Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

Очаквах, че като кликна на "платете по-малко, вижте повече" ще видя наистина повече..

Ако се направи резервация може и да излезе и повече инфо, но на етапа на резервиране синьото каре е само картинка

 

image.png

Връзка към мнение

Според мен надписа и офертите се появяват, когато града е в зелено. Например ако се търси Лондон системата подсказва няколко начина на търсене за Лондон - в центъра, Greater london, тн. Едното от тях е в зелено и при него се появяват офертите.

Малко неразбираемо го написах.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Приключи пазаренето ми с Букинг, резултатът - по 100 евро на човек с възстановяване на разходи след представяне на документи. Това е и въпросът ми към вече използвалите кодове по този начин - задължително трябва да искам фактури или са достатъчни само касови бележки? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тези сто евро на човек нали са след тези 100,на които е лимитиран кода?И това за колко нощувки е?Питам,защото моята нощувка е е само една и предложението им е само за 100 Е общо.Така и така ще им пиша,за да искам всичко по-ясно формулирано,да знам дали да натискам още;)...

Връзка към мнение

Кодът си остава на стойност 100 евро и ми обещават възстановяване на 200 евро след представяне на документи.

Резервацията е за 4 нощувки, за 3 човека.

Ще сподели ли някой нещо за документите? Касова бележка достатъчна ли е?

 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Dreamm каза:

Кодът си остава на стойност 100 евро и ми обещават възстановяване на 200 евро след представяне на документи.

Резервацията е за 4 нощувки, за 3 човека.

Ще сподели ли някой нещо за документите? Касова бележка достатъчна ли е?

 

Аз дори нямах касови бележки. Представих само билетите с дати и ми ги признаха.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, bonboneva каза:

Аз дори нямах касови бележки. Представих само билетите с дати и ми ги признаха.

Изплатиха ли ти ги вече?

 

Чудя се как да посетя забележителностите без да ми се налага да ходя два пъти до тях - първо за билети и после за самото посещение. Минава ми през ума, че мога да си купя онлайн билетите в първия ден, в който отида в Барселона, но така нямам гаранция, че ще има останали билети за времето на престоя ми. Някакви съвети, насоки?

Връзка към мнение
преди 9 минути , Dreamm каза:

Изплатиха ли ти ги вече?

 

Чудя се как да посетя забележителностите без да ми се налага да ходя два пъти до тях - първо за билети и после за самото посещение. Минава ми през ума, че мога да си купя онлайн билетите в първия ден, в който отида в Барселона, но така нямам гаранция, че ще има останали билети за времето на престоя ми. Някакви съвети, насоки?

Получих писмо, че признават разходите ми. Пишеше, че следващата стъпка е да ми изпратят линк, където да дам информация за сметката си. Това се случи на следващия ден. Подала съм вече информацията. До пет работни дни трябва да получа парите, според тях.

 

Относно резервацията...аз мисля да им пиша преди пътуването с питане дали биха ми признали билетите с дата от престоя, ако резервирам онлайн предварително и платя предварително.

Ако на електронните билети пише дата на престоя и сума смятам, че няма да е проблем.

Но някои електронни билети са без фиксиран час и дата. Тогава предполагам, че ще е проблем... най-добре се застраховай и питай.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 20 часа, bonboneva каза:

Получих писмо, че признават разходите ми. Пишеше, че следващата стъпка е да ми изпратят линк, където да дам информация за сметката си. Това се случи на следващия ден. Подала съм вече информацията. До пет работни дни трябва да получа парите, според тях.

 

Относно резервацията...аз мисля да им пиша преди пътуването с питане дали биха ми признали билетите с дата от престоя, ако резервирам онлайн предварително и платя предварително.

Ако на електронните билети пише дата на престоя и сума смятам, че няма да е проблем.

Но някои електронни билети са без фиксиран час и дата. Тогава предполагам, че ще е проблем... най-добре се застраховай и питай.

Имам превод. Изплатено ми е всичко до цент.... засега са коректни Букниг.... ще видим до края какво ще се случи...

  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , MARTiNSHO каза:

Колко дни след мейлът дойде и това да си въведеш на коя карта да ти изплатят обезщетението?

10 календарни дни след като им изпратих сканирани билетите ми преведоха парите.

Срокът предварително бяха ми писали, че е 10-15 работни дни.

Седмица след изпращането на разходните документи получих линка за данните на картата.

След два дни получих парите.

Връзка към мнение

Знам, че се коментира по-рано, но не видях категоричен отговор-  трябва ли да въведа номер на картата си, за да ми изпратят код или е валиден първоначално изпратения на имейла?

Връзка към мнение

Малък ъпдейт от мен. Вече получих отговор на питането си дали е необходимо билетите, за които ще предоставям бележки да са платени в дните на престоя.

Не е задължително. Мога сега онлайн да си купя билети за Ватикана за посещение в дните на престоя и пак ще ми ги осребрят.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 11 минути , Dreamm каза:

Е нали изрично казват, че първо трябва да има опит за сканиране на кода? Как ще стане това?

Не знам. Аз им писах, че някои атракции позволяват закупуване на билети онлайн с цел да се пропуснат опашките.

1) Дали може сега да се закупят билетите от официалния сайт на Ватикана за посещение в периода на престоя, ако предположим, че кодът ще бъде използван изцяло;

2) Дали билетите могат да се закупят от официалния сайт, имайки предвид, че той не е от листа, или е нужно да са през агенция.

 

Те ми отговориха, че мога да си закупя билетите за Ватикана сега и че ще ми ги възстановят след почивката като им предоставя доказателство за плащането.

 

За агенциите нищо не пишат, но предвид че в моя имейл обясних, че искам да си ги закупя от официалния сайт, мисля че няма проблем и с това.

Връзка към мнение
преди 1 минута , Алекс каза:

Не знам. Аз им писах, че някои атракции позволяват закупуване на билети онлайн с цел да се пропуснат опашките.

1) Дали може сега да се закупят билетите от официалния сайт на Ватикана за посещение в периода на престоя, ако предположим, че кодът ще бъде използван изцяло;

2) Дали билетите могат да се закупят от официалния сайт, имайки предвид, че той не е от листа, или е нужно да са през агенция.

 

Те ми отговориха, че мога да си закупя билетите за Ватикана сега и че ще ми ги възстановят след почивката като им предоставя доказателство за плащането.

 

За агенциите нищо не пишат, но предвид че в моя имейл обясних, че искам да си ги закупя от официалния сайт, мисля че няма проблем и с това.

Мисля, че става дума за осребряване на допълнителното обезщетение. Кодът си е код... плаща се на място с него.

Връзка към мнение

В моя мейл изрично пише, че ще възстановят разходи, ако се види опит за сканиране на кода преди плащането. Нали и затова ви питах каква гаранция имам, че те наистина ще видят този опит.

Връзка към мнение
преди 2 минути , Dreamm каза:

В моя мейл изрично пише, че ще възстановят разходи, ако се види опит за сканиране на кода преди плащането. Нали и затова ви питах каква гаранция имам, че те наистина ще видят този опит.

аз имам и код и обезщетение...

Връзка към мнение
преди 1 минута , Dreamm каза:

В моя мейл изрично пише, че ще възстановят разходи, ако се види опит за сканиране на кода преди плащането. Нали и затова ви питах каква гаранция имам, че те наистина ще видят този опит.

Да, за обещетението става въпрос. И да, и в моя имейл го пишеше това, но аз предпочитам да си купя билетите предварително. Затова ги питах. В крайна сметка за тях няма значение кога са закупени билеите, щом те възстановяват разхода след почивката.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам следната въпросителна:

 

Използване само на кода за 100 евро.

Първа забележителност/двама души/, 2 * 20 евро = 40 евро

Втора забележителност, 2 * 28.5евро = 57 евро

Дотук 97евра и преди да стигне лимита да мина,

Трета забележителност  2 * 53 евра.

 

Има ли някой с практически опит на горния казус?  

Връзка към мнение

Супер. Значи и аз ще си взема предварително билетите, защото на място не се знае дали ще има, особено за забележителностите, които са с фиксиран час.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.