Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

53.79 Euro за три билета Варна-София за 01. 08.2016, чудя се дали да ги купя, много са на сметка

Преместих въпросите ти в по-подходящата тема, където може да видиш предишен опит за такива билети.

Също така, виж тук :

Резервация в Edreams - въпроси и отговори
Връзка към мнение

53.79 Euro за три билета Варна-София за 01. 08.2016, чудя се дали да ги купя, много са на сметка

Само внимавай с каква карта е такава цената. :) Обикновено тази цена е с дебитна карта Maestro, а ако нямаш такава и смениш начина на плащане с Visa/Master/Paypal, цената "скача" с много.

Връзка към мнение

53.79 Euro за три билета Варна-София за 01. 08.2016, чудя се дали да ги купя, много са на сметка

 

Цената е при плащане с карта Viabuy MasterCard. За всички останали се начислява допълнитена такса към 20 евро на билет. :)

Връзка към мнение

Аз имам  дебитна карта Maestro, имам и MasterCard, но не е Viabuy MasterCard.Продължавам да се колебая дали да стигна до плащане, за да нямам после проблеми, но пък много ме блазни цената :unsure: 

Връзка към мнение

Аз имам  дебитна карта Maestro, имам и MasterCard, но не е Viabuy MasterCard.Продължавам да се колебая дали да стигна до плащане, за да нямам после проблеми, но пък много ме блазни цената :unsure: 

При ползване избиране на Viabuy MasterCard или плащането няма да мине, или ще бъде начислена допълнителна такса.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз имам  дебитна карта Maestro, имам и MasterCard, но не е Viabuy MasterCard.Продължавам да се колебая дали да стигна до плащане, за да нямам после проблеми, но пък много ме блазни цената :unsure: 

 

Стигнете до страницата с плащането. Няма падащо меню за избиране на тип карта. Въведете само номер на карта и системата автоматично ще я разпознае. В крайната сума ще видите колко такса ви се начислява според вашата карта. Успех!

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Реших да купя билетите Варна - София през rumbo.com. По- скъпи са билетите, но ми дава да платя с Мaestro и ми се вижда по-сигурен сайт. Греша ли? Моля, помогнете  в колебанията ми :)

Връзка към мнение

Виж сега, сума хора от този сайт спестяват пари, използвайки тези сайтове. Според мен са еднакво сигурни. Аз лично съм ползвал rumbo.es, за различните държави си има различни версии (.фр, .ит...) и отстъпките са различни и с различни карти. Та гледай какво точно пише и ползвай този, който ти дава отстъпка с твоята карта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте!

Търся два билета(възрастен и дете) Бургас - София / 25,04,2016

Най - добрата цена която намирам е през  Jetcost.de - opodo 22евро за билет. Цената е много добра ,но нямам карта Виза Ентропей. Ако някой разполага с такава и е склонен да помогне, ще съм много благодарна.

Имам кредитни Дайнърс  и АМ ЕХ, но с тях не намирам подобна цена. А дебитната ми изтече и не мога да направя Ентропей.

Редактирано от vellinna
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Попадали ли сте скоро на добри отстъпки  до Бургас и Варна?На джеткостовете и каяците нищо добро не намирам.А и доста са вдигнали цените тази година.Все още полетите за юни до Бургас са доста ограничени.Знае ли някой кога пускат лятното разписание?

Връзка към мнение

И аз така. Имаме две бързи пътувания през май, но билетите са си доста скъпи и нищо не мога да намаля.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

ха, най-накрая си използвах маестрото на СиБанк... еднопосочен Варна - София се върза на 80 лв :) не е зле, макар, че още си спомням Wizz за по 20...

Връзка към мнение

ха, най-накрая си използвах маестрото на СиБанк... еднопосочен Варна - София се върза на 80 лв :) не е зле, макар, че още си спомням Wizz за по 20...

 

Толкова е цената с повечето карти. Язък за картата .

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Толкова е цената с повечето карти. Язък за картата .

 

нещо не схванах... единствената карта с която е такава цената в момента е Maestro, всички останали са с по 25 евро нагоре... 

Връзка към мнение

нещо не схванах... единствената карта с която е такава цената в момента е Maestro, всички останали са с по 25 евро нагоре... 

 

На страницата на Бгер Варна - София се продават за 79 лв.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На страницата на Бгер Варна - София се продават за 79 лв.

 

на страницата на БГ Ер същия полет е точно едни 55 евро... а по 79 лв. има чат-пат билети и то за късния полет, който я го има, я не...

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Аз също оглеждам билетите София - Бургас, но ми трябва за 01.07.

Който може да пътува в четвъртък 30.06 има за 85 лв. 

1 Traveller
1 Adult
Flight 1Thursday 30 June 2016 Thu 30 Jun 2016
07:40Sofia(SOF)
08:30Burgas(BOJ)
Total duration 00h50m , Direct flight
Economy Class PROMOTIONAL  Open new window
 
Total
BGN85.27
Total price per traveller (including taxes and fees)
Booking details

 

Ако някой е намерил оферти за 01.07, ще ми е от помощ.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Не знам за ласт минит цените до Варна/Бургас, но вчера си купих неласт минит билет София-Варна за август (баш в топ сезона) за 38 евро през kayak.it -> edreams.it. При това плащането беше с обикновена кредитна Visa, не бяха нужни сложни гимнастики.

 

Същият билет на страницата на Bulgaria Air е 96 лв.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.