Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

Jetcost.dk -> bravofly намалява полети с MC Debit за двама пътници. За един не знам дали става.  Успях да резервирам два пъти през 15 минути.

jetcost.nl -> lastminute.com намалява полети за двама (за един със сигурност не) с Visa credit, Но моята на ПИБ не я разпозна като такава.

Редактирано от Ilian359
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Ilian359 каза:

Jetcost.dk -> bravofly намалява полети с MC Debit за двама пътници. За един не знам дали става.  Успях да резервирам два пъти през 15 минути.

jetcost.nl -> lastminute.com намалява полети за двама (за един със сигурност не) с Visa credit, Но моята на ПИБ не я разпозна като такава.

За кой период и каква е крайната, т.е. с колко намалява.

Връзка към коментар
преди 8 часа, georgebg каза:

В момента през jetcost.es-> mytrip.com  билети sof-var var-sof за след 2 седмици са по 14 EUR, което е прилична цена, на сайта е 85 лв. 

Карта MC Кредит - DSK Wizz минава многократно.

За почти всички полети при еднопосочно търсене за двама се запазва отстъпка 35 евро.

image.png.bce019321b498d9e1e34a47025b3f7cb.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
21 minutes ago, Таньо said:

За почти всички полети при еднопосочно търсене за двама се запазва отстъпка 35 евро.

image.png.bce019321b498d9e1e34a47025b3f7cb.png

 Мен отстъпката не ме вълнува - това което показваш е с крайна цена 38 EUR,което е повече от 2х14 🙂 

Връзка към коментар
преди 9 минути , georgebg каза:

 Мен отстъпката не ме вълнува - това което показваш е с крайна цена 38 EUR,което е повече от 2х14 🙂 

Съгласен съм. Твоят пост е ценен и води до информацията, че двупосочни билети излизат по 65 - 75 лева в много голям период напред - майски и септемврийски празници, целия летен сезон. Подобни са цените до/от Бургас.

 

П.П. Аз не намерих билети по 14 евро. За кои дати става въпрос.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
55 minutes ago, Таньо said:

Съгласен съм. Твоят пост е ценен и води до информацията, че двупосочни билети излизат по 65 - 75 лева в много голям период напред - майски и септемврийски празници, целия летен сезон. Подобни са цените до/от Бургас.

 

П.П. Аз не намерих билети по 14 евро. За кои дати става въпрос.

Е наистина в голям период напред още няма такива цени, но аз и не търся толкова напред - за около 2 седмици напред се намират на определени дати по 14 EUR:

image.png.24f7d367df3f50ac4c0438e3fd7d7e1d.png

Просто говорим за различни неща, нормално имаме различни интереси 🙂 

Връзка към коментар
преди 50 минути , georgebg каза:

Е наистина в голям период напред още няма такива цени, но аз и не търся толкова напред - за около 2 седмици напред се намират на определени дати по 14 EUR:

image.png.24f7d367df3f50ac4c0438e3fd7d7e1d.png

Просто говорим за различни неща, нормално имаме различни интереси 🙂 

Тези цени са за билети без чекиран багаж, нали?

Връзка към коментар
На 24.03.2019 г. в 11:42, georgebg каза:

В момента през jetcost.es-> mytrip.com  билети sof-var var-sof за след 2 седмици са по 14 EUR, което е прилична цена, на сайта е 85 лв. 

Карта MC Кредит - DSK Wizz минава многократно.

Почти всички кредитни карти минават многократно. Тази цена можеш да я постигнеш за много дати. Не винаги излиза директно през jetcost.es, но ако пуснеш търсене за двама и после в резултатния прозорец на mytrip.com промениш за един пътник - отново става EUR 14 за много дати. Освен за полети на BGAir това работи за много други авиокомпании (без нискотарифните) като Aegean, Alitalia, TAP и др. Дори сваля по някое евро от цената на билетите на Lufthansa.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

През Jectost.nl/pt ->edreams спря да пуска - Visa Debit/Mastercard credit (втората разпознавана като Виза Дебит)

Някой друг с подобни резултати? 

Edit: След известно време, кравата продължи да пуска 😉

Редактирано от Vanko
Връзка към коментар
1 hour ago, koliob said:

Почти всички кредитни карти минават многократно. Тази цена можеш да я постигнеш за много дати. Не винаги излиза директно през jetcost.es, но ако пуснеш търсене за двама и после в резултатния прозорец на mytrip.com промениш за един пътник - отново става EUR 14 за много дати. Освен за полети на BGAir това работи за много други авиокомпании (без нискотарифните) като Aegean, Alitalia, TAP и др. Дори сваля по някое евро от цената на билетите на Lufthansa.

Взе че наистина проработи 🙂  Невероятен номер !   @koliob Адмирации !

Връзка към коментар

При покупка на два билета, единият от които е за дете няма цени от 14 евро на човек. Ако купя билети за двама възрастни, ще мога ли да променя единия билет на детски ако звънна на България Ер?

Връзка към коментар
преди 25 минути , mitaka каза:

При покупка на два билета, единият от които е за дете няма цени от 14 евро на човек. Ако купя билети за двама възрастни, ще мога ли да променя единия билет на детски ако звънна на България Ер?

Аз съм го правил това миналото лято за дете на 10 години и нямаше проблем.Но не е гаранция все пак,че не би имало

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, mitaka каза:

При покупка на два билета, единият от които е за дете няма цени от 14 евро на човек. Ако купя билети за двама възрастни, ще мога ли да променя единия билет на детски ако звънна на България Ер?

Никакви проблеми.Звъннете по някое време на кол-центъра,хем ще ги уведомите,хем ще си запазите места по желание.Купувала съм и отделни билети,за детето като възрастен.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, koliob каза:

Почти всички кредитни карти минават многократно. Тази цена можеш да я постигнеш за много дати. Не винаги излиза директно през jetcost.es, но ако пуснеш търсене за двама и после в резултатния прозорец на mytrip.com промениш за един пътник - отново става EUR 14 за много дати. Освен за полети на BGAir това работи за много други авиокомпании (без нискотарифните) като Aegean, Alitalia, TAP и др. Дори сваля по някое евро от цената на билетите на Lufthansa.

 

преди 5 часа, georgebg каза:

Взе че наистина проработи 🙂  Невероятен номер !   @koliob Адмирации !

Всички всички ли кредитни карти минават?🙂Отначало излиза надпис,че отстъпката е само за МС кредит,но въведох номера на Дайнърс картата и цената не се промени.Да не се вдигне впоследствие?

Пробвах няколко дати,най-добра цена ми даде при еднопосочно търсене за 1 човек .По 14 евро дава само полети от най-ниската тарифа SOF-VAR 64лв,тези от 85лв излизат по 24евро.Но при първоначално търсене отваря отделен прозорец на edreams,където цената е съответно 12,50 евро/22,70евро с МС Prepago.

image.png.32ef3af19a5f15693b1e5c256dbbf588.png

 

Редактирано от Мари Николова
Връзка към коментар

Благодаря на @koliob! Схемата си работи идеално, отдавна не съм се радвал на услугите на national carrier-a, а точно днес разбрах, че ми се налага и бързо се реши проблема. Малкото ми разочарование е, че няма да летя с Ембраер, за който не знам защо ми беше домъчняло, но се надявам, че още дават марципанчета поне за утеха.  😎

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Мари Николова каза:

 

Всички всички ли кредитни карти минават?🙂Отначало излиза надпис,че отстъпката е само за МС кредит,но въведох номера на Дайнърс картата и цената не се промени.Да не се вдигне впоследствие?

Пробвах няколко дати,най-добра цена ми даде при еднопосочно търсене за 1 човек .По 14 евро дава само полети от най-ниската тарифа SOF-VAR 64лв,тези от 85лв излизат по 24евро.Но при първоначално търсене отваря отделен прозорец на edreams,където цената е съответно 12,50 евро/22,70евро с МС Prepago.

image.png.32ef3af19a5f15693b1e5c256dbbf588.png

 

Минават MC и VISA, но не на Edreams, а на Mytrip.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не съм летял до момента с Bulgaria air и ме интересува нещо - ако се купят билети през подобни сайтове без места, след това в последствие може ли да се добавят места и оскъпява ли се ( в момента на купуване е безумно скъпо - билет 12 евро до Бургас, място 15 евро) и как става ? Ще летя с човек, който не е летял до сега със самолет и държи на всяка цена да е до мен.

Връзка към коментар
преди 4 минути , edbloom каза:

Не съм летял до момента с Bulgaria air и ме интересува нещо - ако се купят билети през подобни сайтове без места, след това в последствие може ли да се добавят места и оскъпява ли се ( в момента на купуване е безумно скъпо - билет 12 евро до Бургас, място 15 евро) и как става ? Ще летя с човек, който не е летял до сега със самолет и държи на всяка цена да е до мен.

Нямаш проблем да си изберете местата безплатно.Чекирането онлайн е възможно 24 часа преди полет,тогава става и избора на места.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 18 минути , edbloom каза:

И избора на места е безплатен ? Не както при Wizz и Ryan ?

Да,напълно безплатен.Може и на летището на чек ин гишето да поискате места един до друг,на авариен изход или на първи ред(след бизнес класа),ако по някаква причина не сте се чекирали онлайн,пак безплатно.На вътрешните полети има достатъчно свободни места,ако вашите не ви харесат може да се преместите.🙂

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 36 минути , edbloom каза:

И избора на места е безплатен ? Не както при Wizz и Ryan ?

Тим Еър си имат много трески за дялане от друг характер, но чак като нискотарифните не са станали, така че наистина няма проблем в това отношение, функционират си като "нормална" авиокомпания.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.