Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Имам изключително лоши лични отзиви от работата с Румбо, дано да ти свършат работа.

Пробвай да им пишеш тук:

reembolsos-vuelos@es.customer-travel-care.com

 

По мои сметки по билета на България Ер трябва да се върнат 41 евро.

За другия билет ми излизат 26 евро.

Сигурно ще приберат около 20 евро такса за обслужването.

... прави си сметката и успех!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имам изключително лоши лични отзиви от работата с Румбо, дано да ти свършат работа.

Пробвай да им пишеш тук:

reembolsos-vuelos@es.customer-travel-care.com

 

По мои сметки по билета на България Ер трябва да се върнат 41 евро.

За другия билет ми излизат 26 евро.

Сигурно ще приберат около 20 евро такса за обслужването.

... прави си сметката и успех!

Благодаря ти много! Ще им пиша на мейла, нищо не губя. :)

Мхм да и аз по мои сметки горе-долу такива суми изкарах и започвам да се отказвам...само дето ми пуснаха пък мухата, че може да получа full refund ако дам медицинско, един вид като при болест, което вече би си заслужавало, но ще проучвам още въпроса. :) 

Ама така е, в името на спестени 50ина лв., сега ще си сърбам попарата, ако бях взела билета от БГ Ер директно, вече щях да съм забравила проблема...риск - печели, риск-губи. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ти си знаеш де, ама ако не си в деветия месец или ако няма усложнения, пак можеш да използваш малко ваканция :)

Е, и аз така си мислех до вчера, но докторката не дава :)  Поне родителите ми ще си попътуват спокойно, без мен... :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Щом доктора не дава, ако си взела билетите с кредитна карта можеш да пробваш застраховката (предполагам, че нямаш специална застраховка за отмяна, иначе нямаше да питаш тук).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Щом доктора не дава, ако си взела билетите с кредитна карта можеш да пробваш застраховката (предполагам, че нямаш специална застраховка за отмяна, иначе нямаше да питаш тук).

Нямам специална застраховка, а билетите ги взех с Maestro, което на всичкото отгоре не е мое, тай че май нещата отиват на към....здраве да е! :) 

Сетих се, че имам познат, който е в Испания, а от там гледам, че разговорите към rumbo са на нормална цена, но още се чудя дали изобщо да го занимавам човека...

Благодаря на всички за помощта! :) 

Връзка към коментар

Имам изключително лоши лични отзиви от работата с Румбо, дано да ти свършат работа.

Пробвай да им пишеш тук:

reembolsos-vuelos@es.customer-travel-care.com

 

По мои сметки по билета на България Ер трябва да се върнат 41 евро.

За другия билет ми излизат 26 евро.

Сигурно ще приберат около 20 евро такса за обслужването.

... прави си сметката и успех!

Да споделя развоя на нещата. Писах на мейла и днес получих отговор,че могат или да ми върнат 20 евро по картата, или 40 евро ваучер, валиден 12 месеца (избрах второто). За втория полет се отказах да им пиша. В крайна сметка доколкото е възможно съм доволна! :)

Още веднъж много, много, много благодаря! :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ама ваучерът значи да пазаруваш пак при тях и то в рамките на някакъв срок... Има смисъл, само ако не е поименен ;)

Да, срокът е 12 месеца, което мен ме устройва чудесно! :) Иначе не е поименен, но е свързан с мейла, на който е пратен. 

Връзка към коментар

Здравейте, купих билети Варна-София през румбо, намирам си резервацията на сайта на българия ер, но до тук.

Какво трябва да направя сега за да я потвърдя или нещо друго? За първи път купувам билети по този начин и ми неорентирано.

 

Благодаря предварително за отговорите.

Връзка към коментар

Здравейте, купих билети Варна-София през румбо, намирам си резервацията на сайта на българия ер, но до тук.

Какво трябва да направя сега за да я потвърдя или нещо друго? За първи път купувам билети по този начин и ми неорентирано.

 

Благодаря предварително за отговорите.

 

Нищо, като му дойде времето отиваш с багажчето на летището, на чек-ин гишето си представяш личната карта и резервационният код който ти изпратиха ( онзи 6 буквено-цифрения ), и си летиш. И аз първия път като вземах от румбо бях се приготвил с разпечатки и кво ли още не... Поискаха ми само паспорта и толкоз.

С БГеър не съм летял, та нямам идея имат ли, нямат ли онлайн чек-ин ....

Връзка към коментар

Нищо, като му дойде времето отиваш с багажчето на летището, на чек-ин гишето си представяш личната карта и резервационният код който ти изпратиха ( онзи 6 буквено-цифрения ), и си летиш. И аз първия път като вземах от румбо бях се приготвил с разпечатки и кво ли още не... Поискаха ми само паспорта и толкоз.

С БГеър не съм летял, та нямам идея имат ли, нямат ли онлайн чек-ин ....

Здравей, имат он лайн чек ин. А онзи дългият номер на румбо ID за къде ми трябва?

Връзка към коментар

Здравей, имат он лайн чек ин. А онзи дългият номер на румбо ID за къде ми трябва?

Преместих питането в темата за Румбо.

Връзка към коментар

...онзи дългият номер на румбо ID за къде ми трябва?

 

Ако имаш нещо да си комуникираш с тях на телефонните им номера на центъра за обслужване на клиенти, които са ти дали в мейла да се идентифицираш с него.

За авиокомпанията е важен само PNR номера.

Споко, всичко ще е наред :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Мога ли да платя с Маестро в румбо, която не е моя, а на трето лице, което няма да е в резервацията? Опитвам се да намеря по-изгодни полети от Букурещ до Прага и попаднах на тази тема, но за съжаление към момента успях да изчета много малка част от информацията в нея и съвсем се обърках. Досега не съм купувала самолетни билети през подобни сайтове и ми е много объркваща информацията :(

Връзка към коментар

Вчера взех полет през rumbo.es , но по-късно видях, че е по-евтин през клуба на wizz. Дали е възможно да ми канселират полета, ако искам... и да го купя директно през wizz?

Връзка към коментар

Май доста се прецаках без да искам. Проверих PNR кода на сайта на уиз и e потвърден. Оттам какво следва...трябва ли нещо друго да се прави...как става онлайн чекинга....как да ми издадат фактура за покупката през rumbo.es?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.