Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

Ако на някого ще му свърши работа, полетът София-Бургас за понеделник, 18 юли, в 10.20, е 29 евро. Kayak.it => Bulgaria Air

 

С Visa Credit пада на 20 евро през edreams, opodo и govolo за 19.7

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

... а през Rumbo с Maestro - 18eur

 

Важи ли това с 3-те месеца почивка?

 

Промоцията идва от Бгер - нещо ги е напекло слънцето! :lol:  При тях цената е 65лв до Бургас. Явно гледат да понапълнят пребазацията на самолетчето. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

jetcost.es - viajar дава 15 евро, а edreams с viabuy е 1.. за първи път виждам цена от 1 евро и вече се замислям дали да не ги дам тея 90 евра...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

jetcost.ie -> rumbo ги дават по 20 евро с маестро

 

Vayama.ie ги дава по 25, с маестро или виза кредит

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте, харесал съм си един билет София - Варна с реална цена от 50 € на Bulgaria Air.

През edreams ми излиза 16,59 €, но от написаното разбирам, че трябва да ползвам MasterCard.

 

Precio 16,59 €
Pago con Viabuy MasterCard Prepago
 

Въпроса ми е следният, понеже ползвам услугите на Банка ДСК, каква точно MasterCard трябва да си извадя има ли значение?

 

Дебитни карти 
Debit MasterCard PayPass

MasterCard Space

Virtual MasterCard 

 

Това излиза в сайта на банката. Как да действам? :)

 

Връзка към мнение

Кaртaтa не е просто Mastercard, a е Viabuy Mastercard. Нямa кaк дa си вземеш тaкaвa от бългaрскa бaнкa. Мaй е някaквa интернет предплaтенa онлaйн кaртa, която обaче струвa достa пaри и е с големи тaкси. Демек сaмо зa едните вътрешни полети е нaпълно безмислено.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

София - Бургас за 30.07 еднопосочен 28.59 EUR през Jetcost->Bravofly с Diners.

 

Колкото с останалите карти, дори и по-евтино се намира. Наа тяхната страница е 65 лв. :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Бургас- София ,който на тяхната страница е на 65лв. го взех на rumbo.es na 17 Евро с Маестро на ПИБ .  На Edreams  и Viajar беше още по евтин, но не приеха картата

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Бургас- София ,който на тяхната страница е на 65лв. го взех на rumbo.es na 17 Евро с Маестро на ПИБ .  На Edreams  и Viajar беше още по евтин, но не приеха картата

да разбирам ли че вече с Дайнърс карта на ПИБ не става през Edreams ?

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Жоро, 

 

Специални благодарности!

Купих доста билети Варна-София и София-Варна за 18лв или 33 лв. Супер промоция.

 

Само, че пробвах София - Амстердам за 26.04-01.05.2017, но цената беше даже по-висока от тази, в сайта на Bg air. Дали защото е по-далечна датата?

 

Френската версия на tripadvisor (търсачката за полети) дава КОЛОСАЛНИ отстъпки за полети на Bulgaria Air, British Airways и още много авиокомпании. Търсих еднопосочен билет на Bulgaria Air, който на техния сайт е 76 евро, а tripadvisor го изкара 32 евро. Аналогично - еднопосочен билет на Бритиш, който на сайта им е 79 евро, през tripadvisor излезне 34 евро. За двупосочни билети отстъпките са двойни и често над 100 евро. Поиграйте си.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Жоро, 

 

Специални благодарности!

Купих доста билети Варна-София и София-Варна за 18лв или 33 лв. Супер промоция.

 

Само, че пробвах София - Амстердам за 26.04-01.05.2017, но цената беше даже по-висока от тази, в сайта на Bg air. Дали защото е по-далечна датата?

Може ли някакви дати, тези за които гледах под 130 лв неоткривам.

Връзка към мнение

Пффф, преди няколко дни купих билет Варна -София за 30 декември за 36 евро, с намаление от 10 евро, а сега го има за 8! Иде ми да се захапя отзад. Не че имам Маестро де:)

Връзка към мнение

Може ли някакви дати, тези за които гледах под 130 лв неоткривам.

 На мен ми трябваха за 9 декември от Варна. Купих 6 билета по 33 лв. и връщане 13 декември, първия полет от София до Варна беше 18 лв., купих още 4, но ми блокира карта Маестро. Ще изчакам още 1-2 дена и пак ще се пробвам, ако я има промоцията.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

За април в неудобните часове airtickets.com шитка еднопосочно sof-var за 17 евро. Друвпосочно излиза 35 евро. Цена при бг ейр 122лв. Захапва повечето карти и без лимити с некви лайнерси, композитори и диригенти. :biggrin:

 

Гледам темата се води от rik4o, edbloom, elateq, Божидар. Момци, пораздвижете темата...... :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев

За април в неудобните часове airtickets.com шитка еднопосочно sof-var за 17 евро. Друвпосочно излиза 35 евро. Цена при бг ейр 122лв. Захапва повечето карти и без лимити с некви лайнерси, композитори и диригенти. :biggrin:

В момента за неудобните часове излиза 30€ или 42€ при положение, че в сайта на БГ Еър цената е 98лв. Даже за 23 април има намаление в сайта БГ Еър 65лв, а през airtickets.com излиза 59лв, така че според мен намалението от 20лв не е кой знае колко голямо. През tripadvisor.fr билетите бяха по 9€.

Връзка към мнение

В момента за неудобните часове излиза 30€ или 42€ при положение, че в сайта на БГ Еър цената е 98лв. Даже за 23 април има намаление в сайта БГ Еър 65лв, а през airtickets.com излиза 59лв, така че според мен намалението от 20лв не е кой знае колко голямо. През tripadvisor.fr билетите бяха по 9€.

 

 

Нещо си в голяма грешка!  35 лв не са 65 :lol: В трипъдвайзор бяха

 

post-248-0-37598100-1487435420.pngpost-248-0-02388700-1487435392.png

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.