Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

И откъде да го намеря този валиден индийски номер?

 

Трябва ти реален индийски номер, защото искат верификация на код изпратен с SMS. Дори да сложиш измислен, не става. Има вариант да търсиш временен индийски номер от разни сайтове, които твърдят, че предоставят такъв. Веднъж пробвах да търся, но не намерих нещо, което да върши работа (има също платени сайтове, които не съм пробвал). В крайна сметка не ми се занимаваше и се отказах. Досега, дори и без номер, съм имал само веджъж проблем при опит за резервация, но все пак през мобилната версия си мина. Но с номер има разни допълнителни бенефити - безплатни нощувки при направени няколко резервации и може би други. Иначе някъде тук в темата вероятно е обсъждан въпроса и има решение - ако има успели с индийския номер, ще е супер да споделят как става.

Връзка към коментар

И откъде да го намеря този валиден индийски номер?

Честно казано не виждам откъде освен ако нямаш приятел индиец. Просто се примири с факта, че няма да получиш бонус точки. Отначало даваше бонус точки независимо какъв номер си написал, ноиндийците спряха кранчето. Гарантирам ти, че и без бонус точки ще спестиш достатъчно.
Връзка към коментар

И при мен се случиха някои приятно странни неща - нямам регистриран валиден телефон и не трупам бонус точки, но след 3-4 резервация с тях получих по мейла промо код за 1 безплатна нощувка. Безплатна е малко условно - дават ти просто 3500 рупии бонус за една нощувка, т.е. ако е по-скъп хотела трябва да си доплатиш. Реално не е кой знае какво, защото си има активни кодове за 2000-2500 рупии отстъпка постоянно.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

 

За първи път реших да резервирам чрез MMT и стигнах до стъпката за плащането, но на 2 от полетата (Billing address и Pin code) не знам какво да въведа - до сега никога не са ми искали подобна информация. Знам, че това не е PIN-а на самата карта, но не знам за кой PIN става дума. Моля за малко помощ.

 

chrome_2017-01-08_20-54-53.png

Връзка към коментар

Здравейте,

 

За първи път реших да резервирам чрез MMT и стигнах до стъпката за плащането, но на 2 от полетата (Billing address и Pin code) не знам какво да въведа - до сега никога не са ми искали подобна информация. Знам, че това не е PIN-а на самата карта, но не знам за кой PIN става дума. Моля за малко помощ.

 

chrome_2017-01-08_20-54-53.png

Изтегли си мобилното приложение там е по упростено

Връзка към коментар

Това е адресът, на който евентуално да получиш фактура. Аз пиша някакви фиктивни и дори и не ми ги помни, а уж трябва. Тоя пин код къде ти го иска, от декстоп версията ли? Досега не ми е искало пин изобщо през приложението, може да зависи и от вида карта.

Връзка към коментар

Благодаря за бързия отговор. Сега, току що пробвах и мобилното приложение - но там пък ми иска +91 индийски номер. А на десктоп версията успях да го изтрия и си въведох +359 номер. При вас как е?

Връзка към коментар

прЕатели да ви питам за скъпите хотели от сорта на 5 звездни има ли по специални купони, че бая по дебели цени дава ММТ от букинга....?

Има периодично и за кратко време специални промоции за 5 звездните хотели. Аз попаднах на такава и резервирах на Пукет, на плажа Ката, хотел за 346 лв за 4 нощувки със закуска, но се плаща без да мога да се откажа.

Редактирано от Евгения
Връзка към коментар

прЕатели да ви питам за скъпите хотели от сорта на 5 звездни има ли ...

Ей тук може да хвърляш по едно око 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Ей тук може да хвърляш по едно око 

нещо нищо не разбирам....можеш ли да ми обясниш на 2 на 3 за какво иде реч....

някой има ли проблем с ап-а? опитвам се да направя резервации обаче си седи на processing страницата и така во веки веков....пробвах 2 карти и пак същото

Връзка към коментар

нещо нищо не разбирам....можеш ли да ми обясниш на 2 на 3 за какво иде реч....

някой има ли проблем с ап-а? опитвам се да направя резервации обаче си седи на processing страницата и така во веки веков....пробвах 2 карти и пак същото

Опитай от браузъра, напоследък цените са еднакви.

Аз само веднъж съм резервирал, така че не съм най-подходящия съветник, тогава нямах проблем от ап-а, всичко нима нормално.

Връзка към коментар

Ей тук може да хвърляш по едно око 

нещо нищо не разбирам....можеш ли да ми обясниш на 2 на 3 за какво иде реч....

 

Нали питаше за скъпи, 5-звезди хотели - voyage-prive.com е точно сайт с промоции и намаления за по-луксозни хотели, от по-високата гама.

 

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

 

някой има ли проблем с ап-а? опитвам се да направя резервации обаче си седи на processing страницата и така во веки веков....пробвах 2 карти и пак същото

 

Преди 2 дни не успях да направя резервация, но проблема беше при въвеждането на 3Д кода от банката. Тази сутрин направих резервация без никакъв проблем.

Връзка към коментар

USEURBEST     50% Off on Select Hotels (Max discount Rs. 4500)         Minimum Length of Stay 3
USEUROFF     25% Off on Select Hotels (Max discount Rs. 2500)          
USEURGO     10% Off on Select Hotels (Max discount Rs. 1000)
        
Стават за Android App, iOS App, Desktop, Tablet
Валидно до 13 февруари 2017 за hotel check outs till 31st July, 2017. Погледнете и другите условия на Up to 50% off! on Hotels in US & Europe!

Само заради спорта пробвах USEURBEST и USEUROFF на един хотел в Бергамо и сработиха. Не съм продължавал към плащане.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.