Прескочи до съдържание

Agoda.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

На 15.06.2021 г. в 13:52, antea каза:

сега се чудя дали това всъщност е някаква супер изгодна сделка, или е възможно да е някаква слугинска стаичка, прошмулила се в резервационната система?

Според мен е точно такава стаичка, от онзи Economy тип (за персонала, примерно). И аз съм забелязала тези предложения в Агода, но няма ли снимки и описание - подминавам. Преди 2 години когато си избирах хотел на Пукет, в Агода имаше най-много предложения, много добри сделки и всеки ден почти излизаха нови сделки. Тогава разбрах, с помощта на форума тук, разбира се 😀, че за резервации в Азия най-добрата платформа е Агода. Споделям на 100% съветите на Jorro и специално т.3, аз си бях направила няколко резервации, докато реша какво да платя. 

В крайна сметка за Пукет резервирах това, което исках в Orbitz понеже там излезе с най-добра цена в долари (съвет № 1 на  Jorro). 

 

На 15.06.2021 г. в 14:05, T.E.Lawrence каза:

Агода и букинг са собственост на една компания Прайслайн. Принципно бяха замислени букинг за Европа, агода за Азия, но в момента агода сравнява и техните, и букинг цени и ти дава избор. 

това не го знаех, полезна информация! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев
На 15.06.2021 г. в 14:37, antea каза:

по-скоро се чудех какво означава това Intertek Cristal, което е единственото описание на стаята, тези са някаква компания, която в някаква част от дейността си, създава и проверява стандарти за хигиена и тн в травел индустрията /особено сега с ковида/, а и като порових малко, такива стаи /пак само с тяхното лого/ излизат и за други по-скъпи хотели в Агода, пак с отчетлива разлика спрямо стандартната цена

В ролята си на посредник Агода, Букинг и Експедия работят с много доставчици и често на екрана показват едновременно няколко "вида" една и съща стая, предлагана от различни доставчици на различни цени.

 

Визуализацията или липсата/наличието на снимки няма никакво значение, единствено важно е текстовото описание. Double Room в случая категорично е стандартната двойна стая на дадения хотел. Слугинската стая изрично щеше да е описана като такава.

 

Често съм попадал на огромни разлики в цените и това въобще не трябва да те притеснява за резервация.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

странното е, че офертата ту излиза, ту не, ако презаредиш страницата изчезва, или ако се върнеш назад - също, понякога се вижда още от трипадвайзър при сравняване на цени, друг път -  сякаш изобщо няма цена за този хотел в Agoda

както и да е, най-вероятно наистина си е съвсем легитимна сделка, просто размислих малко и баш на гръцки остров в масов петзвезден хотел (макар и с отличен рейтинг) не ми се връзва много на душата, та я пропуснах 🙂

Връзка към мнение
Преди 1 час, antea каза:

странното е, че офертата ту излиза, ту не, ако презаредиш страницата изчезва, или ако се върнеш назад - също, понякога се вижда още от трипадвайзър при сравняване на цени, друг път -  сякаш изобщо няма цена за този хотел в Agoda

както и да е, най-вероятно наистина си е съвсем легитимна сделка, просто размислих малко и баш на гръцки остров в масов петзвезден хотел (макар и с отличен рейтинг) не ми се връзва много на душата, та я пропуснах 🙂

А кой е този 5 звезден хотел на Гръцки остров с толкова добра цена? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

6.4% кешбек през Quidco плюс допълнителен кешбек. Офертата изтича днес на 26.08. https://www.quidco.com/agoda/?st=agoda&tr=7834&fn=search-typeahead&fr=top&si=6b088d00-f154-4a0b-b293-df3ef6c097a5&sv=4-MS

 

Промокод GETAWAY21 за -6% директна отстъпка в сайта

 

2те опции не могат да се комбинират

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 4 месеца по-късно ...
преди 11 минути , Tani каза:

Сега с какъв код се сваля цената. Oт 2 месеца не  работи  линка на Revolut, oтнякъде нещо работещо, освен тези 5%, които дава при влизане?

TopCashback.com  дава 6 % .🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , Tani каза:

Сега с какъв код се сваля цената. Oт 2 месеца не  работи  линка на Revolut, oтнякъде нещо работещо, освен тези 5%, които дава при влизане?

 

6%

 

Screenshot 2022-04-03 at 19.34.36.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Малко информация, която може да е полезна.

При многократно търсене на хотели за близки дати и на ралични места получих статус  VIP GOLD с валидност 1 месец.

В този период непрекъснато получавам купони, които свалят от минималната цена още 8 ... 10 ... 12 лева /за една нощувка/ и по този начин успях да резервирам стая на 2/3 от цената в Букинг за същия тип. В допълнение - ползването на купоните за една или две нощувки / 2 пъти по две или една +2/ допълнително сваля цената спрямо ако нощувките се резервират наведнъж. Дали заради статуса или заради упорито търсене ми излезе оферта за вече търсен апартамент на цена с 25 % по-ниска от търсенията преди. След резервация цените на другите апартаменти се върнаха на старите нива. Такава цена нямаше на други места и никъде повече не излезе.

Възможно е да съм с късмет както @Георги Матеевна билетите, но може да проработи и при вас, така че опитвайте.

... и споделяйте!  🙂

image.png.a6f01d28f93c30bf6ef4ecc616b477d9.png

П.П. В контекста на горното - купоните на Букинг не струват или са излишна загуба на време.

       Рядко се е случвало да не намеря осезаемо по-добра цена, от най-добрата тяхна.

  • Харесвам 11
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Coo каза:

@Doctor Who това за хотел в Европа, Азия или другаде ти се е получило?

Търсенията бяха в Европа, за относително скъпи хотели или апартаменти за традиционно скъпи дестинации, но отстъпките и купоните идваха след всеки опит. Не съм търсил за Азия, но при търсене за Дубай също имаше много предложения.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И друг път е ставало въпрос, агода си играят много с кукитата. Освен от статуса, зависи много откъде влизаш, дали се връщаш пак на оферта, дето си търсил и т.н.

 

От известно време сравняват и цените в букинг и ако случайно там е по-добра, ти издават букинг ваучер. 

 

Обикновено най-добра цена се получава от рекламните линкове под гугъл мапс или през линк на трипадвайзър т.е. като си харесате хотел, пишете му името в гугъл  и след това влизате през агода линка му от трип адвайзър или агода под мапса.

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 50 минути , T.E.Lawrence каза:

Обикновено най-добра цена се получава от рекламните линкове под гугъл мапс или през линк на трипадвайзър т.е. като си харесате хотел, пишете му името в гугъл  и след това влизате през агода линка му от трип адвайзър или агода под мапса.

Потвърждавам - този трик с трипадвайзър работи от години и понякога доста сваля цените на Агода. Мисля, че преди време го бях споделял.

 

@Doctor Who до скоро имах платинен статус в Агода и понякога с леко ръчкане се получаваха много, много интересни цени. Откакто паднах на злато не съм разглеждал отново, но явно пак има смисъл. И не е до късмет, а до известна упоритост 🙂

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
Георги Матеев

Напомням да не подценявате Agoda, които въпреки че са собственост на booking.com оперират по доста различен начин и често имат топ оферти.

 

Вчера след известно кликане Agoda апп-ът ми даде талон за 10% допълнителна отстъпка и резервирах един хотел за 420 лв. В този момент абсолютно същата стая струваше 670 лв. в booking.com, при това специална Genius level 3 / mobile only цена (иначе даже беше 740 лв). Сериозна разлика.

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

На мен ми пращат за различни хотели едни и същи купони, предполагам, че могат да се ползват от всички:

GETAWAY 2022 - за 4% отстъпка, без мин.сума на резервация.

ESCAPE2022 -10% отстъпка, но при минимум 140$ за резервация.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Ако ползвате line,  най-популярния месинджър в Тайланд, при добавяне на агода за приятел също периодично пращат отстъпки. Помня имаше и някакъв доволно добър код за добре дошъл.  А другите кодове, за разлика от тези в пощата, нямат изискване за минимална сума за резервация. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 7 часа, T.E.Lawrence каза:

Ако ползвате line,  най-популярния месинджър в Тайланд, при добавяне на агода за приятел също периодично пращат отстъпки. Помня имаше и някакъв доволно добър код за добре дошъл.  А другите кодове, за разлика от тези в пощата, нямат изискване за минимална сума за резервация. 

Само, че не намирам агода... 

Връзка към мнение
преди 1 час, crazyhorse каза:

Само, че не намирам агода... 

Хотела, който търсиш не се предлага от agoda или  трипадвайзър не го открива там. Намираш ли го при достъпване директно? 

Връзка към мнение
преди 5 часа, crazyhorse каза:

Само, че не намирам агода... 

agoda  е акаунта 100к + приятели. Днес пратиха пак топ дискаунт за 10% намаление. 

Връзка към мнение

Никаква идея нямам защо не излиза при теб. Да не би нещо от регионалните настройки да е. На мен ми излиза кaто първи избор над тези японските групи, които и при теб излизат. Помня, че в зависимост от странaта на изтегляне преди не всички имаха и people nearby търсене.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.