Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Дани Магелани
преди 3 часа, Persa каза:

Visa Electron debit на ПИБ минава по всяко време и за всяка дестинация, иска 3 Д паролата и готово. Единствено не мога да ползвам кешбек, поради измислен телефонен номер при регистрацията.

И аз така. Опитах да сложа кода на България - не стана. Регистрирах верен телефон с индийски код. Ако някой измисли вариант, моля да каже!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
5 hours ago, Persa said:

Visa Electron debit на ПИБ минава по всяко време и за всяка дестинация, иска 3 Д паролата и готово. Единствено не мога да ползвам кешбек, поради измислен телефонен номер при регистрацията.

Е, все пак пълно щастие няма, да сме доволни и на това. :)

Редактирано от nino
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Днес си направих профила и си направих първата резервация през MakeMyTrip.

Хотел Танне Банско за август на стойност  80лв за две нощувки + закуска за 2ма +дете. Най ниската цена през hotels.com и booking.com 162лв.

 

VISA на CiBank не мина, но Diners-a си мина без проблем.

 

 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

А за второто семейство стаята ми излезе под 60лв. Нямам идея защо се промени, но много съм доволен...

преди 19 часа, nikolaysto каза:

Днес си направих профила и си направих първата резервация през MakeMyTrip.

Хотел Танне Банско за август на стойност  80лв за две нощувки + закуска за 2ма +дете. Най ниската цена през hotels.com и booking.com 162лв.

 

VISA на CiBank не мина, но Diners-a си мина без проблем.

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Подобно нещо влязох да споделя и аз- гледам един хотел в Милано през компютъра-цената на нощувка е 4350рупии на вечер. Влизам си в профила, проверявам същия хотел-стаята е станала 3850 рупии на вечер. Реших, че нещо не съм запомнила( с тия хиляди рупии). Излязох си от профила, влизам в сайта-стаята отново е 4350 рупии. Приятна изненада :) .Въпросния хотел, който следя, го докарва 212лв за две нощувки при 404лв в Букинг.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някъде в темата беше коментирано, но нека попитам отново : при плащане избираме рупии или долар/евро?При избор рупии изглежда по-ниска цената , но след това банката издател на дебитната ми карта (иноземска)  е начислила такса от 1-2% , моят БГ Дайнърс не мина, както и нито една друга чужбинска кредитна карта.

Връзка към мнение

 

Ако избереш рупии, превалутирането ти е от банката - т.е. според банката (може и да я няма тая такса)

Ако избереш евро - те си го правят по техния дървен курс. Т.е. не може да се каже кое е по-добре, пробваш и гледаш, имайки предвид таксите на банката, които си забравил първия път.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, nikolaysto каза:

А за второто семейство стаята ми излезе под 60лв. Нямам идея защо се промени, но много съм доволен...

 

Май тази цена е за нови акаунти,поне така пишеше.Аз днес за първи път успях да намеря нещо на далавера от тях,нощувка в Рим за двама със закуска за 20€ през букинг и другите е 62€.Плащането стана без проблем с новата карта мастъркард кеш на пощенска банка 1338 рупии/39лв.Хотела е SHG Hotel Portamaggiore

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 16 минути , Branko каза:

Май тази цена е за нови акаунти,поне така пишеше.Аз днес за първи път успях да намеря нещо на далавера от тях,нощувка в Рим за двама със закуска за 20€ през букинг и другите е 62€.Плащането стана без проблем с новата карта мастъркард кеш на пощенска банка 1338 рупии/39лв.Хотела е SHG Hotel Portamaggiore

Може ли малко инфо с кой код го резервира. Гледах хотела преди включително и в момента и цената беше и е в пъти по-висока. Извадил си късмет :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

и аз имам въпросче относно кодовете напоследък....нищо не ми приема, освен кодовете зададени по под разбиране от сайта, които са леко дървени откъм цена.....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 45 минути , Vyara каза:

Може ли малко инфо с кой код го резервира. Гледах хотела преди включително и в момента и цената беше и е в пъти по-висока. Извадил си късмет :)

Кода е зададен от сайта HTLWEB.В момента цената е още такава.Става въпрос за 14.07 :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
8 minutes ago, Salvuccio said:

и аз имам въпросче относно кодовете напоследък....нищо не ми приема, освен кодовете зададени по под разбиране от сайта, които са леко дървени откъм цена.....

Кодовете са повече от супер, НО не важат за всички хотели, тоест ако има 100 хотели отговарящи на условието на кода за брой нощувки и цена, кодът може да важи само за 10-15 от тях. За протокола : не намерих дори един хотел на подходяща локация в София,Варна,Пиза и Флоренция с код, докато за Париж и Гърция (с изключение на Санторини)намерих доста невероятни предложения...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

и аз го погледнах хотела, и то за ноември, и даже дава цена за 2 нощи 32 евро с INTLBOOK, което е драстично по-ниско от следващите предложени опции пак в MMT за същия хотел, но подозирам, че става дума за някакво санитарно стайче, защото в Booking има и ревюта в този смисъл.. 

Screenshot_20170420-233916.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Индийците пак "изригнаха"... Хотел Taurus Prague за 4 нощувки в началото на септември с купон USEURBEST (6000 рупии) го сваля на 144 €, докато в Booking e 353€. :blackeye:

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Мастеркард на ПИБ минава ли?

 

ПП. Мина, авторизирах цялата сума, като имам право на анулация още 2 месеца, това значи ли че ще изтеглят сумата сега и евентуално трябва да искам връщане

Редактирано от bad kid
Връзка към мнение
2 hours ago, bad kid said:

Мастеркард на ПИБ минава ли?

 

ПП. Мина, авторизирах цялата сума, като имам право на анулация още 2 месеца, това значи ли че ще изтеглят сумата сега и евентуално трябва да искам връщане

ПИБ минава. Дърпат цялата сума от картата и при анулация ти я връщат до 1-2 седмици. При по-големи суми и кофти условия на картата, има малко набутване, защото първо банката начислява такса за плащането и после за върнатата сума.

 

Има и тарифи като "pay at the hotel", но в повечето случаи са за висок клас хотели или такива с надути цени.

Редактирано от lyubo21
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мерси, сега пък гледам, че няма име на резервацията, а явно няма да ми е изгодно да анулирам и да я направя пак  :unsure:

писах им да видим

Връзка към мнение

Малко ме разочароваха с първата резервация, казаха, че ако променят името, а реално такова в момента няма (на мястото на име пише null null) резервацията става без право на отмяна, въпреки че грешката е очевидна

 

та  отмених и резервирах наново

Връзка към мнение

Днес имах попадение с DREAMSALE - намалението на цената е 5000 рупии, а платих 6491. Това е код, който се активира от 18 до 22 часа индийско време.

 

В 19:28 ч. :-) две от четирите нощувки за Рим станаха факт, сега със 72 евро по-евтино. Хотелът е в Термини, със закуска и добра локация. Плащането мина от раз с кредитна карта на ДСК.

 

72.png.66b8e11a28b5378882e01e7ee971f901.png

 

Ползвайте кода до 19:30 часа българско време.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Леко късно споделяш .. Освен при поляците, другаде има ли информация за тоя код?

Връзка към мнение
преди 18 минути , macf1an каза:

Леко късно споделяш .. Освен при поляците, другаде има ли информация за тоя код?

Някак си го намерих този код покрай другите, нямах предварителна информация, и той ми даде най-голяма отстъпка. Както писах в горния си пост, успях да го ползвам в последните 2 минути, преди да изтече. Даже имах опасения, че индийците няма да ми признаят плащането и ще завишат цената.

А иначе, кодът май важи и за следващите дни, не пречи да се пробва дали работи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Може ли да помоля за помощ по-светнатите. Търся хотел на Патмос, излиза, че има определен брой, при търсене дава всичко заето. Пробвах и за различни дати от моите. Аз не съм запозната много със сайта и неговите особености. Та ако на някой му се занимава да погледне... 18-22.06.

 

Връзка към мнение

Ами то не е задължително да има. Аз в по-малки нaселени места в Бразилия нищо никога не съм успял да намеря в MakeMyTrip, дори да има в booking.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Резервирах хубави хотели в Кипър с намалението, направо ще излезе без пари, ако всичко мине както трябва

 

Редовно ли пускат такива кодове или да резервирам и за друго пътуване от сега?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.