Прескочи до съдържание

*изтекла* Амстердам до Централна и Южна Америка от €136!


Препоръчани мнения

Това, че при арабите излизат билетите не е показателно. Аз редовно си буквам билети на грешки и винаги излизат там.  Когато са ми кенселирали билети и имам изадеден eticket агенциите си избъсват ръцете с авиокомпаниите и обратното. Тъжно е ако се случи, но при тези цени няма какво да се иска повече. Дано минат, дайте им ден/два да се освестят и ще видим.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Виж сега, в МОМЕНТА билетите са си валидни и излизат. Една проверка (дали имаш резервация и номер на билет) е достатъчна. Това не пречи да решат ги откажат по някое време (не че го пожелaвам, разбира се). Писането на компанията е изключително непрепоръчително, защото обръща внимание на грешката и увеличава вероятността да решат, че са се минали много и да ги отрежат накуп.

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

ОК.Сигурно  е така, но предвид факта че в fly4free достатъчно хора са им писали, а има на момента отказани резервации още на 12.06 не смятам че че е изненада за тях или че това  ще е повода за анулация на полетитe. Ако смятате че е грешка от моя страна, не е нарочно, но предвид обстоятелствата  при мен реших да проверя.            

Връзка към коментар

Писането на авиокомпанията преди да са предприели някакви действия по кенселиране си е направо забранено по неписаните правила на error fare-ите и хората от fly4free заслужават да не видят повече такива цени. Точно поради такива причини от "големия форум" пишат криптирано за да може хората, които разберат офертата да не я изпортват на авиокомпанията. 

Не звънете на авиокомпанията!!! Звъни се чак когато започнат да кенселират билетите, дотогава реално може да сте им отворили очите за нещо, което Е В МНОГО техен интерес и е далеч НЕ В наш интерес. 

Аз ви разбирам напълно, но просто за да се появяват такива теми във форума и постове по други блогове това не трябва да се прави. Има половин година до полетите, все месец ще може да се изчака докато се внесе яснота по случая. А такава както споменаха по-горе определено идва от много източници и стига и до тук. 

 

Моето лично мнение е, че няма да мине и го казвам от горчив опит с error fare и няколко пъти кенселиране. Но съм виждал и как от една агенция кенселират, а от друга минава (личен опит как аз го хапнах през budgetair, а хората които бяха използвали друга мета с 10 евро повече не им кенселираха билетите).  Дано да греша де...

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Да разбирам.Причината да им пиша е че имам резервация за круиз,която изтича утре в 18. ако не платя аванс.Видях че има анулирани вече резервации и исках да знам ако и аз съм така да не плащам утре. Сега също нямам гаранция, но поне имам шанс.  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За да ви успокоя... няма значение какво са ви отговорили сега, ще решат утре да минат всичко под ножа и пак ще ви амулират билетите... НИКОГА не правете грешката да си резервирате круизи 10 минути след като сте си взели error fare билет. В интернетс е пълно със съвети какво да правим, когато си купим самолетен билет отиване и връщане до Америка за 150 евро, моля да ги следвате, защото иначе ще виждаме такива цени все по-рядко. Аз ви разбирам напълно, при всеки е малко стрес и т.н. 

Все пак... стискаме палци да се случат нещата и да имаме happy end :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 1 минута , lesy каза:

И при мен все още са правилата.

Как си проверявате полета в  checkmytrip? Визията е сменена и там не го намирам.

За да се появи този полет в checkmytrip го подадох като информация по имейл. Само по кода и фамилия не се появява.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , aldaron каза:

Искам да попитам: Дали по време на резервацията сте добавили места в самолета или може и без това?

Ами, аз не съм добавяла места, тъй като те са платени. Това означава, че ако признаят резервацията накрая системата ще ни даде места, където реши.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 6 минути , Happy_Traveler каза:

Ехеее.. Каква тема, чак сега я виждам. Проверих постнатите линкове, но нищо не излиза вече! 

 Някой да е намерил?

:(

Обявените цени се задържаха по-малко от три часа след публикуването им тук.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
On 6/19/2017 at 3:22 PM, Таньо said:

Обявените цени се задържаха по-малко от три часа след публикуването им тук.

Таньо, така е, такива оферти няма как да се задържат дълго. Този път пропуснах, но ще следя активно за други подобни, защото за Великден догодина искам и аз да направя едно мини кръгче на Южна Америка. Примерно Рио-Буенос Айрес-Игуасу-Мачу Пикчу и после през Лима да се прибера в Мадрид. Ако пак излезе нещо такова и го публикуваш бързо, че да мога и аз да се включа, ще черпя!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
On 6/22/2017 at 9:08 PM, Crazy Horse said:

Таньо, така е, такива оферти няма как да се задържат дълго. Този път пропуснах, но ще следя активно за други подобни, защото за Великден догодина искам и аз да направя едно мини кръгче на Южна Америка. Примерно Рио-Буенос Айрес-Игуасу-Мачу Пикчу и после през Лима да се прибера в Мадрид. Ако пак излезе нещо такова и го публикуваш бързо, че да мога и аз да се включа, ще черпя!

Mного добре си го замислил :)

С изключение на рио и аз бих направил подобен трип

От игуасу до буенос или обратното с какво се пътува?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Grishkata каза:

От игуасу до буенос или обратното с какво се пътува?

Ние от Буенос Айрес до Игуасу пътувахме с автобус, но не го препоръчвам! То е нещо страшно, пътуването е доста дълго, а не се спира никъде. В началото спря автобуса да качи пътници на някаква автогара и ние отидохме уж до тоалетна, шофьора си качил хората и беше подкарал автобуса, направо си ни зарязваше на спирката. От там нататък не мръднахме от седалките, а в тоалетната в автобуса беше отврат.

Най-добре си хвани едно самолетче, по-скъпо ще е, но няма да имаш такива проблеми :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
5 hours ago, Grishkata said:

Mного добре си го замислил :)

С изключение на рио и аз бих направил подобен трип

От игуасу до буенос или обратното с какво се пътува?

boogy83 е прав, най-добре със самолет. Аз ще те държа в течение, като падне някоя оферта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.