Прескочи до съдържание

Как намерихте форума и сайта?


  

626 магеланци са гласували

  1. 1. Как ни открихте?



Препоръчани мнения

Знaех си,че ще се включиш много силно :D Питaм, Кaпитaнски, щото последно време се рaдвaм нa бaлкaнски пънк/скa/рок/реге групи (и нa всичко, с което ме поздрaвявaш, рaзбирa се ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Aз пък разбрах за Аерохроники от предаването по телевизията, в което участваше Основателя, след това вече се появи и форума. Мисля, че беше при Денис и приятели. Ако го нямаше предаването, нямаше да разбера, поне тогава.

Което ме навежда на мисълта, няма ли пак да има някое телевизионно участие Георги? Сега дори има повече защо да се случи, отколкото тогава. 

Не, че имаме нужда от реклама, прекалената масовост би могла да съсипе форума. От друга страна не сме и някоя секта :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Aз пък разбрах за Аерохроники от предаването по телевизията, в което участваше Основателя, след това вече се появи и форума. Мисля, че беше при Денис и приятели. Ако го нямаше предаването, нямаше да разбера, поне тогава.

Което ме навежда на мисълта, няма ли пак да има някое телевизионно участие Георги? Сега дори има повече защо да се случи, отколкото тогава. 

Не, че имаме нужда от реклама, прекалената масовост би могла да съсипе форума. От друга страна не сме и някоя секта :P

 

Нямам проблем с масовостта, напротив, нужно е постоянно вливане на свежа кръв, иначе форума ще забуксува. Чат-пат пишат разни, но са несериозни, последния беше преди седмица за някакво предаване по БНТ1, попитах за малко подробности, нищо не отговори. А и аз май си начесах крастата с тв изявите. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

От усърдно четящите съм ,но и мързеливо пишещите.Попаднах тук ,защото търсех инфо за някакво пътуване ,не помня какво,но за да чета трябваше да се регистрирам. :) Даже от много бързане не съм се и обяснила каква съм що съм ,ама много време мина и си чета,чета,за което на всички благодаря!

Редактирам се-ще взема да се активирам повечко -да попиша,че и на срещичка да се появя ;)

Редактирано от Сосче!
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Аз разбрах за magelanci.com от един друг форум (бг-майките). Не знам дали сте наясно, но там има доста интересни неща.

 

:) Тия дни се замислих дали отговорите на някой въпроси по тойотата ми да не ги потърся и (сигурен съм :) ) да не ги намеря там.

 

А сега без шега:

Имам усещането, че форума (сайта) не е много видим в google. Може би, има проблем с таговете по разни пътеписи, фото албуми, знам ли?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А сега без шега:

Имам усещането, че форума (сайта) не е много видим в google. Може би, има проблем с таговете по разни пътеписи, фото албуми, знам ли?

 

Таговете отдавна не са много водещи, да не кажа че май гугъл почти ги игнорира след като доста хора прекаляваха. Важно е съдържание да има, тогава ще се качва и класирането в гугъл. Естествено, ако заглавията са по-описателни ще помогне много, но това трудно може да го наложим, изискваме и контролираме. Иначе не можем да спорим по позиции със споменатия от теб форум за тойоти (:)), но като цяло растежа е плавен и стабилен, което пък означава по-лесното му менажиране. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

... но като цяло растежа е плавен и стабилен, което пък означава по-лесното му менажиране. 

 

:)  На мен специално, такова менажиране би ми дошло доста "over", но очевидно ти и доста други сте с много по-голямо КДП от мен.

 

А как да изтласкаме magelanci.com и/или отделни негови части ( теми, пътеписи, албуми,... ) в първите страници на резултатите при търсене с google ... не съм много наясно. Знам, че това си е отделен бизнес (ниша) в IT индустрията.

Ако трябва - давайте инструкции - да влизаме в magelanci.com след като го сърчнеме и намерим  в google.com :)

Връзка към коментар

:)  На мен специално, такова менажиране би ми дошло доста "over", но очевидно ти и доста други сте с много по-голямо КДП от мен.

 

А как да изтласкаме magelanci.com и/или отделни негови части ( теми, пътеписи, албуми,... ) в първите страници на резултатите при търсене с google ... не съм много наясно. Знам, че това си е отделен бизнес (ниша) в IT индустрията.

Ако трябва - давайте инструкции - да влизаме в magelanci.com след като го сърчнеме и намерим  в google.com :)

 

Следя един друг форум на едни такива специалисти...забелязал съм, че всеки път гугъл като обнови алгоритмите там се почва някакъв бесен рев как са порязани и от първа са заминали на найста страница. Абсолютно винаги до сега тук се случва обратното - повишава се класирането и посещаемостта. Та лека полека нещата си идват на мястото, само да има качествено съдържание :) Далеч съм от мисълта, че ще се класираме на топ места по много конкурентни фрази като "самолетни билети", но то не е и това целта тук. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Потърсих в google "компания за пътуване" и намерих magelanci.com Тази зима исках да отида до Sri Lanka но не си намерих компания....може би за догодина ще си намеря тук.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Следя един друг форум на едни такива специалисти...забелязал съм, че всеки път гугъл като обнови алгоритмите там се почва някакъв бесен рев как са порязани и от първа са заминали на найста страница. Абсолютно винаги до сега тук се случва обратното - повишава се класирането и посещаемостта. Та лека полека нещата си идват на мястото, само да има качествено съдържание :) Далеч съм от мисълта, че ще се класираме на топ места по много конкурентни фрази като "самолетни билети", но то не е и това целта тук. 

 

Точно качественото съдържание е основното. Колкото и да се променят алгоритмите, каквито и сео спецове да се извъдят, средното време на престой в сайта ако е високо и гугъл ще харесва форума. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Потърсих в google "компания за пътуване" и намерих magelanci.com Тази зима исках да отида до Sri Lanka но не си намерих компания....може би за догодина ще си намеря тук.

За да намерите компания, която да отговори на интересите ви, е хубаво да се включите в сбирките, които се организират. Да опознаете хората и те вас, разбира се. :)

 

Там винаги става дума за пътувания.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

От aerohroniki.com - много го харесвах и ми беше гадно след като спря да се обновява. Иначе съм горд собственик на една от трите олимпийски монети от Лондонската томбола 

http://aerohroniki.com/2012/05/30/%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%B0/

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 

Е товa можеше дa ми го спестиш :D

Aз съм от тези, които не спечелихa, но товa ще тежи нa съвесттa нa Георги :)

 

От aerohroniki.com - много го харесвах и ми беше гадно след като спря да се обновява. Иначе съм горд собственик на една от трите олимпийски монети от Лондонската томбола

http://aerohroniki.com/2012/05/30/%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%B0/

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Потърсих в google "компания за пътуване" и намерих magelanci.com Тази зима исках да отида до Sri Lanka но не си намерих компания....може би за догодина ще си намеря тук.

 

Здравей :) Аз дофтасах в този форум не са компания, ама и такива неща стават тук - лично изпитано само преди няколко дни в Италия :) Изключителен форум, а хората ми легнаха яко на сърце. Вярвам е взаимно... 

 

Апропо, ако имаш свободно време и ресурси, ела с мен в Мианмар и Тайланд след 4 седмици. Не е бюджетно пътуване, но е изпипано до най-чудесните детайли. 

 

Поздрави от Англия - всякакви се намираме тук :)

Връзка към коментар

Здрасти, Бирма би ми била по-интересна - мои приятели немци ходиха там преди 2 години, но точно по това време бях в Индия - по работа. Как ще се пазиш от комарите там?  :) И за колко време?

Англия is not my cup of tea  :) аз преподавах 25 години във Франция (Париж), но сега съм си в БГ

Връзка към коментар

Здрасти, Бирма би ми била по-интересна - мои приятели немци ходиха там преди 2 години, но точно по това време бях в Индия - по работа. Как ще се пазиш от комарите там?  :) И за колко време?

Англия is not my cup of tea  :) аз преподавах 25 години във Франция (Париж), но сега съм си в БГ

 

Ще драсна лично съобщение - да не спамим тук пространството :) Поздрави.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.