Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Имам спешна нужда от съвет!

Резервирала съм си хотел в Слънчев бряг с настаняване от понеделник през makemytrip, като нощувките съм разделила на три резервации /така беше най-изгодно/. Днес реших да звънна на хотела да помоля да ги обединят и от там ми казват, че не намират нито една резервация на мое име!!! Оставих телефон, за да потърсят и да ми звъннат. Обадиха се и твърдят, че няма резервация на мое име при тях.... Поискаха ми номерата на трите резервации и аз ги дадох с уговорката да потърсят отново и да ми звъннат..... Някакви идеи какво да правя? Разбира се чакам да ми се обадят, но до сега се чухме два пъти и двата пъти още не бяха намерили резервации на мое име..... За първи път ми се случва нещо подобно и наистина нямам идея какво да правя.... Резервациите съм платила при направата им.

Благодаря на всички отзовали се!

 

Edit: Обадиха се и всичко е наред!!!!

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
Щастливеца

Тъкмо щях да ти напиша, че резервациите на хотелите са в различни платформи спрямо това къде си направил резервациите и на много места ММТ явно не е никак популярна. Два пъти ми се е случвало и накрая всичко е ок.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

На никой хотел не излиза ммт. Обикновено е expedia в повечето случаи. Затова и на ваучера има винаги уточнение за хотела как да си търсят резервацията в системата.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Има ли в момента актуален код, който мога да ползвам. Не съм резервирал от повече от година и вече съм забравил тънкостите. Видях, че имам 2000 INR в уолита и ми предлага да си активирам Double black membership уж фрии, но има някаква сума от 1499 INR/per year. Заслужава ли си да го активирам, ако могат да се ползват парите в уолита за това, защото не ми се плаща на индийците 😄

Само MAXHOTEL ми смъква цената , но без комбинация с уолита. Има ли смисъл да чакам утре да видя MAKEMYTRIP или не са кой знае колко добри намаленията, че да не вдигнат цената и да стане фал? Тва членство, ако го имам ще помогне ли с намалянето

Връзка към мнение

Maxhotel сваля най-много от всеки друг код. MMT си заслужават да се чекват, но напоследък с разни врътки докарвам същата цена през агода. При еднакви цени, разбира се, предпочитам вторите, вместо да се занимавам с разни неясни съпорти, ако се наложи. Тези седмици си играх доста с варианти и сравнения. Има някаква основна цена на хотел, която е абсолютния макс за сваляне, без значение през кой сайт и с какво промо я резервираш. Всичко друго е реклама, опитват да те прекарат с по-висока цена и, ако не стане, ти дават нея като възможно най-добро.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
32 minutes ago, T.E.Lawrence said:

Maxhotel сваля най-много от всеки друг код. MMT си заслужават да се чекват, но напоследък с разни врътки докарвам същата цена през агода. При еднакви цени, разбира се, предпочитам вторите, вместо да се занимавам с разни неясни съпорти, ако се наложи. Тези седмици си играх доста с варианти и сравнения. Има някаква основна цена на хотел, която е абсолютния макс за сваляне, без значение през кой сайт и с какво промо я резервираш. Всичко друго е реклама, опитват да те прекарат с по-висока цена и, ако не стане, ти дават нея като възможно най-добро.

В последно време и аз резервирам предимно през Агода, но освен да прекарам резервацията през топкешбек за 6% друго не знам какво да направя. В моя случай сравнявам цената на Ibis Styles Luxembourg Centre Gare за 1 нощувка на 21.09.19 през агода е 89 евро за 2-ма със закуска, а през ммт с макс хотел е 76 евро, поне толкова го смятам 5872 INR. Можеш ли да ми дадеш жокер какво да ползвам още за сваляне на цената?

Връзка към мнение

Трий кеша, напиши му името в гугъл и влез в агода през линка под гугъл мапс. За съжаление, в момента няма активни кодове да се свали още.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, T.E.Lawrence каза:

Maxhotel сваля най-много от всеки друг код. MMT си заслужават да се чекват, но напоследък с разни врътки докарвам същата цена през агода. При еднакви цени, разбира се, предпочитам вторите, вместо да се занимавам с разни неясни съпорти, ако се наложи.

Впоследно време имах толкова разправии с агода за една резервация, че вече много ми липсва съпорта на ММТ.

Връзка към мнение
41 minutes ago, T.E.Lawrence said:

Трий кеша, напиши му името в гугъл и влез в агода през линка под гугъл мапс. За съжаление, в момента няма активни кодове да се свали още.

Не става. Най-ниската цена ми излиза от официалния им сайт и триваго 174, а в агода е 196 лв . При теб колко излиза на тази дата?

Връзка към мнение
преди 18 минути , Jorro каза:

Не става. Най-ниската цена ми излиза от официалния им сайт и триваго 174, а в агода е 196 лв . При теб колко излиза на тази дата?

При сериозните вериги, е направо невероятно да намериш по-ниска цена другаде. Ако държиш на този хотел , порови в нета за действащ код за намаление за Accor hotels , примерно Гугълни Accor hotels (members) coupon code и карай наред...

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 минути , stanislavpp каза:

При сериозните вериги, е направо невероятно да намериш по-ниска цена другаде. Ако държиш на този хотел , порови в нета за действащ код за намаление за Accor hotels , примерно Гугълни Accor hotels (members) coupon code и карай наред...

Дават 10% намаление за членове.

Връзка към мнение
преди 24 минути , Jorro каза:

Не става. Най-ниската цена ми излиза от официалния им сайт и триваго 174, а в агода е 196 лв . При теб колко излиза на тази дата?

Не съм на компютър в момента. Забравих да спомена, че трябва да си на компютър, в приложението прецакват. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
6 minutes ago, stanislavpp said:

При сериозните вериги, е направо невероятно да намериш по-ниска цена другаде. Ако държиш на този хотел , порови в нета за действащ код за намаление за Accor hotels , примерно Гугълни Accor hotels (members) coupon code и карай наред...

Проверих , но цената им за членове е 84.90 евро, с 10 евро по-скъпо от ММТ, и аз се изненадах. Единственото, което ме спира да го букна е , че се надявам да намеря тази цена и на друго място. В краен случай ще я букна през ММТ де.

3 minutes ago, Дани Магелани said:

Дават 10% намаление за членове.

Да, видях го.

1 minute ago, T.E.Lawrence said:

Не съм на компютър в момента. Забравих да спомена, че трябва да си на компютър, в приложението прецакват. 

На компютър съм и го пробвах през друг браузер, през ингогнито и все така. Разликата е, че в IE не ми излезе резултата с триваго, но иначе другите цени са същите. Ползвам Мозила, т.к съм на служебен лаптоп и не мога да ползвам хроум на него.

Връзка към мнение
преди 12 минути , Дани Магелани каза:

Дават 10% намаление за членове.

Това е стандарт, но освен през кешбек сайт (още 6%), чат пат в нета излизат читави кодове за намаление.

Връзка към мнение
39 minutes ago, stanislavpp said:

Това е стандарт, но освен през кешбек сайт (още 6%), чат пат в нета излизат читави кодове за намаление.

Честно казано, пробвах всички резултати на първа страница за кодове за акор хотелите и нищо кой знае какво не излезе 😕😕

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Имайте лакх на ум, като се пробвате с ММТ. Новите им схеми са доста грозни, явно се опитват да наваксват за едно време.

Без акаунт рекламират дадена цена, с автоматични купони и обещание да падне още, ако се впишеш.

Направиш ли го, ако имаш пари в уолета и/или си черен - вдигат таксата си с 1000-1500 рупии, и тогава ти прилагат отстъпката от уолета.

За капак, понякога предотвратяват ползването на същия купон, който са ти дали автоматично преди логването, и ако го впишеш ръчно дава 0 отстъпка. В крайна сметка - с акаунт + уолет + купон цената е по-висока, отколкото без акаунт.

С гол акаунт, без уолет или членство, цената е същата като без, т.е. обещанието за по-ниска цена си е чиста проба лъжа.

Пробвано на 10 хотела с 3 различни акаунта.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 6 минути , macf1an каза:

Имайте лакх на ум, като се пробвате с ММТ. Новите им схеми са доста грозни, явно се опитват да наваксват за едно време.

Без акаунт рекламират дадена цена, с автоматични купони и обещание да падне още, ако се впишеш.

Направиш ли го, ако имаш пари в уолета и/или си черен - вдигат таксата си с 1000-1500 рупии, и тогава ти прилагат отстъпката от уолета.

За капак, понякога предотвратяват ползването на същия купон, който са ти дали автоматично преди логването, и ако го впишеш ръчно дава 0 отстъпка. В крайна сметка - с акаунт + уолет + купон цената е по-висока, отколкото без акаунт.

С гол акаунт, без уолет или членство, цената е същата като без, т.е. обещанието за по-ниска цена си е чиста проба лъжа.

Пробвано на 10 хотела с 3 различни акаунта.

Индийците са ги измислили тези трикове, какво се учудваш. 🙂 Иначе положението в момента е hit or miss. Просто трябва да се сравнява крайната цена с другите сайтове, без значение от гръмки надписи, дисакунти, проценти, уолети...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

И аз имам неприятен опит с ММТ. Миналата година анулирах нощувка. Парите, вместо в картата, отидоха в портфейл. Явно стана бъг. Не са награда,  а мои пари.

От тогава като поискам да ги използвам при плащане на резервация, ме праща да се обърна към моята банка. 

Сега са сложили сумата на карта/ваучер и разбирам, че мога да ползвам до януари парите при покупка над 20 000 рупии. Не правя такива резервации. Ще пия май една студена вода за тези 70 лв.

Връзка към мнение

image.png.21252e0d1a9fc6a6d95239fb7fd9b6ca.png

 

 

 

Пак са оплескали курса .. не е като едно време.. но и това не е малко

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 4 часа, macf1an каза:

При тебе къде работи ? Аз пробвах няколко петзвездни хотела в Анталия и не става.

Връзка към мнение

Писал съм, че отново работи, датата не е вярна. Става на чист акаунт, без черно членство. Лично съм го ползвал за 4 звезди в Япония.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.