Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 9 минути , stanislavpp каза:

Във връзка с направена резервация в САЩ, днес получих от индийците следният имейл:

 

“This is in reference to your upcoming trip to United States on 9/18/2018. We would like to inform you that according to the press release by the Reserve Bank of India, on June 06, 2018, all Indian citizens travelling abroad for personal reasons need to furnish their PAN card details along with their international bookings.

 

Това не е ли само за индийци? И аз го получих за резервация в Малайзия

Редактирано от macf1an
премахната лична информация
Връзка към коментар

И аз игнорирах този имейл.

 

Между другото в последните 1-2 седмици сайтът е по-бъгав отвсякога. Забива, увисва, не зарежда страници, постоянно дава всякакви грешки и тн. Онзи ден тотално се измъчих с една резервация и смятам да му дам почивка за няколко месеца. Така или иначе не блестят с оферти в момента.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 10 часа, Георги Матеев каза:

И аз игнорирах този имейл.

 

Между другото в последните 1-2 седмици сайтът е по-бъгав отвсякога. Забива, увисва, не зарежда страници, постоянно дава всякакви грешки и тн. Онзи ден тотално се измъчих с една резервация и смятам да му дам почивка за няколко месеца. Така или иначе не блестят с оферти в момента.

Тотално е извън контрол. Какво им стана на тези индийци незная , но поне 3-4 различни проблема срещам напоследък и никак не е оптимистично.

Връзка към коментар

И аз получих 8 такива мейла за рерзервации, които ми предстоят в близките 1-2 месеца. Видях, че има опция да отбележиш, че пътуваш по бизнес и тогава не е нужно да се попълва тази карта. Успях да го отбележа за първата резервация, която мина без проблем преди една седмица, но за всички останали при опит да отбележа същото ме праща на страница, на която пише "you already filled this survey", въпреки че би трябвало да се попълни за всяко пътуване поотделно. Знам, че става въпрос за някаква безсмислена статистическа форма, но не си позволих да я игнорирам, тъй като индийците станаха толкова бъгави, че вече може да се очаква всичко от тях.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Една идея,къде да използваме 4000р от гифт картите:

Emerald Beach Resort & Spa Равда 5*

За септември 6-8,при двоен уолет цената за студио за двама за 2 вечери - около 76лв.

 

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Мари Николова каза:

Ей, големи маймуни са тия индийци.Пак преглеждам дати за въпросният хотел Емералд и какво виждам:Screenshot_2018-08-18-09-47-14.png.0bfc71559daa2f41ea97cd2f3d08b065.png

Така че, внимавайте!А бяха такива сладури😢

И на мен за един хотел в Родопите (Stream Resort) ми пишеше, че на място трябва да доплатя туристическа такса, но от хотела не ми поискаха нищо допълнително. Незнам как ще е в горния случай. Само споделям моя опит.

Връзка към коментар

Има ли начин да използвам gift cart-тата за 5 звезден хотел, който е Pay@Hotel? Опитвам се да открия хотел в Братислава, Будапеща, Виена, Лондон, но всички до 6000 INR на вечер са Pay@Hotel

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте. Вече букнах за Малдиви с право на отмяна с IHPREMIUM. Доста добра цена ми даде. Никъде, обаче в ММТ не видях оферта Олл. За всички резорти макса е All meals, което предполагам е FB. Защо така?

Връзка към коментар

То и по-другите ОТА вероятно е така. Причината би могла да бъде във високите цени на водата и алкохола.

 

п.п. MAXHOTEL дава по-голямо намаление ,но еднократно на акаунт.

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 минути , stanislavpp каза:

64F48B2D-5609-43D5-8AA1-337C7BD7D3C5.jpeg

Use Code: INTERNATIONAL
& GET
Up to 25%
Instant Discount* on
INTERNATIONAL HOTELS
Everyday from 4pm to 8pm

 

 Индийците така са го измислили,  че са наслагали повечето хотели с уж предварително заложен купон за отстъпка най-често 10% и като го махнеш да сложиш INTERNATIONAL реалната ти отсъпка вече е едва 10-15%,  ако изобщо е отстъпка спрямо другите сайтове. 

 

Останалите хотели са Pay at Hotel и за там кода не важи. 

 

П. П.  Изисква минимум две нощувки. 

 

За мен тая игра на криенеца е досадна и ги отсвирих. Хубава работа ама  си ... ска  😉

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Понаизлязоха още кодове, всички еднократни с изключение (май) на BLACKHOTEL :

 

international -25% (само между 4-8pm индийско време), важи и за полети -20%

 

blackhotel -25% (ММТ Блек мембъри)

 

maxhotel-30%

 

ihblacksh -25% за ЮИ Азия + Дубай 

 

ihblacklh -15% без ЮИ Азия 

 

thaipremium -30% за Тайланд ( 4*/5*хотели)

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 7 минути , stanislavpp каза:

Понаизлязоха още кодове, всички еднократни с изключение (май) на BLACKHOTEL :

 

international -25% (само между 4-8pm индийско време), важи и за полети -20%

 

blackhotel -25% (ММТ Блек мембъри)

 

maxhotel-30%

 

ihblacksh -25% за ЮИ Азия + Дубай 

 

ihblacklh -15% без ЮИ Азия 

 

thaipremium -30% за 

 

 

Успявал ли си да приложиш някой от тези кодове извън Азия?От няколко дни пробвам и никъде в Европа не ги приема.

Връзка към коментар

Да , лично изпробвано блек- и макс - хотел. Не работят за всички хотели ,вероятно има ограничение и за периода. Някои кодове ми прави впечатление,че важат само за някои стаи ( примерно без закуска само ). Също и условие за минимум две нощувки.

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , Мари Николова каза:

Успявал ли си да приложиш някой от тези кодове извън Азия?От няколко дни пробвам и никъде в Европа не ги приема.

Успях да използвам INTERNATIONAL за два хотела - единият в Ароса, а другия в Инсбрук, но работи по 4 часа, по веднъж на акаунт и не може да се комбинира с портфейла.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Една идея за тези които имат неизползвани гифт карти валидни до края на септември. В момента и има двоен уолет. Истанбул април/великденски празници/ фестивала на лалетата цена със закуски 5зв. Byotell Hotel Istanbul 79лв със закуски за двама за два дни.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

За бг хотели аз нищо не намерих. Гледах Черноморието и София. Имайте предвид за гифт картите, че има промяна, за да се използват трябва да не е използван промокод. Най-добре се получава с двоен уолет ако имате, тогава автоматично намалява действителната отстъпка от промокода/явно така е заложено за да не се преминава към натрупване и получаване на фрапираща отстъпка/, преди не беше така.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз се опитвам да резервирам Регнум в Банско, който е 5 звезди и на техния сайт и ми дава грешка, която казва, че гифт картата е приложима само за хотели 5 звезди. Не разбирам грешката.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.