Прескочи до съдържание

Как да ... в новата версия?


Препоръчани мнения

Нещо или ми убягва или не знам...

Как да намеря всички мнения от даден потребител в конкретна тема?

 

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар
преди 1 час, macf1an каза:

Нещо или ми убягва или не знам...

Как да намеря всички мнения от даден потребител в конкретна тема?

 

Хм, имало ли е такава опция преди? Само виждам в конкретен форум как да стане, но не и по тема. 

Връзка към коментар

Има ли начин като се качва повече от една снимка да се подреди поредността им на визуализация по желание на пишещия и въобще да се вмъкват снимки в мнението измежду текста, както можеше преди? В момента снимките към мнение излизат само отдолу и то само в поредността на качване - или поне аз не открих начин да променя това.

Връзка към коментар
преди 1 минута , Георги Матеев каза:

Има ли начин като се качва повече от една снимка да се подреди поредността им на визуализация по желание на пишещия и въобще да се вмъкват снимки в мнението измежду текста, както можеше преди? В момента снимките към мнение излизат само отдолу и то само в поредността на качване - или поне аз не открих начин да променя това.

Когато добавиш всички снимки, в долния ляв ъгъл на всяка снимка има +, с който ги добавяш в мнението ти, където пожелаеш :)

 

Capture2.JPG.0ac4b33c75eb43e7556b075afbba8c0c.JPG

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 минути , Георги Матеев каза:

Има ли начин като се качва повече от една снимка да се подреди поредността им на визуализация по желание на пишещия и въобще да се вмъкват снимки в мнението измежду текста, както можеше преди? В момента снимките към мнение излизат само отдолу и то само в поредността на качване - или поне аз не открих начин да променя това. 

Просто поставяш курсора там, където искаш да вмъкнеш снимката и щракваш върху нея - не е нужно да е точно на "+" знака.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дали ще има възможност за директно импортване на снимки от Гугъл фото?

Сега с андроид телефоните снимките по дефолт си се съхраняват в Гугъл и там си създавя албуми, клипове и пр. 

Обаче при опит да качиш снимка от уеб адрес не иска. Неразрешен формат. Там снимките в албумите не са с окончание jpg и т.н. но все пак би трябвало да има начин да се отсеят. 

Ето пример https://photos.google.com/share/AF1QipPxel0NWghlDLqtFfArXTyeDwG5z5IGkwWpZ7jWjkLwWI-NEqv6OUlIpeu61Ns2qw?key=WFZyMXZlazBYTkk1MkVPdG51ZDlPRDlSMHB2a1Bn

Редактирано от bay_kolio
Връзка към коментар

Няма начин за снимките, проверих сега. Много хора псуват гугъл, че не дават директна връзка към файла, а на всичкото отгоре и тези връзки се оказват временни. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Виж в списъка с различни известия. Имаш:

 

Когато следван от мен магеланец публикува нов статус

Когато следван от мен магеланец публикува мнение

 

Виж тези две цъкалки да са изключени. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Alenn каза:

Как да обновя списъка с посетените държави? Влизам в профила, редактирам списъка, давам save, след което промяната не е отразена. Опитах няколко пъти...

Най-вероятно гледаш ей този списък, който е стар и го държа още няколко дни, само докато се убедя, че няма никаква загуба на данни при трансфера, след което ще бъде премахнат:

 

chrome_2017-05-11_22-29-32.png

 

Начинът да се виждат посетените държави скоро ще е само чрез бутонче под профилната снимка до всяко мнение, няма да има как да се вижда на страницата с профила. 

 

 

 

Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...
В момента, searus каза:

А мога ли, и как, да редактирам пътепис? Преди като че ли можеше, сега не виждам никъде бутон...

Временно е спряна редакцията заради коварен бъг. Ще може, надявам се до седмица. 

Връзка към коментар

Функцията за игнориране на теми работи ли вече?

От настройките на профила ми показва няколко теми, които съм игнорирала, но въпреки това тези теми се показват и в началото и в непрочетено съдържание т.е. същото е както беше преди тази опция. Отгоре вместо "Игнорирай темата" се показва в черно "Спри да игнорираш темата" обаче всичко си е както преди.

Връзка към коментар
преди 2 часа, mililia каза:

Функцията за игнориране на теми работи ли вече?

От настройките на профила ми показва няколко теми, които съм игнорирала, но въпреки това тези теми се показват и в началото и в непрочетено съдържание т.е. същото е както беше преди тази опция. Отгоре вместо "Игнорирай темата" се показва в черно "Спри да игнорираш темата" обаче всичко си е както преди.

Би трябвало да работи вече. Провери дали всичко е ок. Аз игнорирах тази тема току що и ще дебна дали ще ми излезе в "Ново съдържание"

Връзка към коментар
преди 10 минути , Childish каза:

При мен също не работи - игнорирах няколко теми и все още ги виждам и в Начало, и в Активност.

Точно! Иначе темите си стоят в списъка ми с игнорирани теми но си се показват навсякъде наравно с останалите теми.

Връзка към коментар

Потвърждавам. Аз също игнорирах тази тема, за да проверя дали ще излезе в новото съдържание и излиза. Когато вляза в темата, отгоре стои бутон "Спри да игнорираш темата". 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , mililia каза:

При мен темите продължават да се показват. Няма промяна.

Да уточня, че говорим за темите в "Ново съдържание". На заглавната страница няма как да не излизат, по съвсем друг начин работи там. 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Хм, щом е така вероятно работи и при мен. Влизах в темите и в момента не ги виждам в Ново съдържание, ама щом ще си седят на заглавната страница, предполагам, че работи и при мен.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.