Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

някъде където да има отстъпки  с виза и маестро?

за варна

Варна и Бургас обсъждаме в тази тема.

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

 

post-116-0-45597300-1456867959_thumb.jpg

 

 

post-116-0-19804700-1456867959_thumb.jpg

 

 

 

Това е за юли. Тази година :) За август не съм проверявал. Домързя ме да правя картинки за отиване и връщане за двата града. Пак познатите истории с картите...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

В rumbo.es в момента има SOF-VAR за 35 € през юли с "Maestro". И съм сигурен, че цената ще падне. още.

За двупосочен излиза 68.52€

Връзка към мнение

Ами, Капитане, аз търся търся, но под 34 евро в посока с нормалните карти не съм намери, тея 16 евро с някоя изчанчена, дето само ти я имаш може и да ги бъде, но май за масовия клиент не става.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Схемата е - два еднопосочни. Като миналия път ;)

В случая двупосочния излиза по-евтино (68.52€) от два еднопосочни (35€).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

attachicon.gif001.JPG

 

 

attachicon.gif002.JPG

 

 

 

Това е за юли. Тази година :) За август не съм проверявал. Домързя ме да правя картинки за отиване и връщане за двата града. Пак познатите истории с картите...

Кои дати е това, аз под 35€ не успях да видя ?

Връзка към мнение

Взех два двупосочни билета (VAR-SOF) за Май месец от rumbo.es с Маестро по 68.52 евро всеки. Не вярвам да паднат повече от това, въпреки, че съм вземал и по-евтини миналата година... Стори ми се, че цената остава същата каквато и карта да се избере, но не исках да рискувам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Днес ми излезе отлична цена за Варна-София през jetcost.es ---> edreams.es - 17.90 Euro. Но офертата е само с Viabuy Mastercard. Не върви да си вадя картата само заради това пътуване (доколкото разбрах, трябва да прежаля едни 90 евро за издаването и). Има ли някой такава карта и има ли желание да услужи за купуването на билетите ?

 

Благодаря!

Редактирано от kamelot
Връзка към мнение

Взех два двупосочни билета (VAR-SOF) за Май месец от rumbo.es с Маестро по 68.52 евро всеки. Не вярвам да паднат повече от това, въпреки, че съм вземал и по-евтини миналата година... Стори ми се, че цената остава същата каквато и карта да се избере, но не исках да рискувам.

Камелот , както FlyTraveler и  ние последно купихме билети София -Варна директно през rumbo.es с Маестро , и на еднопосочен билет дава отстъпка 10 евро и 21 евро за двупосочен билет.Проверих  и към момента е така...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Камелот , както FlyTraveler и  ние последно купихме билети София -Варна директно през rumbo.es с Маестро , и на еднопосочен билет дава отстъпка 10 евро и 21 евро за двупосочен билет.Проверих  и към момента е така...

Благодаря Tina,

 

Maestro, като дебитната карта Maestro  ли?

Връзка към мнение

Може ли да ми кажете този сайт за закупуване на самолетни билети Варна-София сигурен ли е:/www.edreams.es

Дава ми доста ниска цена на билетите за месец август, което поражда съмнения за коректност в мен.

Благодаря ви предварително!

Връзка към мнение

Може ли да ми кажете този сайт за закупуване на самолетни билети Варна-София сигурен ли е:/www.edreams.es

Дава ми доста ниска цена на билетите за месец август, което поражда съмнения за коректност в мен.

Благодаря ви предварително!

 

Сайта е ОК, но зависи колко по-ниска е цената. Като цяло са от по-трудните за общуване сайтове, и е възможно да имаш затруднения, ако се налага да им пишеш и т.н. Измама няма, просто кажи колко е спестяването от общата цена за да ти кажа дали според мен си заслужава галимацията, тази тема е 65 страници точно, защото хората купуват евтини билети и си летят с тях после :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.