Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

Билета ти го пращат от сайта през който си резервирал.При мен имаше недоразумение с плащането и поради това билета ми го пратиха два дена след резервацията,но има хора ,които са получили билетите си почти веднага.Ако са минали няколко дни от резервацията,може би е по-добре да се свържеш със сайта.

Връзка към коментар

Да попитам, някой който вече се е възползвал от офертата, получава ли се билет от bgair и евентуално кога, че на мен ми останаха 8 дни до пътуването?

 

 

Здравей,  при мен потвърждението ,e-ticket, и PNR номера дойдоха почти веднага , нямаше и   5  минути ...от България еър не съм получавала нищо , но веднага като влязох в техния сайт на "провери резервацията си " излезе цялата информация, и нищо повече не ти е необходимо , вече два пъти летях с купени по този начин билети .......Само фактура за плащането получих седмица по-късно ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Трябва да имаш номер на билета (едни 10 цифри). Ако нямаш, а имаш PNR (6 букви или цифри) с него можеш да провериш дали имаш номер на билета

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Опитвам се и аз да разгадая тази сложна наука :)

 

Опитвам да взема три билета Сф-Вн за 28.09. Използвах линк, даден в тази тема (edreams.es) Вчера ми даде отстъпка с Diners,  днес с Viabuy MasterCard Preparago. Дали има шанс утре да ми даде отсъпка с Visa? :) Сега да проверявам ли всички познати по списък кой с каква карта е?   :) Интересното е, че дори и без отстъпка, ми дава цена от 100 евро, а от сайта на БГ Ер три еднопосочни са си около 150 евро.

 

Ще съм благодарна на по-вещите в занаята да ме посъветват.

Редактирано от Георги
по-голям шрифт
Връзка към коментар

Няма да ти даде с нормална Виза. Само търсене през kayak.it дава с такава.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Извинете за аматьорските въпроси, но с кои сайтове е най-добре да проверявам конкретно за тези полети? И по-добре ли е сега (около месец по-рано) или да изчакам докато останат няколко дни преди полет?

Връзка към коментар

Сайтовете са изброени в темата назад, но всичко зависи от това с каква карта е отстъпката в момента.

По-добре по-рано да се купуват.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сайтовете са изброени в темата назад, но всичко зависи от това с каква карта е отстъпката в момента.

По-добре по-рано да се купуват.

 

Maкс една до две седмици преди полет. Цените им са достатъчно надути. Писахме за промяната на ценовата политака по вътрешните.

Връзка към коментар

Да, аз това исках и да попитам - дали по-добрата цена идва само и единствено от отстъпката, която дава конкретната карта?

Крайната цена е комбинация от ниска начална и висока отстъпка от карта, затова и ако уцелиш скъп полет - няма да има много полза.

 

Maкс една до две седмици преди полет. Цените им са достатъчно надути. Писахме за промяната на ценовата политака по вътрешните.

Експериментално провери ли го ?

Връзка към коментар

Крайната цена е комбинация от ниска начална и висока отстъпка от карта, затова и ако уцелиш скъп полет - няма да има много полза.

 

Експериментално провери ли го ?

 

Ахам. Проверявам и разреждането на полетите до Дюселдорф/Оберсдорф. :lol:  От средата на октомври минават да един полет в събота. Има голям интерес по линията. Будапеща ги зове! :) 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

 

Откъде си вадите Ентропей карта?

 

Картата е виртуална:

 

https://www.entropay.com/prepaid-virtual-visa

 

Има и отделна тема за entropay,може да разгледаш коментарите преди да вземеш решение.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Опитвам се да намеря билети София - Варна:

натам 30.09 вечерта или 1.10 сутринта

и връщане на 2.10 сутринта/обяд

Най-ниската цена, на която намирам е 68.

Някой може ли да я свали до 52?

Редактирано от Childish
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.