Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

 

 

То и за 26 euro има ,ама са само три дати края на юни.Ако това имаш в предвид за цяло лято :)

Като знам, че едно ходене до Варна с кола ми е стотина лева и поне 4,5-5 часа, това за мен е далаверка. Вече се купих 5 билета за различни дати през лятото.

Връзка към мнение

.

То и за 26 euro има ,ама са само три дати края на юни.Ако това имаш в предвид за цяло лято :)

Като знам, че едно ходене до Варна с кола ми е стотина лева и поне 4,5-5 часа, това за мен е далаверка. Вече се купих 5 билета за различни дати през лятото.

 

Да, това е ясно.Далавера си е.Ама тази цена за която говориш я има само за три дати в края на юни.През другото време от лятото под 43-48€ няма.Та не е цяло лято,както казваш

Редактирано от Branko
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
преди 29 минути , Doctor Who каза:

Двупосочно ли. Дати?

при двупосочно цената се вдига,дати има много

Може и през италианският jetcost но с американ експрес

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Току що резервирах билет София-Варна през испанския бравофлай.Плащането мина без въобще да ми иска 3Д паролата,а тя е активирана.Как става това,нямам идея.

Редактирано от Мари Николова
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 16 минути , logist13 каза:

току-що взех през Bravofly Варна-София с по 10-на евро на човек надолу, картата е Maestro на СиБанк

С Виза сваля 22 евро на парче:danced:

Връзка към мнение
7 minutes ago, Hollywood said:

С Виза сваля 22 евро на парче:danced:

е, хайде сега, с Виза в момента не сваля нищо и всъщност е по-скъпо отколкото да си го купиш от сайта на компанията... 36 евро за двама с Маестро, с Виза - 86 евро; от сайта на компанията е 56 евро... ама вече не знам на какво се обърна форума, колкото и да се опитваш да си полезен, все ще се намери някой да те убеждава, че не е така...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 29 минути , Hollywood каза:

С Виза сваля 22 евро на парче:danced:

Дати? Кой е превозвача.

преди 47 минути , logist13 каза:

току-що взех през Bravofly Варна-София с по 10-на евро на човек надолу, картата е Maestro на СиБанк

Може ли дати. Кой е превозвача.

Връзка към мнение
преди 4 минути , Щастливеца каза:

Може би гледате различни верси на сайта или пък дори и различни дати.

Прав си! Нека бъдем конкретни - Виза Дебит, Кредит или Електрон? Двупосочно или не, за какъв период, сайт - коя версия ....

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 часа, logist13 каза:

е, хайде сега, с Виза в момента не сваля нищо и всъщност е по-скъпо отколкото да си го купиш от сайта на компанията... 36 евро за двама с Маестро, с Виза - 86 евро; от сайта на компанията е 56 евро... ама вече не знам на какво се обърна форума, колкото и да се опитваш да си полезен, все ще се намери някой да те убеждава, че не е така...

Дрън-дрън, ето ти офертата за 27-ми май. Оставам на теб да провериш колко са 86 шведки крони.:lol:

 

 

Project3.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , Щастливеца каза:

Добре де в повечето от тези сайтове Уиз не ги отразяват.

Не, превозвача е България еър.

Сайта е друг е плащането е с  Visa debit.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
9 minutes ago, Щастливеца said:

Добре де в повечето от тези сайтове Уиз не ги отразяват.

Като цяло нискотарифните биват по-рядко отразявани и с по-малки намаления в повечето подобни сайтове. А и специално за София-Варна, за какво са ти Уиз при положение че БгЕър имат по-удобни часове и имаш повече ръчен багаж включен в цената?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Щастливеца
В момента, tch каза:

Като цяло нискотарифните биват по-рядко отразявани и с по-малки намаления в повечето подобни сайтове. А и специално за София-Варна, за какво са ти Уиз при положение че БгЕър имат по-удобни часове и имаш повече ръчен багаж включен в цената?

В моя случай не е ок часа на България Еър , а относно уиз със сигурност ги имаше и в Браво и в румбо и в джеткост. Здраве да е, явно има причина :vinsent:

преди 5 минути , Doctor Who каза:

Не, превозвача е България еър.

Сайта е друг е плащането е с  Visa debit.

В дадения случай да, но аз търса октомври и уиз ги няма през тези търсачки.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Трябва да се отбележи, че шведският Bravofly е доста своенравен и приема като дебитни Visa само карти, започващи с цифрите 47. Всички други Visa в 95% от случаите ги разпознава като 'кредитни' и не минават за отстъпка.

Връзка към мнение
Щастливеца
преди 30 минути , Георги Матеев каза:

Трябва да се отбележи, че шведският Bravofly е доста своенравен и приема като дебитни Visa само карти, започващи с цифрите 47. Всички други Visa в 95% от случаите ги разпознава като 'кредитни' и не минават за отстъпка.

Отстъпката е за плащане с карта Виза Класик.

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 4 минути , Щастливеца каза:

Отстъпката е за плащане с карта Виза Класик.

Да, корекция. Имах предвид точно обратното - че всички карти, незапочващи с 47, ги приема като 'дебитни' (дори да не са) и плащането не минава. Поне преди беше така. Ако някой сега е успял да плати с Visa, която НЕ започва с 47, нека пише за ъпдейт.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
13 hours ago, Hollywood said:

Дрън-дрън, ето ти офертата за 27-ми май. Оставам на теб да провериш колко са 86 шведки крони.:lol:

 

 

Project3.png

Интересно е как се получава това, същото нещо при мен изглежда по друг начин; цената на полета не е променена и си е ниската цена с VISA, всички други карти са повече... дали е възможно по някакъв начин да е свързано и с IP от което се търси?

 

 

File_01.jpg

Редактирано от logist13
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.