Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Дани Магелани

 

 

Мен ме измъчи много, защото след едно успешно плащане явно ми маркираха компютъра и започна да ми иска парола, изпратена на телефон или мейл, за да ме допусне до самото плащане, а такава не се появи на никой от адресите, с които пробвах.

 

 

И при мен възникна същият проблем. След 4 резервации общо за няколко месеца, вчера ми иска актуален телефон. Нито на телефона, нито на имейла получих код, който да въведа, за да направя плащането. Телефонът се приема само ако е от 10 цифри и го записвам с 0 в началото, но няма друг начин. Може ли да се направи нещо?

Връзка към мнение

 

И при мен възникна същият проблем. След 4 резервации общо за няколко месеца, вчера ми иска актуален телефон. Нито на телефона, нито на имейла получих код, който да въведа, за да направя плащането. Телефонът се приема само ако е от 10 цифри и го записвам с 0 в началото, но няма друг начин. Може ли да се направи нещо?

 

Смени мейла и дай фалшив телефон, не започващ с 91. Аз получих на нов мейл паролата, в крайна сметка.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Смених само компютъра, нищо друго, и сега не ми поиска код. Плащането беше успешно. Спестени 67 долара от 3 нощувки. Благодаря!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Задължително чеквай мобилното приложение, повечето и разнообразни кодове са там.

Редактирано от T.E.Lawrence
Връзка към мнение

Направих две резервации през ММТ за един и същ хотел, за последователни дати. За втората веднага получих потвърждение, а за първата се бави, при положение, че банката веднага прати СМС за таксуването. Колко време горе-долу отнема потвърждението?

 

Иначе при цена от €210 за стая на вечер, през ММТ мина за oколо €48, само остава да потвърдят едната резервация да съм спокоен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Виж си акаунта в ММТ - резервациите ги има в профила ти на Trips. Ако я има там, не е необходимо да чакаш мейла, за да си спокоен.

Връзка към мнение

Работят ли тези кодове? На мен не ми ги приема от компютъра. Трябва ли да правя резервация през мобилното приложение?

По-скоро пробвай тези

 

USEURBEST 60% Off on Select Hotels (Max discount Rs. 6000) - този е за мин 3 вечери

USEUROFF 30% Off on Select Hotels (Max discount Rs. 3000)

 

Но като правих резервацията и през сайта през приложението ми прилагаше автоматично едни и същи кодове.

 

 

 

 

Виж си акаунта в ММТ - резервациите ги има в профила ти на Trips. Ако я има там, не е необходимо да чакаш мейла, за да си спокоен.

 

Точно това е, че има само едната, за която веднага получих мейл с потвърждение. Между другото им писах, до 24 часа трябва да отговорят. Хубавото е, че понеже използвах кредит от акаунта, ми изписва номера на резервацията за която е използван кредита. Та платил съм, знам номера на резервацията, ама няма ваучер. :)

Редактирано от Kамен
Връзка към мнение
Дани Магелани

Направих две резервации през ММТ за един и същ хотел, за последователни дати. За втората веднага получих потвърждение, а за първата се бави, при положение, че банката веднага прати СМС за таксуването. Колко време горе-долу отнема потвърждението?

 

Иначе при цена от €210 за стая на вечер, през ММТ мина за oколо €48, само остава да потвърдят едната резервация да съм спокоен.

Имах подобна ситуация. Писах на съпорта. Отговориха, че явно са се изчерпили стаите в момента на плащането или е технически проблем. Опитали са да направят отново резервацията, но нямало стаи. Поискаха доказателство за плащането. Изпратих сканирано банково извлечение.  Бях приготвила и снимка на sms, с който банката ме уведомява за направената транзакция,  но не се наложи да я изпращам. Възстановиха ми парите много бързо. Поздравления за екипа им!

В близка ситуация с wizzair ми трябваха десетки имейли и месеци да доказвам, че не са ми възстановили парите от анулиран полет.

Връзка към мнение

Мен ме измъчи много, защото след едно успешно плащане явно ми маркираха компютъра и започна да ми иска парола, изпратена на телефон или мейл, за да ме допусне до самото плащане, а такава не се появи на никой от адресите, с които пробвах.

 

И аз преди два дни разделих нощувките на две плащания заради по-голямата отстъпка. Първото плащане ми мина без проблем, но за второто плащане ми изпрати код на имейла. Получих го без проблем, но плащането не мина и чак при повторното изпращане на друг код на имейла ми плащането мина. Използвах една и съща карта MasterCard Debit на Уникредит. Интересно беше, че не ми прие въобще плащания с карта MasterCard Debit на пощенска банка (изписа, че не може да осъществи връзка с банката).

 

Преди месец имах две нощувки в Лисабон резервирани през сайта. Нямах никакви проблеми. Цената, на която платих екзекютив стая в хотел 4* беше 86 евро за двете нощувки, а в букинг за същия период, в същия хотел обикновена стая беше 200 евро. Благодаря на всички, които споделят в темата.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз тези все ги прескачам:(За Скандинавското предлагат ли хотели, че да започна да ги наглеждам? Точно кат една стогодишна баба едно си знам, все Букинга ровичкам.:((

Ако някой е видял за Норвегия, да ми свирне, моляяя! :)))

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой да има проблем с отварянето на мобилното приложение? От снощи въобще не иска да зареди при мен.

 

същото е и при мен - след последния ъпдейт на приложението - не зарежда изобщо

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

същото е и при мен - след последния ъпдейт на приложението - не зарежда изобщо

Трих и теглих сигурно 15 пъти - нищо. Интересното е, че като задържа върху иконата ми се появява предстоящата резервация. Ако някой знае как може да се оправи и ли сигнализира на съпорта, моля да сподели. С IOS съм.

Връзка към мнение
Дани Магелани

Аз се отказах от мобилното приложение и резервирам през компютъра.

Отгоре до акаунта има икона за 24x7   Support. Аз им писах, във връзка с грешна транзакция и реагираха бързо.

Може и на response@makemytrip.com. Успех!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,никога не съм правил резервация в ММТ и днес реших да пробвам една за хотел в София.Направих пет опита от 10:00  до 18:00часа с две различни карти Diners и Visa от две различни устройства и не става не става.Моля за помощ.

Връзка към мнение

Дайнерс рядко минава, По-нагоре в темата Матеев е обяснил една процедура, потърси мнението му и опитай. Относно Визата, активирай си 3Д секюрити. При мен така сработва.

Връзка към мнение

Дайнърс не знам дали приемат изобщо. Виж проблемът да не е в 3Д секюритито - включено/изключено. Пробвай и с друга виза/мастър.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.