Прескочи до съдържание

*изтекла* Амстердам до Централна и Южна Америка от €136!


Препоръчани мнения

преди 21 минути , paskaleva каза:

Здравейте,

някакво раздвижване по въпроса с билетите  има ли от юли насам? 

Кога летят първите от вас?

Мисля да купувам билети до Амстердам за февруари или още да чакам.

Преди седмица от supersaver(през които купих билетите) ми писаха за промяна на часа на единия от полетити и ме питаха дали ме устройва.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Мисля, че първите ще летят през септември и се надявам да дадат отзив. Нашите полети са потвърдени, след като писахме за някакви глупости. Мексиканците не пишат мейли , явно за промени.  Който е взел през посредник / едната от групата/ си получава мейли за промени и така разбираме и ние, купили от сайта на Airmexico.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
В момента, Traveller7 каза:

Здравейте,

Тъкмо се връщам от Мексико.

Перфектни полети без абсолютно никакви проблеми!

Разкажи малко повече! За всичко - авиокомпания, места, полети, програма и т.н.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За авиокомпанията мога да кажа че качеството им на обслужване е доста високо, самолети са 787-900 dreamliner, храната е нормална като за самолет. Полетите ми бяха от Амстердам през Мексико Сити до Канкун. Всичките полети бяха по разписание.  По-късно ще пиша подробно и за програмата ми.

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Traveller7 каза:

За авиокомпанията мога да кажа че качеството им на обслужване е доста високо, самолети са 787-900 dreamliner, храната е нормална като за самолет. Полетите ми бяха от Амстердам през Мексико Сити до Канкун. Всичките полети бяха по разписание.  По-късно ще пиша подробно и за програмата ми.

 

Еееее страхотна новина, много се радвам да го чуя, че скоро ми наближава и моето пътуване :):):)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 20.09.2017 г. в 15:34, Traveller7 каза:

За авиокомпанията мога да кажа че качеството им на обслужване е доста високо, самолети са 787-900 dreamliner, храната е нормална като за самолет. Полетите ми бяха от Амстердам през Мексико Сити до Канкун. Всичките полети бяха по разписание.  По-късно ще пиша подробно и за програмата ми.

Здравей отново, може ли да ми дадеш малко инфо как стои въпроса с ръчния багаж. Прочетох, че линейният сбор трябва да е 115 см., За което отговарям, но моят куфар на височина е по-малък от дадените техни размери, но на ширина е с 3 см по-голям.

Връзка към коментар
На 20.09.2017 г. в 12:37, Traveller7 каза:

Здравейте,

Тъкмо се връщам от Мексико.

Перфектни полети без абсолютно никакви проблеми!

Добре дошли!

Мислила съм ви всички българи в Мексико!

Какво ли сте преживяли?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , mililia каза:

Съдейки по снимките, които пуска Milenita във ФБ, голямо забавление пада. 

Не всички имаме ФБ. Радвам се, че е добре!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Сменят ни за трети път разписанието. Първо полетът от Амстердам тръгва по-късно от първоначално обявеното, после смениха връщането с голям престой в Мексико сити, сега полетът от Лима е изместен рано сутринта. Така от 9 дни в Перу, станаха реално 8. Казаха, че не могат да ни прехвърлят за следващия ден, както ние искахме. Ние не се съгласихме с новото разписание, но в сайта на Аеромексико вече стои потвърдено.  Не изпращат писма, а трябва да се проверява в сайта. Ще имам 2 вътрешни полета в Перу, но как да ги купя с тези смени?

Връзка към коментар

ако има полети (и свободни места) на следващия ден, просто се обадете пак, няма причина да не ви сменят датата, след като има голяма промяна в разписанието

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, lesy каза:

Сменят ни за трети път разписанието. Първо полетът от Амстердам тръгва по-късно от първоначално обявеното, после смениха връщането с голям престой в Мексико сити, сега полетът от Лима е изместен рано сутринта. Така от 9 дни в Перу, станаха реално 8. Казаха, че не могат да ни прехвърлят за следващия ден, както ние искахме. Ние не се съгласихме с новото разписание, но в сайта на Аеромексико вече стои потвърдено.  Не изпращат писма, а трябва да се проверява в сайта. Ще имам 2 вътрешни полета в Перу, но как да ги купя с тези смени?

Напиши им, по имейл, че виждаш промяна в приетия от теб план. Питай ги за възможности и напиши, че в последния ден имаш закупен вече вътрешен полет, поради което по ранно тръгване не те устройва. Пробвай да видиш какво ще отговорят. Може този път да попаднеш на друг служител.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Наско си контактува с тях, че плащах с неговата карта, но отговориха, че за следващия ден не може. Писа им, че не сме съгласни, а вече в сайта стоят потвърдените билети с новите часове. Ще пробваме пак.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, lesy каза:

Наско си контактува с тях, че плащах с неговата карта, но отговориха, че за следващия ден не може. Писа им, че не сме съгласни, а вече в сайта стоят потвърдените билети с новите часове. Ще пробваме пак.

Светле, започнете нов разговор с тях. Не връщайте отговор на досегашния имейл. 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,магиланци! Развитието по нашите билети от Амстердам до Хавана е,че до тук всичко е наред.В този момент сме в Мексико и чакаме следващия полет за Хавана.Не са ни искали допълнителна пари от дадените 159 € през Gotogate.Успех на всички!

  • Харесвам 10
  • Браво 5
Връзка към коментар

Здравейте и от мен. Ние се завърнахме от нашата почивка в Доминикана. Всичко с аеромексики беше повече от перфектно. Много сме доволни. Не са ни искани никакви допълнителни такси, полетите бяха навреме и обслужването беше много добре. 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 20.09.2017 г. в 13:34, Traveller7 каза:

За авиокомпанията мога да кажа че качеството им на обслужване е доста високо, самолети са 787-900 dreamliner, храната е нормална като за самолет. Полетите ми бяха от Амстердам през Мексико Сити до Канкун. Всичките полети бяха по разписание.  По-късно ще пиша подробно и за програмата ми.

Още чакам подробностите по пътуването. :)

Искам да попитам искаха ли ви пари за таксата за напускане на Мексико? Или приемат, че тя е включена в цената на билета?

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За таксата при напускане на Мексико аз вече някъде написах. На летището, преди чекирането за обратния полет към Мадрид стои офицер, който фактически осъществява паспортната проверка,  прибира отрязъка, който ти дават на влизане и събира таксата, която в момента е в размер на 50 евро или 1070 мексиканско песо. Не може да се плати в долари - само евро или песо.

Не можеш да се чекираш, без да си платил, защото на гишето за чекиране ти я искат тази бележка.

Ти защо мислиш, че е включена в цената на билета?

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

За таксата при напускане на Мексико аз вече някъде написах. На летището, преди чекирането за обратния полет към Мадрид стои офицер, който фактически осъществява паспортната проверка,  прибира отрязъка, който ти дават на влизане и събира таксата, която в момента е в размер на 50 евро или 1070 мексиканско песо. Не може да се плати в долари - само евро или песо.

Не можеш да се чекираш, без да си платил, защото на гишето за чекиране ти я искат тази бележка.

Ти защо мислиш, че е включена в цената на билета?

 

На моменти се питам аз как точно излязох от Мексико :lol: Нито съм плащал някаква такса, нито са ми давали/взимали такъв отрязък, нито имам печат за напускане, нито дори видях подобен офицер :lol:

Редактирано от ACM
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.