Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...
На 19.07.2019 г. в 23:28, Ivan Ivanich каза:

20% Instant Discount on Your International Hotel Bookings discount-icon.png

by using this code:

IHAGAIN

Valid on Select Hotels

 

 

 

Дано това свърши работа. кода е за ммт

Това сваля най-добре в момента.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 21 часа, T.E.Lawrence каза:

Това сваля най-добре в момента.

Surprise! 2x wallet discount on most international hotels. Offer valid for limited time.01h : 27m : 29s

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Подхванали са една кампания от известно време за най-добри цени в четвъртък. Вчера се присетих преди да мине полунощ по индийско време и чекнах един хотел, който дебна от известно време. Определено цената беше по-добра. Няма нужда от кодове, те автоматично слагат някакъв, който сваля най-добре тогава. 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Някой може ли да ми обясни на какъв принцип действа MMT, че сваля толкова от цената? Също така ми е странно как всички казват, че преди е имало големи намаления, а сега вече няма, пък аз от един месец следя Baiyoke Sky Hotel в Банкок и цената винаги е поне три пъти по-ниска от букинг, благодарение на някакъв код, който автоматично си е написан. Има ли някаква тънкост при резервацията? Извинете за лаишките въпроси, но така и не можах да намеря отговор. Поздрави!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 23 минути , Suunto каза:

Някой може ли да ми обясни на какъв принцип действа MMT, че сваля толкова от цената? Също така ми е странно как всички казват, че преди е имало големи намаления, а сега вече няма, пък аз от един месец следя Baiyoke Sky Hotel в Банкок и цената винаги е поне три пъти по-ниска от букинг, благодарение на някакъв код, който автоматично си е написан. Има ли някаква тънкост при резервацията? Извинете за лаишките въпроси, но така и не можах да намеря отговор. Поздрави!

Смело резервирай, със закуска!

Нямала съм проблеми в нито един хотел, резервиран през ММТ в Азия, Европа и САЩ.

Скоро писах за предимствата на този хотел, от моя гледна точка.

 

Аз имам проблем с ММТ, но от друго естество. Възстановена сума в акаунта от анулирана от мен резервация, по никакъв начин не мога да я усвоя в нова резервация.

Някой добър в ММТ може ли да помогне?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Suunto каза:

Някой може ли да ми обясни на какъв принцип действа MMT, че сваля толкова от цената? Също така ми е странно как всички казват, че преди е имало големи намаления, а сега вече няма, пък аз от един месец следя Baiyoke Sky Hotel в Банкок и цената винаги е поне три пъти по-ниска от букинг, благодарение на някакъв код, който автоматично си е написан. Има ли някаква тънкост при резервацията? Извинете за лаишките въпроси, но така и не можах да намеря отговор. Поздрави!

Поста ти е повод да проверим, как стоят нещата при нашите индийски приятели! 🙂

Покрай линковете и кодовете на booking, expedia и т.н.,съвсем забравихме за тях.Като всеки играч на големият пазар и ММТ се опитва да привлича по всякакъв начин повече клиенти и затова пуска различни кодове,програми за лоялност,рупии в уолета.Отдавна не съм правила резервации при тях,за да кажа нещо за последните тънкости.Но щом ти излиза толкова ниска цена - резервирзй смело.Надежден сайт са,много от нас имат голям брой резервации минали успешно.

преди 33 минути , Дани Магелани каза:

Аз имам проблем с ММТ, но от друго естество. Възстановена сума в акаунта от анулирана от мен резервация, по никакъв начин не мога да я усвоя в нова резервация.

Някой добър в ММТ може ли да помогне?

Не съм имала точно такъв казус.Досега при анулиране на резервация при тях,парите са били възстановени по картата,с която съм платила.Ако са в уолета,на последната стъпка от резервацията имаш възможност да посочиш сумата,която искаш да бъде усвоена.Ако така не става,свържи се със съпорта им.И по мейл и по телефона(със Скайп кредит),вършат работа бързо и адекватно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 12 минути , iMari каза:

Поста ти е повод да проверим, как стоят нещата при нашите индийски приятели! 🙂

Покрай линковете и кодовете на booking, expedia и т.н.,съвсем забравихме за тях.Като всеки играч на големият пазар и ММТ се опитва да привлича по всякакъв начин повече клиенти и затова пуска различни кодове,програми за лоялност,рупии в уолета.Отдавна не съм правила резервации при тях,за да кажа нещо за последните тънкости.Но щом ти излиза толкова ниска цена - резервирзй смело.Надежден сайт са,много от нас имат голям брой резервации минали успешно.

Не съм имала точно такъв казус.Досега при анулиране на резервация при тях,парите са били възстановени по картата,с която съм платила.Ако са в уолета,на последната стъпка от резервацията имаш възможност да посочиш сумата,която искаш да бъде усвоена.Ако така не става,свържи се със съпорта им.И по мейл и по телефона(със Скайп кредит),вършат работа бързо и адекватно.

Писах им, но не отговориха.

Сумата е към 70 лв, което не оправдава сметката за телефонни разговори.

Когато анулирах, нещо в системата се бъгна и парите вместо в картата, отидоха в уолета. Не ми ги приема, когато ги задам за плащане, дори когато стаята струва по-малко от сумата. Пише да се обърна към банката си , а парите са при тях.

Имам нещо като карта, в която се посочва февруари като краен срок за усвояване на сумата, но не става.

Аз достатъчно съм спестила чрез тях, че мога да пия една студена вода. Но въпросът е принципен.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
преди 17 минути , Георги Матеев каза:

ММТ са тотално мъртви. Не си го причинявай.

Подкрепям с две ръце. Тестваш всякакви бомбастични кодове и намаления и накрая се оказва, че други сайтове ти дават същата цена с един клик.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не бих ги отписала напълно. В момента работи код BLACKHOTEL. Последно преди месец резервирах хотел Best Western Premier Sofia Airport за 74 лв., в booking беше 106 лв.

Сега погледнах, кодовете HDFCINT1 и HDFCINT1 пише, че свалят до 17 и до 22 процента.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 29 минути , Dreamm каза:

Не бих ги отписала напълно. В момента работи код BLACKHOTEL. Последно преди месец резервирах хотел Best Western Premier Sofia Airport за 74 лв., в booking беше 106 лв.

Сега погледнах, кодовете HDFCINT1 и HDFCINT1 пише, че свалят до 17 и до 22 процента.

Пред lastminute.com същия хотел беше 63 лв

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, cybersimo каза:

Пред lastminute.com същия хотел беше 63 лв

По някакъв особен начин ли се търси там, защото и в момента цената за моята предстояща нощувка излиза 49£ /при същите условия като в ММТ/?

Връзка към мнение
преди 1 минута , Dreamm каза:

По някакъв особен начин ли се търси там, защото и в момента цената за моята предстояща нощувка излиза 49£ /при същите условия като в ММТ/?

Не, просто трябва да приложиш кода за -20 паунда намаление за нощувки над 48 паунда. Има го в другата тема. И така нощувката ще ти стане 29 паунда

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , cybersimo каза:

Не, просто трябва да приложиш кода за -20 паунда намаление за нощувки над 48 паунда. Има го в другата тема.

За съжаление кодът за lastminute не работи вече от няколко дни.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , zhivko7 каза:

За съжаление кодът за lastminute не работи вече от няколко дни.

все си мисля, че някой магеланец ще излезе с нов код, ако е правил резервация през lastminute.com

той все пак работеше почти един месец

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 11 минути , cybersimo каза:

все си мисля, че някой магеланец ще излезе с нов код, ако е правил резервация през lastminute.com

той все пак работеше почти един месец

Аз правих. Къде да го търся този код? Получавам само реклами от тях.

Аз и в Букинг не виждам да ми изпращат код.

Връзка към мнение
преди 11 минути , Дани Магелани каза:

Аз правих. Къде да го търся този код? Получавам само реклами от тях.

Аз и в Букинг не виждам да ми изпращат код.

Кода за хотела идва след покупка на САМОЛЕТЕН билет през lastminute.com

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 31 минути , cybersimo каза:

Кода за хотела идва след покупка на САМОЛЕТЕН билет през lastminute.com

Ясно. Мерси!

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
На 10.02.2020 г. в 19:11, Георги Матеев каза:

ММТ са тотално мъртви. Не си го причинявай.

Вече официално удариха не дъното, ами изгребаха слоя тиня и стигнаха клетките на праисторическите чехълчета. Въвели са задължителна простотия по някакъв нов местен закон да въвеждаш индийски tax number при резервация в чужбина.  Това ми е последното мнение по тема свързана с ммт и трия всички техни приложения и шорткъти. Забавлявахме се доволно с тях, сипвам си едно вино по тоя случай, за мъртвите добро или нищо. Наздраве!

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 16 минути , T.E.Lawrence каза:

Вече официално удариха не дъното, ами изгребаха слоя тиня и стигнаха клетките на праисторическите чехълчета. Въвели са задължителна простотия по някакъв нов местен закон да въвеждаш индийски tax number при резервация в чужбина.  Това ми е последното мнение по тема свързана с ммт и трия всички техни приложения и шорткъти. Забавлявахме се доволно с тях, сипвам си едно вино по тоя случай, за мъртвите добро или нищо. Наздраве!

Аууу чак се стреснах като видях името на темата - моля те не ми изкарвай така акъла! Аз отдавна изтрих всичко свързано с тях, включително си махнах рупията от валутния калкулатор на телефона 🙂

 

Мдаа купона беше наистина готин, докато наливаха пари. Било каквото било, да са живи и здрави и да се пазят от короната, че както знаем в Индия бият с пръчки 🙂

  • Харесвам 5
  • Смея се 3
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

435060287_.png.35bf1a34dedf18c385714961ecabe6b8.png

 

1158970981_.png.301d299359bf23152260e20d3b98f4e1.png

За ОВ - 10150 Inr са 227 лева срещу 320 лева в Букинг.

За НВ - 15230 inr са 340 лева срещу 400 лева в Бунинг.

 

975505062_.png.56eebc8f128491c142af0d78afa80c87.png

 

Цената от сайта на хотела е 288 лева със закуска при невъзвращаема стойност:

239314670_.png.e20c9e0b93bd36493d70893388466d92.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.