Прескочи до съдържание

Искам да попитам...


Георги
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Темата е за общи въпроси, несвързани с пътешествията. Ако имате пътешественически въпрос, използвайте останалата част от форума :)

Препоръчани мнения

Някой може ли да даде съвет по следният казус:  мъжът ми си загуби личната карта милата година, сега сме в България и реши да си извади нова, но му искат акт за раждане, някакъв документ от ГРАО ( или нещо подобно), на него не му се занимава да ходи по институции и се чудим дали няма да е по- лесно да си извади лична карта в Посолството в Швейцария, където живеем или да се опита утре да я извади в България.

Връзка към коментар
преди 3 часа, Velyana каза:

Някой може ли да даде съвет по следният казус:  мъжът ми си загуби личната карта милата година, сега сме в България и реши да си извади нова, но му искат акт за раждане, някакъв документ от ГРАО ( или нещо подобно), на него не му се занимава да ходи по институции и се чудим дали няма да е по- лесно да си извади лична карта в Посолството в Швейцария, където живеем или да се опита утре да я извади в България.

Пробвайте в МВРто на Мария Луиза, експресна ЛК е за 1 ден. Попълва се формуляр или се пише нещо тип свободен текст, че си е загубил старата. Имаше някаква дребна глоба за това. Ако има протокол/ бележка от МВР, че е била открадната старата ЛК при някакви обстоятелства, не се плаща глоба.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Някой да ми препоръча евтин автотенекеджия? Имам дребни драскотина по колата и не ми се дава 4 цифрата сума, тя колата не струва толкова.....А трябва да ги оправя до 13.06. Важното е да е евтино, не качествено.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Да попитам, ама първо да се оплача. 

В Мексико сити, след емнайсе часа полети, си забравих едната раница в юбер. След под 5 мин се усетих ама кел файда. Шофера не отговори на обаждане през аппа. Сега Юбер ще го пробват. 

 

Да попитам какви документи мога да взема за да ги дам на застрахователя? Обадих се на 112, репортнах случката. Дойдоха полицаи, но казаха, че не могат да ми дадат документ. 

 

Идеи са добре дошли, до сега не съм имал такъв иск. 

 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , era123 каза:

Да попитам, ама първо да се оплача. 

В Мексико сити, след емнайсе часа полети, си забравих едната раница в юбер. След под 5 мин се усетих ама кел файда. Шофера не отговори на обаждане през аппа. Сега Юбер ще го пробват. 

 

Да попитам какви документи мога да взема за да ги дам на застрахователя? Обадих се на 112, репортнах случката. Дойдоха полицаи, но казаха, че не могат да ми дадат документ. 

 

Идеи са добре дошли, до сега не съм имал такъв иск. 

 

С много неприятна случка започва престоят ти в Мексико!

Това, за което се сещам е да пуснеш клейм в Uber и да го приложиш на застрахователя. Освен това в чата като си пишеш с агент, сваляш си транскрипта и прилагаш и него. Това е на прима виста.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
6 hours ago, vorbis said:

С много неприятна случка започва престоят ти в Мексико!

Това, за което се сещам е да пуснеш клейм в Uber и да го приложиш на застрахователя. Освен това в чата като си пишеш с агент, сваляш си транскрипта и прилагаш и него. Това е на прима виста.

То вече в юбер не можеш да стигнеш до чат. Всичко е пусни клейм, ние ще видим. 

Някой стигал ли е до чат?

Връзка към коментар

Търся такси услуга (или нещо подобно) между летище Варна и Балчик. Целта е да се ползва регулярно през лятото. Предимно в почивните дни.

Цената да бъде максимално изпилена. 

Може да ми пишете на лични. Благодаря!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.