Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Пак работи, кодът е доста добър!

Потвърждавам!  Даже успях да го ползвам 3 пъти в различни дни. Много благодаря, Звелина!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Георги Матеев

Е как да не ги обичам индийците... Току-що си резервирах 4 звезден хотел в Мадрид за 25 евро. Същият хотел излиза 70 евро по другите сайтове. Ще ме прощават :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Е как да не ги обичам индийците... Току-що си резервирах 4 звезден хотел в Мадрид за 25 евро. Същият хотел излиза 70 евро по другите сайтове. Ще ме прощават :)

Аз пък вчера успях да резервирам хотел/апартамент в Антиб за 45 евро през ММТ при 320/340 лв по останалите сайтове.А и да спомена това ми бе първата резервация през тях,защото до сега не излизаха оферти за местата към които проявявах интерес.Много съм доволен. :)

Надявам се всичко да е о.к.

 

Да попитам....разпечатвате ли ваучера или само си показвате резервацията на телефона?

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
...

 

Да попитам....разпечатвате ли ваучера или само си показвате резервацията на телефона?

Винаги си нося разпечатаните ваучери, до сега са ми ги искали само в Истанбул.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Аз пък вчера успях да резервирам хотел/апартамент в Антиб за 45 евро през ММТ при 320/340 лв по останалите сайтове.А и да спомена това ми бе първата резервация през тях,защото до сега не излизаха оферти за местата към които проявявах интерес.Много съм доволен. :)

Надявам се всичко да е о.к.

 

Да попитам....разпечатвате ли ваучера или само си показвате резервацията на телефона?

 

Гарантирано всичко ще е ОК. Имам над 100 резервации с MMT и никога не е имало какъвто и да е проблем.

 

Като цяло е достатъчно да покажеш ваучера на телефона, но ако е някаква по-забита локация или по-малък хотел те съветвам все пак да го имаш и на хартия за всеки случай.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Както бях написал, наблюденията са ми, че препродават основно, ако не изцяло, хотели от базата на експедия. Това излиза на хотела като резервация, не индийците. Едва ли хотелите имат интерес да се правят на интересни.

Връзка към мнение

Нещо не правя както трябва.. След избор на държава и дати - сайта замръзва при search... и изобщо не ми дава варианти. За интернешънъл хотел, не за доместик.

Връзка към мнение

HTLCOMFORT - сваля до 5000 рупии за 4 и 5-звездни хотели

MMTVALUE - намалява до 65 % от бюджетните хотели

Май увяхнаха тия кодове, или?

Връзка към мнение

SLSUPER 30% Off on Select International Hotels (Max discount Rs. 6500) Android App, iOS App, Desktop, Tablet 20000 3 Nights

SLMORE 30% Off on Select International Hotels (Max discount Rs. 5000) Android App, iOS App, Desktop, Tablet 15000 2 Nights

SLSAVE 30% Off on Select International Hotels (Max discount Rs. 3200) Android App, iOS App, Desktop, Tablet 10000 1 Night

SLNOW 30% Off on Select International Hotels (Max discount Rs. 1800) Android App, iOS App, Desktop, Tablet   1 Night

 

This offer is valid for hotel check outs from 1 Mar,2017 till 31 Jul,2017.

Редактирано от aneta72
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Май увяхнаха тия кодове, или?

HTLCOMFORT - Get up to Rs. 5000 off on 4 & 5 Star Hotels. Offer valid till 30 Mar 2017 

MMTVALUE - Get 65 % off on Budjet Hotels. Offer valid till 30 Apr 2017 

Това излиза при мен :)

Връзка към мнение
Георги Матеев

 

HTLCOMFORT - Get up to Rs. 5000 off on 4 & 5 Star Hotels. Offer valid till 30 Mar 2017 

MMTVALUE - Get 65 % off on Budjet Hotels. Offer valid till 30 Apr 2017 

Това излиза при мен :)

 

 

Тези кодове са само за хотели в Индия, не важат за международни.

Връзка към мнение

aбе тия каиши са вкарали разни Limitations - 3 купона за 24 часа, незнам си какво за 30 дни

Пробвах да направя нов акаунт обаче ми засича телефона.

Кажете как заобикаляте тези препятствия? :)

Връзка към мнение
Георги Матеев

aбе тия каиши са вкарали разни Limitations - 3 купона за 24 часа, незнам си какво за 30 дни

Пробвах да направя нов акаунт обаче ми засича телефона.

Кажете как заобикаляте тези препятствия? :)

 

С втори телефон или таблет, друг имейл и кредитна карта с различно име :) Друг начин няма.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Става и с друг акаунт и друга карта със същото име.

 

Вчера не стана, като пробвах 2 различни карти, но бяха на същото име (моето) като на основния акаунт. Обаче нямаше проблем да платя с карта на друг човек.

Връзка към мнение

Т.като се е споменавало и преди, потвърждавам: български карти Дайнърс РАБОТЯТ в уебсайта на makemytrip, със следните уточнения:

Почти никога не става от първия път и явно има значение на коя от видовете платежни страници се пробвате.

ММТ имат 2 "облика" на страницата за въвеждане на данни за карта - една с "големи полета" и една с "нормални полета". По-често виждате тази с нормалните. Нямам идея кога и защо дава другата , явно е на късмет. В страницата с "големите полета" си въвеждате всичко, плащате, то ви връща с голямо "НЕ" и ви дава опция "пробвай пак, пробвай с ОТП, пробвай с друга карта. Ако не ви даде тия опции - били сте на страницата с "нормалните полета". Сменете браузър, компютър, интернет, чистете бисквитки, хвърляйте сол...

Ако ви върже - за миг ще видите пренасочване през австралийска банка, след това лого на дайнърс горе ляво и след миг - успешно плащане.

 

Мен ме измъчи много, защото след едно успешно плащане явно ми маркираха компютъра и започна да ми иска парола, изпратена на телефон или мейл, за да ме допусне до самото плащане, а такава не се появи на никой от адресите, с които пробвах.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 11
Връзка към мнение

От няколко дни в мобилното приложение  GRAND8000 и GRAND10000 за 5 зв.хотели, съответно за резервации на стойност над 10000 и 15000 INR. Някой път се появява автоматично, някой път трябва да се въвежда на ръка. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да потвърдя пак за различните акаунти, от едно и също приложение  и телефон си пазарувам до лимита. После просто се логвам в другия акаунт със същите имена, но с различна карта и продължавам да пазарувам без проблем.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.