Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2015


Препоръчани мнения

Поради промяната в полетите се връщаме не на 31 окт, а на 02 ноември. Не погледнах кой е следващият след мен и дали ще се обърка нещо. Тоест - период на пътуване - 01.окт-02 ноември.

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Аз да питам, че му изпуснах края :unsure: Къде е знамето и от кого ще го взема за нашето пътуване? Гледам, че май не е ходило на остров Тасмания :unsure: Ако не е наистина, скоро ще го видииии ;) ;) ;)

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Между 5 и 13 ноември смятам да се разходя до Прага и Будапеща, ако гласувате доверие мога да го снимам там. Пътьом се предвиждат и други градове - Братислава, Бърно, Виена.

Връзка към коментар

За сега плана е Георги Матеев след Берлин да го занесе (прати) на Лидия в Лондон откъдето знамето ще ходи към Лапландско.

Та писах в резерв. Следи първото мнение в темата - ако има промяна ще актуализирам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Виждам,че датите 06.11-09.11.2015 г. са свободни.Бих желал да разходя знамето из скандинавието или по-точно из Швеция и Дания.Много важно за мене обаче ако ми гласувате доверие за знамето,е да знам кога на 10.11 тръгва Георги Матеев за Берлин.

Връзка към коментар

Виждам,че датите 06.11-09.11.2015 г. са свободни.Бих желал да разходя знамето из скандинавието или по-точно из Швеция и Дания.Много важно за мене обаче ако ми гласувате доверие за знамето,е да знам кога на 10.11 тръгва Георги Матеев за Берлин.

 

Вписах те. Би трябвало от AlexandraKo да го вземеш. А на Георги Матеев пиши на ЛС - ако не види темата.

Връзка към коментар

Виждам,че датите 06.11-09.11.2015 г. са свободни.Бих желал да разходя знамето из скандинавието или по-точно из Швеция и Дания.Много важно за мене обаче ако ми гласувате доверие за знамето,е да знам кога на 10.11 тръгва Георги Матеев за Берлин.

 

Полетът ми за Берлин е в 05:45 сутринта. Но дори и да не успееш да го върнеш навреме въобще не се притеснявай - аз така или иначе отивам само за един ден.

Връзка към коментар

Вписах те. Би трябвало от AlexandraKo да го вземеш. А на Георги Матеев пиши на ЛС - ако не види темата.

Изпратила съм го на Красен, трябва вече да го е получил. :)

Връзка към коментар

Здравейте, имам нужда от помощ - някой да има път от България към Англия между 10 и 17 Ноември да ми донесе знамето, моляяяяяя да ми пише, :unsure: помощ

Връзка към коментар

Здравейте, имам нужда от помощ - някой да има път от България към Англия между 10 и 17 Ноември да ми донесе знамето, моляяяяяя да ми пише, :unsure: помощ

В Лондон ли си?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако има проблем с предаването на знамето давайте го на Оги. Неговите дестинации са много по-интересни от останалите, които са вписани по това време.

 За мен няма проблем, само че Красен се прибира на 10.11 незнам дали ще успеят до 11.11 да се срещнат?!

 

Оги, искаш ли знамето?

Връзка към коментар

 

Ако има проблем с предаването на знамето давайте го на Оги. Неговите дестинации са много по-интересни от останалите, които са вписани по това време.

С какво точно измерваш интереса към различните "дестинации" ;)

Връзка към коментар

С какво точно измерваш интереса към различните "дестинации" ;)

От една страна са Берлин, Сан Марино и Хелзинки, а от друга Бирма и Лаос на Оги, който обикаля доста и винаги интересни места, та сам/а прецени.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От една страна са Берлин, Сан Марино и Хелзинки, а от друга Бирма и Лаос на Оги, който обикаля доста и винаги интересни места, та сам/а прецени.

 Аз само да поправя, че не е само Хелзинки, а и Лапландия- среща с Дядо Коледа ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 Аз само да поправя, че не е само Хелзинки, а и Лапландия- среща с Дядо Коледа ;)

Ок, но е трябвало да решиш въпроса с предаването. Ако няма начин, предаваш на резервите и това е.

Редактирано от Tedy
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ок, но е трябвало да решиш въпроса с предаването. Ако няма начин, предаваш на резервите и това е.

Решение има, просто реших да потърся помощ от Магеланци, като друг вариант за по сигурно предване, а защо не и по кафе, бира и т.н....

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.