Прескочи до съдържание

Agoda.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Да добавя тук нещо, което намерих скоро. Ако търсите хотели през google (например hotels in Sofia), добавите си дати и стаи и google ви показва оферти от различните доставчици - booking, hotel.com, agoda и тн. До тук нищо ново. Обаче ако кликнете на цената на agoda, ви води на отделна входна страница на сайта, в която най-отгоре ви излиза следната нотификация:

1090292815_AgodaCustomDeal.png.ac23a297f3afb03b015427270f584edf.png

 

 При клик ви дава код за отстъпка от 10%, който при резервация можете да си добавите . Тествах миналата седмица с хотел в Ница - цената на agoda беше 110 евро срещу 120 в booking, с кода стана 99, т.е. 20 евро разлика. Ако вляза в agoda директно или през друг агрегатор, не ми дава въпросния код. 

 

Ето моя код, гледам, не се е сменил от тогава, сега пак пробвах, може да ви свърши работа: KLW45XU.

С английско IP съм, не знам дали има значение - не съм симулирала как е през българско.

 

Тествах да вляза в още два-три резервационни сайта през google - не виждам кодове или намалени цени. Може би в момента си имат споразумение само с agoda.

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Промокод  NEWYEAR19.

Отстъпка до 70 евро в зависимост от стойността на резервацията.

През www.topcashback.co.uk цената може да бъде намалена още.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Досега не съм резервирала през agoda. Къде се попълват кодовете за отстъпка (лични данни, попълване на данни от карта и...)? Или трябва да си регистриран потребител?

Връзка към мнение
преди 3 минути , aleksandrina каза:

Досега не съм резервирала през agoda. Къде се попълват кодовете за отстъпка (лични данни, попълване на данни от карта и...)? Или трябва да си регистриран потребител?

Регистрация.

Полето за кода е след  данните на картата.

Преди плащане.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Три нощувки в хотел 4* в Дубай в месец май със закуски и вечери:

image.png.966b62ab07fb931cad49631a01a39344.png

Хотела предлага летищен трансфер за 25 евро за двама еднопосочно.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

5% отстъпка за хотели в Хо Ши Мин код:  HOCHIMINH

 

Главните букви са важни, важи веднъж на акаунт за резервация в следващите няколко дни. Няма значение кога са датите, аз резервирах за януари догодина и работеше.

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
На 18.01.2019 г. в 12:05, Doctor Who каза:

Регистрация.

Полето за кода е след  данните на картата.

Преди плащане.

И на мен ми даде код, но никъде не виждам поле, в което да го въведа. Вероятно защото офертата е от вида "book now, pay at hotel"...

Връзка към мнение
преди 3 часа, Ilian359 каза:

И на мен ми даде код, но никъде не виждам поле, в което да го въведа. Вероятно защото офертата е от вида "book now, pay at hotel"...

Мисля, че излиза на последната страница - след въвеждане на данните на картата, преди "плати" .

Връзка към мнение
На 20.03.2019 г. в 9:44, Ilian359 каза:

И на мен ми даде код, но никъде не виждам поле, в което да го въведа. Вероятно защото офертата е от вида "book now, pay at hotel"...

pay at hotel няма вариант за код. Обикновено повечето оферти имат и pay now/later и съответно поле за код (не всички пак, но повечето)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 21.09.2018 г. в 13:46, water каза:

Да добавя тук нещо, което намерих скоро. Ако търсите хотели през google (например hotels in Sofia), добавите си дати и стаи и google ви показва оферти от различните доставчици - booking, hotel.com, agoda и тн. До тук нищо ново. Обаче ако кликнете на цената на agoda, ви води на отделна входна страница на сайта, в която най-отгоре ви излиза следната нотификация:

1090292815_AgodaCustomDeal.png.ac23a297f3afb03b015427270f584edf.png

 

 При клик ви дава код за отстъпка от 10%, който при резервация можете да си добавите . Тествах миналата седмица с хотел в Ница - цената на agoda беше 110 евро срещу 120 в booking, с кода стана 99, т.е. 20 евро разлика. Ако вляза в agoda директно или през друг агрегатор, не ми дава въпросния код. 

 

Ето моя код, гледам, не се е сменил от тогава, сега пак пробвах, може да ви свърши работа: KLW45XU.

С английско IP съм, не знам дали има значение - не съм симулирала как е през българско.

 

Тествах да вляза в още два-три резервационни сайта през google - не виждам кодове или намалени цени. Може би в момента си имат споразумение само с agoda.

Този трик го има от много време и с кликане на агода цената на хотела през трипадвайзър. Афилиейт линкът няма повече връзка с кода, след като го видите. Дори по-добре е преди резервация да се трие кеша (не пречи и през друг афилиейт линк), защото често кодът върви с леко надута цена. Обикновено важи няколко месеца след получаването (пише си датите под него).

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
На 13.04.2019 г. в 22:33, Jorro каза:

Има ли в момента действащ код за агода?

Допълнителни 10%

Пробвай през този линк 

Редактирано от Георги
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

10% отстъпка от Revolut и за Agoda през този линк: http://agoda.com/revolut

Изглежда, че не важи за всичи хотели, обаче. Плащането трябва да стане чрез револютска карта.

Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...
преди 14 минути , Фил каза:

Някой да е мяркал актуални кодове за agoda?

 Обикновенно като потърсиш нещо през акаунта много скоро след това ти засипват пощата с кодове . 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Обаче определено ме кефи аритметиката на  Agoda, готино  смятат :clapping::grin:
Това ще се окаже най-луксозната нощувка, която някога съм резервирал - €1335.77 :biggrin:

 

image.png.5f7820aacd8849fc3c1c267ae99f1694.png

 

  • Харесвам 2
  • Шок 4
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

досега не съм резервирала с Agoda, но днес, докато разглеждах разни места за настаняване, забелязах един 5* хотел с цена в Agoda доста близо до моя ценови диапазон, в който разглеждах по-базови настанявания, отидох по линка и до последна стъпка на резервацията все ми дава цена, която е средно с по 600-700 лв по-ниска за седмица спрямо другите платформи, че и с безплатна анулация до 2 дни преди пристигане; само че вместо описание на стаята с картинки, както е на по-скъпите опции отдолу, пише само Double room (но иначе размерът е същият като на стаите с описания) и логото на Intertek Cristal, което, според Google, е "global leaders in systems and services for brand quality, standards management and related risk management"

 

сега се чудя дали това всъщност е някаква супер изгодна сделка, или е възможно да е някаква слугинска стаичка, прошмулила се в резервационната система?

Връзка към мнение

Агода и букинг са собственост на една компания Прайслайн. Принципно бяха замислени букинг за Европа, агода за Азия, но в момента агода сравнява и техните, и букинг цени и ти дава избор. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

по-скоро се чудех какво означава това Intertek Cristal, което е единственото описание на стаята, тези са някаква компания, която в някаква част от дейността си, създава и проверява стандарти за хигиена и тн в травел индустрията /особено сега с ковида/, а и като порових малко, такива стаи /пак само с тяхното лого/ излизат и за други по-скъпи хотели в Агода, пак с отчетлива разлика спрямо стандартната цена

Връзка към мнение
преди 1 час, antea каза:

по-скоро се чудех какво означава това Intertek Cristal, което е единственото описание на стаята, тези са някаква компания, която в някаква част от дейността си, създава и проверява стандарти за хигиена и тн в травел индустрията /особено сега с ковида/, а и като порових малко, такива стаи /пак само с тяхното лого/ излизат и за други по-скъпи хотели в Агода, пак с отчетлива разлика спрямо стандартната цена

Според мен са искали да отбележат, че стаята отговаря на някакъв измислен стандарт за безопасност, нз.

Искам обаче да ти обърна внимание на друго щом ще резервираш за първи път.

1. Винаги буквай във валутата на хотела. От горчив опит ти го казвам курсът им на превалутиране е брутален особено при по-скъпи престои.

2. Цената на стаята понякога се променя при търсене в различни браузери. Понякога при отваряне на сайта ти излиза промоция с промокод, който да активираш, активирай го и после си ползвай купона. В момента най-добър май е TRAVEL2021, но все пак ги провери. Ако цената ти се вдигне докато се чудиш, опитай с триене на кукита, друг браузър в инкогнито таб и дори смяна на нета (например с мобилен) и/или смяна на у-вото. 

3. Ако нямаш резервация, направи си, понякога цените и от това се влияят. 

През Агода съм буквал страшни сделки и не съм имал проблем с някаква лоша стая или нещо такова. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, antea каза:

аз обаче изобщо не виждам поле, в което да се въведе промокод, или то излиза само при определени хотели?

Излиза само ако си активирала промоция при отваряне на сайта и само за определени хотели, не е валидно за всички.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.