Прескочи до съдържание

Как да ... в новата версия?


Препоръчани мнения

EDIT: От друг браузър стана.

 

Не мога да пусна нова тема за търсене на билет. Попълнил съм правилно всички полета...

IMG_7656.JPG

Редактирано от cybersimo
Връзка към коментар
преди 1 час, bojih1978 каза:

Как да изтрия събитие, което съм създал ?

Докладвай го и ще го изтрия. За съжаление събитията са обвързани с периода на редакция на мненията и не мога да направя отделна настройка, която да позволява да се трият събития. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Тони каза:

Има ли как да премахнем тия натрапени съдържания- промотирани от някого или албуми от преди години, а да излизат по-напред новите неща?

Като кои по-нови неща например? Единствената секция, в която има ежедневна динамика са дискусиите и те са на водещо място, съгласих се да са над промотираните неща. Но нито календара, нито пътеписите, нито видео клиповете, нито галерията, нито атласа се обновяват ежеминутно, че да има причина да са пред някоя от другите секции. 

Връзка към коментар
  • 10 месеца по-късно ...
преди 8 минути , Емика каза:

Как да запазя само едно мнение в дадена тема, без да следвам самата тема? Не откривам такъв начин.

Под мнението има бутон Отметка. След като го натиснеш, се отваря прозорец, в който можеш да избереш записът да е личен и да натиснеш Публикувай.

1416324053_Screenshot-19_07_2018.23_55_30.png.15b4ad2a7a8af7ddc1e64204b7a25fad.png

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това обаче е достъпно само за премиум членове. Бабешкият метод е да си добавиш отметка в браузера, а връзката към конкретно мнение можеш да вземеш от тук:

 

image.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Как мога да филтрирам потебителите на форума по етичетчетата им? Има предвид ето тези под профилната снимка:

 

image.png.c79708de44d7b3b18fae86d1de80b40b.png

 

Отидох на Кой е онлайн ==> Виж целия списък ==> Филтрирай по... , но тук ги няма.

 

image.png.02d112fda616127594345b39dee45e7a.png

Връзка към коментар

За съжаление няма такава опция. Няколко пъти съм писал на разработчика, че невъзможността да се клика върху значките ограничава доста. Ще е супер ако води до страничка, която да обяснява по-подробно за какво се дава съответната значка, кои хора я имат в момента и т.н., но...глас в пустиня за сега. 

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Как може да изтрия мой пост, който съм направила по погрешка. Не намирам опция. Или пак трябва да се докладва. Мисля, че ако няма такава трябва да се създаде. На два пъти ми се случва - разсеяна съм, сбъркала съм темата, защото пиша в няколко или съм натиснала без да искам цитирай вместо редактирай....

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, EliDion каза:

Как може да изтрия мой пост, който съм направила по погрешка. Не намирам опция. Или пак трябва да се докладва. Мисля, че ако няма такава трябва да се създаде. На два пъти ми се случва - разсеяна съм, сбъркала съм темата, защото пиша в няколко или съм натиснала без да искам цитирай вместо редактирай....

С доклад.

Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Добре де, не знам как ползвате форума вие, но аз за най-лесно през "ново съдържание" и така не се ровя излишно. поне аз така съм свикнал. Обаче.... като се появи някой, решил да публикува 200-300 снимки поотделно😭, вместо в албум например и трябва да скролвам ненам си колко страници, за да отида до това, което ме интересува☹️

Та въпросът ми е - има ли някакъв начин да игнорирам всички тези снимки и лесно да стигна до новите публикации?

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 12 минути , Petkan каза:

Добре де, не знам как ползвате форума вие, но аз за най-лесно през "ново съдържание" и така не се ровя излишно. поне аз така съм свикнал. Обаче.... като се появи някой, решил да публикува 200-300 снимки поотделно😭, вместо в албум например и трябва да скролвам ненам си колко страници, за да отида до това, което ме интересува☹️

Та въпросът ми е - има ли някакъв начин да игнорирам всички тези снимки и лесно да стигна до новите публикации?

под заглавието (Ново Съдържание) има филтри

цъкни тип съдържание и си избери каквото искаш да видиш. После може да запишеш настройките като поток, и дори да избереш новия поток като подразбиращ се

 

ПП ще преместя въпроса, само да намеря къде

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, neuromancer каза:

под заглавието (Ново Съдържание) има филтри

цъкни тип съдържание и си избери каквото искаш да видиш. После може да запишеш настройките като поток, и дори да избереш новия поток като подразбиращ се

@Petkan, ето ги реализирани предложенията на @neuromancer на практика. Още от момента, когато осъзнах проблема, за който говориш, ползвах филтрите и досега съм много доволен от резултата.

 

bez1.png.bf6077157a370eddafb21eefd16d65b9.png

 

bez2.png.01edffac00e5c2953bfdc62eb6c85ecc.png 

 

Върши чудесна работа.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Направо го махнах в потока по подразбиране. Така ще излиза редче само като има качен нов албум, но не и за индивидуалните снимки. 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 12 минути , Георги каза:

Направо го махнах в потока по подразбиране. Така ще излиза редче само като има качен нов албум, но не и за индивидуалните снимки. 

Тъкмо това щях да предложа и аз. Браво!

 

Иначе тези филтри съм ги нагласявал сто пъти, но така и не успях да ги запаметя за постоянно - на следващото влизане пак си излизат старите, дето са по подразбиране... Вдигнах ръце вече.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 50 минути , Meidj каза:

Тъкмо това щях да предложа и аз. Браво!

 

Иначе тези филтри съм ги нагласявал сто пъти, но така и не успях да ги запаметя за постоянно - на следващото влизане пак си излизат старите, дето са по подразбиране... Вдигнах ръце вече.

1. Трябва да го запазиш като нов поток. 

2. Трябва да го зададеш като поток по подразбиране. 

 

image.png

 

И сваляш ръцете после 🙂

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.