереш цената 9 евро, която се предлага от rumbo.

Мерси много, това го бях проспала ;)

Връзка към мнение
преди 49 минути , boogy83 каза:

ти избираш по-ниската цена 7 евро от edreams, но трябва да избереш цената 9 евро, която се предлага от rumbo.

 

Screenshot_3.png

Същата работа е и при търсене на билети през скенера и момондо. Първата най-ниска цена обикновено е на opodo или edreams, която е флашива, и се качва с доста на втори екран с тях. Затова се избира втората най-ниска цена, която обикновено е реална, например с mytrip.~ ; airfinder.~ ; tripair.~ ; tripsta.~ ; airtickets.~ и т.н. които извадят оферта според дестинацията и авиокомпанията.

Това обикновено е за междуконатинентални полети, или такива изцяло на друг континент. Не важи за ryan или wizz. Или по-скоро аз не съм търсил билети за техни полети. Но за тях хората преди мен са писали какви са схемите :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, Алекс каза:

Това май го изтървах вече? Търся билет за 5-ти октомври от Варна - София на БГ еър в 8:40, но не виждам такива цени. 

18.66Е е през Bravofly.es с Maestro. Вчера взех билети също за октомври.Аз също не открих по-добри цени за моите дати през Jetcost.pt

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В момента най-добрите цени специално за полети до Варна и Бургас с АйрБг са през bravofly и то за вечерни полети

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение

Не поне при мен аз съм вземал билети и за други хора с моята карта.Ако нещо направят проблем казват,че не я носят.То при вкарването да данните никъде няма за име на картата,а и айрбг не знаят от къде и за колко си взел билета.Ако визираш тези сайтове де.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Individuala каза:

Има ли проблем ако купя билети Варна - София 07.11.2017 , София - Варна 04.11.2017 за двама, с MasterCard, която не е на нито един от двамата?

Няма проблем, купувани са билети за други хора и всичко ОК. 

Връзка към мнение
преди 11 минути , MARTiNSHO каза:

За през румбо, дават грешен код, звъниш на air.bg и си казваш номера на ел билета, от там ще ти дадат правилния код.

Не аз като вкарам номера на резервацията в сайта на АйрБг от мейла от bravofly си ми излиза полета имената на пътника,че са потвърдени само това ми излиза отгоре предполагам не е проблем:

 

 

 

 

123.jpg

123`.jpg

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
преди 5 часа, Ivko каза:

Не аз като вкарам номера на резервацията в сайта на АйрБг от мейла от bravofly си ми излиза полета имената на пътника,че са потвърдени само това ми излиза отгоре предполагам не е проблем:

 

 

 

 

123.jpg

123`.jpg

На мен ми излиза по същият начин за билет, който купих до софия-варна...но незнам мисля, че е само с ръщен багаж? 

Връзка към мнение
Преди 1 час, ivo_121212 каза:

На мен ми излиза по същият начин за билет, който купих до софия-варна...но незнам мисля, че е само с ръщен багаж? 

да това са цени само с ръчен т.с. до 10кг и размери мисля като на раен то си пише,че влиза ръчен само в тези цени като за чекиран вече се таксуваш според компанията

 

 

IMG_6956.PNG

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 58 минути , Ivko каза:

да това са цени само с ръчен т.с. до 10кг и размери мисля като на раен то си пише,че влиза ръчен само в тези цени като за чекиран вече се таксуваш според компанията

 

 

IMG_6956.PNG

Аз мисля, че си е ок тогава :)

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
преди 37 минути , Ivko каза:

Странно последно вземах на Българиа ер преди две седмици от bravofly ама верно вече го няма :blink:

Хайде някой ако изкара сносно намаление за София-Варна-София през септември да каже...имам Maestro :)

Връзка към мнение
преди 8 минути , Ivko каза:

Аз бях до Бургас за 26 евро двупосочен :)

Аз взех до Варна за 35 евро за края на август от bravofly.es с Маестро, но ми трябват и за 21-24 септ сега, но пък смениха картата на Visa Viabuy Prepaid :(

Редактирано от ivo_121212
Връзка към мнение
преди 22 часа, ivo_121212 каза:

Аз взех до Варна за 35 евро за края на август от bravofly.es с Маестро, но ми трябват и за 21-24 септ сега, но пък смениха картата на Visa Viabuy Prepaid :(

 А как взе като вече го няма този сайт?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.