Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Търсейки оферти за хотели попаднах на ситуация, в която няма поле за код за намаление. В това търсене (за Пиза) ми се случва на 4 от 5 хотела. Възможно ли е да се коригира тази несправедливост? :)

Връзка към мнение

Търсейки оферти за хотели попаднах на ситуация, в която няма поле за код за намаление. В това търсене (за Пиза) ми се случва на 4 от 5 хотела. Възможно ли е да се коригира тази несправедливост? :)

Не за всеки хотел важат кодовете за намаления.Там където няма поле за код,означава,че на този хотел не може да се коригира цената с код за намаление или не участва в дадена промоция.

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Там, където няма поле за код, плащането е на място в хотела, а не през ММТ в момента на резервацията, затова и няма как да се приложи код за отстъпка.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Някой плащал ли е с diners през мобилното приложение? Виждам логото на сайта им т.е следва да се приема. Звъннах на дайнърс от къдеот ми казаха, че имат плащания към този сайт, но на мен не ми приема картата.

Има ли активен код към момента еквивалентен на MMTHIGH само че за десктоп версията?

Връзка към мнение

INTHTLSALE сваля до 4300 рупии през пълната версия, на компютъра. Изненадана съм, че отново има разлики ако резервираш през мобилното и компютър-последно аз като резервирах ги бяха изравнили и  даже изтрих мобилното приложение. Пробвала съм с Дайнърс-не стана, не ми достигаха цифрите на картата, нещо се мръщеше. Но по назад в темата помня, някой беше успял да плати чрез многократни опити и въвеждания. Аз не успях.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Този код не ми го приема. А разликата от кодовете които ми приема на десктоп версията и с MMTHIGH  в мобилното приложение е 32 евро. Търсих в темата през търсачката. но не видях мнение някой да е успял да плати с Дайнърс, което за мен е странно тъй като го има в изброяването на картите.

Връзка към мнение

Извинявай, объркала съм темите-мнението е на pavelbs в темата кредитна карта Дайнърс клуб  от  13.01.2017. (47стр. :) )

Редактирано от bobole4e
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От вчера в мобилното приложение за някои хотели излиза
Deal: HTLMOB - Get 50% up to Rs.1800 off
Става и за 1 нощувка

В настолната версия пак се появява онзи код
HTLWEB - Get 50% up to Rs.1500 off - for hotel check outs from 9th November, 2016 till 31st March,2017

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Абе, някой да е забелязал какво се случва с хотели, които си резервирал преди?

 

При мен хотели, в които съм бил, не ми ги дава в промоция, а само опцията pay at hotel. Ако още не съм чекаутнал, мога да го резервирам колкото искам пъти в условията на промото, но след това отстъпките мога да ги ползвам само за нови хотели.

 

При вас как е? 

Редактирано от T.E.Lawrence
Връзка към мнение

Следях един хотел в Пловдив, в който съм била. Един ден ми даваше промоция, един ден pay at hotel. Тъй като за един уикенд ми излезе с цена 15 евро, а аз съм била там за 20, чаках около седмица и половина, с ежедневни проверки, за да ми се получи накрая 15 евро за уикенда, който ми трябва. Не можах да схвана какъв е принципа, но установих, че с достатъчно следене се получава :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз като абсолютен лаик,мързел, а и с ограничено време че пак в последния момент ..... да попитам директно:
1.Има ли някакво ограничение в броя на резервациите с една карта
2.Понеже става дума за НЗ - дали има някаква вероятност за издънка и/или евентуална проверка на резервациите

Връзка към мнение

1. Мисля, че бяха 3 резервации на ден, 5 на месец, ограничението е по карта и акаунт. 

 

2. Препродават на експедия резервации или поне там видях няколко пъти хотелът си търсеше резервациите. Нямал съм проблем досега, нито дори бегъл опит да се правят на луди. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Абе, някой да е забелязал какво се случва с хотели, които си резервирал преди?

 

Няколко пъти резервирах в един и същ хотел в рамките на няколко месеца,горе - долу с едно и също намаление ми го даваше.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Когато разделяте нощувките на отделни резервации, изчаквате ли определено време? Вчера забелязах, че след като направих първата резервация, цената ми се повиши с 10 евро. Пробвах с друг акаунт от втори телефон - отново завишена стойност. Днес цената е отново с по-ниската първоначална цена. 

Връзка към мнение

При мен в рамките на промото цената винаги е била една и съща, само броя резервации ме спира понякога, че буквам за дълъг период на по 2-3 дни.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Grishkata, T.E.Lawrence, благодаря ви за отговорите. Странно защо така се получи при мен. Ще следя и занапред и ако установя някаква закономерност, ще споделя. 

Връзка към мнение

Трий си кукитата, бях писал за агода цената се променя със сигурност. Може би тук при определен сценарий е същото.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте, направих резервация за един хотел в Куала Лумпур - E&O Residences https://hotelz.makemytrip.com/makemytrip/site/hotels/review?hotelAvailabilityCriteria.hotelRef.id=4190725563795844&hotelAvailabilityCriteria.roomType.code=18011&hotelAvailabilityCriteria.ratePlan.code=18011-758042&hotelAvailabilityCriteria.stayDateRange.start=11/20/2017&hotelAvailabilityCriteria.stayDateRange.end=11/21/2017&countryCode=MY&searchCountryCode=MY&searchCityCode=ZKL&roomStayQualifier=2e0e&mtkeys=N$$s9rHC9RN7n9zZFKSNIVuXsm8%2BSPFjGyzDwCBg8tQtVUxm%2FSYKfGMWcOkD4Ls%2FXAkUuNeC1M4F62RTUnYtfEC2lO97RBOdk8AnRo4bpOBLpqIhIJikU21nH1EF96ZOnCw5CDyzL%2F1bZKgqqUC0oJi2osnMp5GWP1GVx5mWR%2BooHlTGIhg7ZDl%2FSY%2BlVPU22KOm8sX2snhYBuGBen4JDBcDnynFFCNIHMiQIoBxgHSUgNXnj0y8OiQNoBUluPeFNRySafWzDSCBQPnDeTYsZgdZdXWy2SreEFSCsl1lCpv%2BfAi2MGNDUJRtgRoSN9Oj%2BJ28Lkg8XJwtz%2BwdaJ5DjlKi5erB6GLUE%2FjTUVhzgLn%2F9l513%2BuEMw%2FDI096BPyKxbJBRcNPRB29%2F8Voy1QBzGxVWUkOMlnwSXao6j3PTV0A6aRgLBTzS22rg%3D%3D&newDetail=true и на резервацията която ми изпратиха на e-mail-а ми казва, че имам платени две такси и общата цена в евро е около 38 долара. Но дали това е със всички такси или на място ще трябва да доплатя още понеже ми пише, че ако има нещо като пристигна трябва да се обърна към HotelTravel.com и влязох в този сайт а там цената е различна от тази която на мен ми дават. За първи път правя резервация от този сайт и малко не съм сигурен в това което виждам и имам някакви опасения. :) понеже и хотела е на доста добра цена от тази която успявам да намеря в momondo и hotelscombined.

 

FARE DETAILS Base Amount USD 69.77 Extras USD 0.00 Promotional discount - USD 33.87 Sub Total USD 35.00 MMT Service fees USD 1.80 Service Tax @ 15% (including SBC & KKC) USD 0.27 GRAND TOTAL USD 37.97 GRAND TOTAL (Local Currency) Rs. 2586 Редактирано от Individuala
Връзка към мнение

Това трябва да е всичко. В някои държави като допълнителни такси събират местния данък, който се плаща на ръка (Италия и ОАЕ например). За Малайзия не мисля, че има такъв. :)

Връзка към мнение

Ако има някакви допълнителни такси на място, това ще ти го пише в самата резервация-както примера с Италия, отдолу под цената направо ти смята колко още ще доплатиш.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.