Прескочи до съдържание

бързи въпроси Малдиви - бързи въпроси


Яничка
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Това е тема за бързи въпроси, свързани с Малдивите. Какво е бърз въпрос? Това е въпрос, който има достатъчно конкретика, така че да му бъде отговорено с до 2-3 отговора, т.е. въпрос, който не предизвиква дискусия. Примери:

 

- Има ли вечерни/нощни трансфери между островите?

- Какви са сезоните на Малдивите?

 

Има и друг тип въпроси, които може да изглеждат бързи, но да са въпрос на лично мнение и може да предизвикат дискусия. За тях се пуска отделна тема. Примери:

 

- Кое да изберем - местен остров + трансфери или резорт?

- Къде е най-доброто гмуркане?

 

Възможно е да решите, че въпросът ви е бърз, да го пуснете тук и да се зароди дискусия - няма лошо, ще бъде отделен в нова тема, да не се чудите 

 

Разбира се, ако искате да обсъдите цялото си пътуване в детайли, винаги пускайте нова тема. По този начин най-добре ще си го проследите от първите въпроси до самото пътуване и разказите ви след него. 

Препоръчани мнения

преди 4 часа, ivooo каза:

 

P8240562.JPG.cc31091034633dbe5f3962a1a84b185a.JPG

 

    Здравей Емилия19 ,

 

Намерението ти да го зарадваш е прекрасно . Все пак с риск да те разочаровам ще вметна  няколко щрихи . 

 

Мъжете и жените сме доста различни и това , което е подарък за едните не винаги радва другите .  Сигурна ли си че не искаш да зарадваш себе си с тази екскурзия.  Ако не си  , нищо чудно на следващия ти празник любимия да те зарадва с подарък за теб чисто нов електрожен , дясна полуоска за кола или такъми за риболов  🙂 . 

 

  Другите неща са по темата .

 Малдивите са никому неизвестни до 70-те години на миналия век . До тогава мисията на ООН посетила островите през 60-те твърди , че не са подходщи за туризъм 🙂. 1972 отваря първия им резорт Курумба последван от Бандос и така до сега с над 100 курорта . 

 

 Те стават синоним на качество , романтика и  добре изкарана почивка . Стават нарицателно , такова каквото днес е флекс за ъглошлайф или ксерокс за копирна машина .   В повечето случаи един остров е един резорт . 

 Местното население живее на 200 от около 1200-та  острова и е мюсулманско . Джамии , молитви по 5 пъти на ден , никакъв алкохол , никаква голота 🙂 . 

 

 2009 след някакви си 40 години 🙂 държавата  разрешава да се отворят местни къщи за гости . 

Тук не искам да засягам Аметист по никакъв начин . Всъщност на мен ми е  симпатична . И понеже явно е в туристическата сфера и пожелавам от сърце много , наистина много туристи .  

 

 Но Емилия , при наличието на интернет и гугъл мапс може просто да се разходиш виртуално по местните острови , да си пуснеш клипчета от там и да направиш същото и за произволни ресорти . 

 

  Подаръкът ти на местен остров , поне на мен би ми изглеждал малко ........... като на теб да ти подарят накит от тенеке със стъкълце в средата . Като име пак е гривна или колие .  И пак е мило разбира се , но  .... 

 

 Иначе ние се върнахме преди седмица от Banyan Tree Vabbinfaru на около 30 минути с бърза лодка от летището . Винаги съм търсил курорти по далеч от циганията в  Мале .  За първи път сме толкова близо , но определено беше рая !!!  . Не може да се опише с думи !!!  ,Не усетихме по никакъв начин близостта на града  . В момента се води слаб сезон и цените са добри , както и условията за анулация . 

 

 Бунгала на острова са само 46 и от тях почти през цялото време бяха заети 5-6 не повече . Т.е 10-15 туристи  . 

 напълно сами на невероятно място .  Персонала е незабележим и е в пъти повече от нас  . Чуди се как да ни угоди , а вилите бяха перфектни . Не по скоро размазващи .  Няма задължителни  маски за гостите . Забравяш за всички простотии  около ковида . 

 

Трима готвачи и личен сервитьор .  Много вкусна гурме храна на 5 степенно меню . Даже ни питаха какво обичаме , за да ни го приготвят .

 Въпреки че не е сезон нямаше  нито един дъждовен ден или бурно море . 

 

Далечните курорти крият известен риск . Ако времето се развали прибирането у дома може да е проблем . Ако на отиване кацнете след 15.0 се налага да спите една нощ в Мале или Хулхумале . Също ми се е случвало да ни изсипят на връщане на обяд с хидроплана , а самолета ни да е чак късно вечерта  и да се скиташ немил недраг в столицата 🙂 . Сега ни настаниха преди обяд , а на връщане ни откараха чак вечерта . Спечелихме си още 2 дена в рая. 

 

  В момента почти няма страна отворена за туризъм . Броят се на пръсти . И мисля ,  че Малдивите  е най доброто или поне едно от тях . И че сега е момента . Друг е въпроса че стигането до там не е толкова лесно . Също и задължителния ПСР тест от 10.09 за срок от 72 часа може да е проблем .   

 Въпреки това е прекрасно и докато трае тази лудост обмислям поне още едно посещение до края на годината  🙂 .

 

 

P8240552.JPG.fbe8b0be73cdd3bde884feb5297b469f.JPG

 

P8240598.JPG.dca8e5100ba28784e70cf0386f83d6f3.JPG

 

P8240734.JPG.1828ffa7864fb7d6b7f681e553b0170d.JPG

 

P8240790.JPG.154edf58e67f6f188c9c4be5f9af0caa.JPG

 

P8250907.JPG.dfec1775016449bc58e17d86601eea97.JPG

 

 

 

   

   

Здравей, първо благодаря за информацията, която ми предаде, но повярвай ми познавам съпруга си от 6 години и знам какво ще му хареса 🙂 Аз няма да му подаря комплект червило и спирала, за да получа аз електрожен или отвертка. Подарявам изживяване и на двама ни така е, но за него ще е неочаквано и със сигурност ще е изненада. Колкото до местния остров обмислях го като вариант, защото е по бюджетен, а ние не можем да си позволим повече от 2, 2500 евро за 5-6-7 нощувки. Ние се познаваме толкова добре, знаеме си и кътните зъби както се казва, все пак аз няма да ходя с някоя кифла приятелка, че да проявява претенции. 😄 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 53 минути , Emiliq19 каза:

Здравей, първо благодаря за информацията, която ми предаде, но повярвай ми познавам съпруга си от 6 години и знам какво ще му хареса 🙂 ...

Ние се познаваме толкова добре, знаеме си и кътните зъби както се казва, все пак аз няма да ходя с някоя кифла приятелка, че да проявява претенции. 😄 

Браво! Аз нямам това самочувствие, въпреки че сме женени от 37 години, а преди това бяхме гаджета 6 години. Може би, защото съм мъж и жена ми е  … жена.:wink:

 

Колкото до Малдивите -  послушай @ivooo

2500 USD ми се виждат малко, особено ако и пътя е вътре.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
52 minutes ago, Emiliq19 said:

Здравей, първо благодаря за информацията, която ми предаде, но повярвай ми познавам съпруга си от 6 години и знам какво ще му хареса 🙂 Аз няма да му подаря комплект червило и спирала, за да получа аз електрожен или отвертка. Подарявам изживяване и на двама ни така е, но за него ще е неочаквано и със сигурност ще е изненада. Колкото до местния остров обмислях го като вариант, защото е по бюджетен, а ние не можем да си позволим повече от 2, 2500 евро за 5-6-7 нощувки. Ние се познаваме толкова добре, знаеме си и кътните зъби както се казва, все пак аз няма да ходя с някоя кифла приятелка, че да проявява претенции. 😄 

Според мен за 2500 евро евентуално и малко повече може да успееш да се вредиш за някой курорт на база закуска и вечеря. Ако не пиете алкохол това ще ви е добра опция и няма да ви липсва ол инклузива. Кой месец е въпросния рожден ден? Бил съм 2 пъти на Маафуши и веднъж на курорт и повярвай ми не бих отишъл отново на местен остров най-малко заради джамията в 4 сутринта. Дори да избереш местен остров пак ще си изкарате хубаво, но ти гарантирам, че ще искаш пак да се върнете и този път да сте на курорт. Прецени си дали няма да съжаляваш, че не си го направила още първия път. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сама ще си отговоря на въпроса, а и ще стане ясно каква е сумата. 

Banyan Tree Vabbinfaru предлага нощувка в най-ниския клас вила, който е Ocean Pool Villa ( без включени трансфери с моторна лодка по 185 $ на човек), ол инклузив за 1007. 44 $, а в Букинг цената за същото настаняване е 797.40 $. Престой от 6 нощувки резервиран през сайта излиза 6414.64 $, а през Букинг - 5154.40 $ с включени трансфери. Цената е за месец Септември (нисък сезон). Така, че цитирания сайт предлага по-висока цена от тази в Букинг. 

 

 

596423842_Banyantree.jpg.081a993de4828740147c3ce9adea5c47.jpg

 

966180279_.jpg.799033941733f2866775cb0ba0586d07.jpg

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 5 часа, Ametist каза:

Мога ли да попитам колко беше сумата, която платихте за целия престой? Не питам за друго, а защото добра цена за някой може да означава евтино. Ако може да споделиш, за да се изясни все пак на хората какъв бюджет трябва да предвидят за 5 звезден "евтин" Резорт, далеч от "циганията" на Мале.

     

   Цената не е тайна . Затова цитирах и  кой е хотела .  Всъщност го взех доста по-евтино  през експидия и по специално през  cheaptickets с плащане в брой  . При първата анулация за чест на експидия държа да отбележа че парите се върнаха само за 4 дни вместо за месец. 

  Ако те интересува цената на активитата или винената листа на хотела мога да ти ги изпратя на лични 😎  . 

 Без всякакво съмнение 5 звезден курорт трябва и струва повече от най скъпия хотел в Маафуши. 

 

преди 2 часа, Emiliq19 каза:

Здравей, първо благодаря за информацията, която ми предаде, но повярвай ми познавам съпруга си от 6 години и знам какво ще му хареса 🙂 Аз няма да му подаря комплект червило и спирала, за да получа аз електрожен или отвертка. Подарявам изживяване и на двама ни така е, но за него ще е неочаквано и със сигурност ще е изненада. Колкото до местния остров обмислях го като вариант, защото е по бюджетен, а ние не можем да си позволим повече от 2, 2500 евро за 5-6-7 нощувки. Ние се познаваме толкова добре, знаеме си и кътните зъби както се казва, все пак аз няма да ходя с някоя кифла приятелка, че да проявява претенции. 😄 

    Мисля , че бюджета ти е достатъчен за резорт. Просто си трябва четене дебнене и търсене. 

Няколко са начините да се пести . 

 

 1. От трансферите . Тази година по далечните курорти искаха по около 500-600$ на човек в двете посоки за хидроплан . Имаше обаче  и няколко с безплатни такива или по евтина комбинация от локално летище и бърза лодка . Разбира се около летището в твоя случай е най добре . 

2. От храната . Обикновенно е по евтино да си вземеш пакет  с включена храна заедно с нощувката. За повечето хора закуска и вечеря са напълно достатъчни , а ако огладнеете на обяд винаги може да си поръчате нещо. 

 

3. Алкохола . Особено концентратите са много скъпи . Най общо казано колкото е по звезден курорта , толкова всичко е по скъпо . Преди масово пускаха всички куфари на скенера . Тази година от цял самолет провериха само един човек . Още ми кърви сърцето че не сложих една бутилка в куфара🙂 .   Руснаците са особено изобретателни в това отношение. 

 

4.Типа настаняване . На мен 2,3 и повече етажни комплекси или стаи в общежитие хич не ми звучат романтично . На някои острови има бунгала в центъра му  с т.н. градински изглед които мисля че също не са добре . Бунгалата над водата обикновенно са по скъпи , а в повечето случаи по малко удобни.  Поне за нас най доброто е бунгало на плажа . Така си имаш своята ивица море и плаж само за вас . Макар че точно в момента курортите са полупразни и каквото и да вземе човек уединението му е почти сигурно. 

 

5.Активностите . На резортите са в пъти по-скъпи от местните острови . Дайвинг , риболов , романтична вечеря на безлюден остров и т.н . са скъпи . Ако отивах само за дайвинг бих предпочел местен остров или liveaboard .  

 

    Накрая . Малко ще ти е трудно  особено сега да го направиш като изненада , но ви пожелавам страхотно изкарване и много романтични моменти заедно !

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 4 минути , ivooo каза:

 Ако те интересува цената на активитата или винената листа на хотела мога да ти ги изпратя на лични 😎  . 

 Без всякакво съмнение 5 звезден курорт трябва и струва повече от най скъпия хотел в Маафуши. 

Не, благодаря. Тази информация и сама мога да намеря. Дума не може да става за сравнение с Маафуши. Обърнах внимание на цената, защото жената е написала, че търси нещо бюджетно, а 5 звезден резорт не влиза в бюджетна програма. Аз също бих препоръчала резорт ако човека може да си го позволи, но не ми харесва начина по който се разграничават местните острови от резортите и се дават съвети, по-добре отидете в резорт. Писала съм и друг път за това и няма да влизам в подробности. 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 23 часа, Emiliq19 каза:

Здравейте, както писах и в друга тема, решила съм да изненадам съпруга ми с почивка до Малдиви по нататък.  Първоначално се бях спряла на о-в Маафуши, тъй като е по бюджетен, но като гледам и на Embudu не са някакви космически цени. За това бихте ли ми казали някой хубав о-в или ризорт, който си заслужава и е на моторна лодка разстояние 🙂 

Ембуду вече си го погледнала. Дали щото ни беше меденият месец или не бяхме пътували толкова, ама много ни хареса. Не знам за кои дати търсиш и дали е само хотел или хотел с полет, но примерно 7 дни на Ембуду през октомври БЕЗ ПОЛЕТ през ITS.de са 584 евро на човек за пълен пансион. През ноември и декември са вече 754 евро на човек за пълен пансион. И в двата случая за супериор бунгало, което е до плажа, ама не над водата. Друг вариант е Equator Village, обаче нямам никакъв опит там. С около 50-60 евро на човек са по-високи цените. С полет от Нюрнберг се добавят още около 600 евро на човек, тогава и трансфер имаш със сигурност, при вариант без полет не знам как е. И това е за пълен пансион. Дали ви стига пълен пансион, трябва сами да може да си прецените. Ол ин добавя около 250 евро на човек отгоре, ама за да си струва трябва да пиете доста други неща освен вода. Аз го бях смятал преди, ама поне 4-5 бири на ден на човек, или всеки ден по бутилка вино на човек.

 

grafik.png.1262a10a71e61c34b02dea0326ee99ce.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

@Emiliq19 , на нас също много ни хареса Ембуду.

Ние бяхме 3 дни във водно (надводно) бунгало и три дни в бунгало с изглед към океана на пълен пансион.

Цените бяха доста по-високи от това, което @ivailo_radev е показал.

Нашите впечатления от Малдивите ( о. Маафуши и Ембуду) може да прочетеш тук:

 

Ивайло също беше писал някъде, има и видео - сигурен съм, че той ще ти прати линкове.

 

По всичко изглежда, че ще успеете да влезете в бюджета.

Ако съм на ваше място - скачам.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 Чета и виждам, че две от дамите не са успели да прикрият раздразнението си от подходящите съвети.

 

Ще добавя , че цената  за въпросното ризортче, цитирана от Аметист е доста корумпирана , с малко усилие и късмет за подходящи дати , цената може да се свали почти наполовина :

 

1. Промо за плащане с Мастъркард (плати две ,вземи три :))

 

375$/нощувка с включени данъци

496$/ нощувка с данъците и включен HB


2. или с покупка на E-gift certificate : Ultimate getaways 

 

500$/ нощувка с включени данъци, закуска и двупосочен трансфер с бърза лодка от летището
 

Второто май изтече на 02.09, който има желание може да отдели няколко минути и да попрочете в нета ...

 

 

018DDEF1-7B1C-4A3B-864A-C36D246719B6.thumb.png.31759e8f447a30215220cc66ba64221f.png726CAF07-FAC8-449D-A211-362A9C0C4343.thumb.png.4920b6195c411e517c2523ee9e960258.png12835A2B-1C85-4265-A6B1-CAD90D7224B3.png.ea8e60e5367e0060997f4a22d1ffe85e.png

  • Харесвам 6
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, stanislavpp каза:

 Чета и виждам, че две от дамите не са успели да прикрият раздразнението си от подходящите съвети.

 

Ще добавя , че цената  за въпросното ризортче, цитирана от Аметист е доста корумпирана , с малко усилие и късмет за подходящи дати , цената може да се свали почти наполовина :

 

1. Промо за плащане с Мастъркард (плати две ,вземи три :))

 

375$/нощувка с включени данъци

496$/ нощувка с данъците и включен HB


2. или с покупка на E-gift certificate : Ultimate getaways 

 

500$/ нощувка с включени данъци, закуска и двупосочен трансфер с бърза лодка от летището
 

 

 

 

018DDEF1-7B1C-4A3B-864A-C36D246719B6.thumb.png.31759e8f447a30215220cc66ba64221f.png726CAF07-FAC8-449D-A211-362A9C0C4343.thumb.png.4920b6195c411e517c2523ee9e960258.png12835A2B-1C85-4265-A6B1-CAD90D7224B3.png.ea8e60e5367e0060997f4a22d1ffe85e.png

Цената, която съм цитирала е за Ол инклузив и естествено, че ще има разлика с полупансион. Цената може да падне, разбира се, ако си доплащаш каквото си поръчваш отделно от закуската и вечерята. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За Малдивите наистина могат да се намерят доста добри цени за хотелите с дебнене. Опита ми е само от 4 пъти ходене,но всеки път сме намирали много добър хотел на приемлива за нас цена. Най-добрия удар ни беше супер цената за Conrad Maldives , която ни дадоха с карти за лоялни клиенти. Аз по-принцип имам слабост към Конрад и наистина ги позвам навсякъде, където има (дори и на Бали за неодобрение от много хора във форума), но пък и най-малкото което са ми давали като бонус е било безплатни закуски + поне 1 вечеря на 3 нощувки! А в Малдивите за 10 нощувки ни взеха по-малко от 4000 евро и то с полупансион, който те по-принцип не предлагат и с избор всеки ден от 5-6 ресторанта.  Е, не във подводния ресторант, но за него имахме 50% намаление , защото не ползвахме включената си вечеря. Така че съм съгласна с @ivooo , че в Малдивите има доста варианти за добри хотели.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Боян Димитров

Някой може ли да осветли каква е ситуацията към момента? Предстои ми ходене, на 6.11 е самолета. Въпросът ми е къде да намеря информация, ще ни пуснат ли, пътуват ли бързите лодки? Особено бих се зарадвал, ако някой има информация от първа ръка да сподели.

Връзка към мнение

@Ametist винаги е с най-достоверна и актуална информация.

Все още искат отрицателен тест при пристигане, а на посещаващите местни острови искат и преди тръгване.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Боян Димитров каза:

Някой може ли да осветли каква е ситуацията към момента? Предстои ми ходене, на 6.11 е самолета. Въпросът ми е къде да намеря информация, ще ни пуснат ли, пътуват ли бързите лодки? Особено бих се зарадвал, ако някой има информация от първа ръка да сподели.

С отрицателен тест ще ви пуснат. За кой остров ви е резервацията?

Връзка към мнение
Боян Димитров
преди 1 час, Ametist каза:

С отрицателен тест ще ви пуснат. За кой остров ви е резервацията?

За местен остров е, Bodufolhudhoo, сега говорих със собственика на хотела. Обясни, че от 1 декември ще пускат на този остров, но правят всичко възможно да получат разрешение за началото на ноември. Обясни, че ще пише преди 1 ноември, дотогава ми е фрий отказването, което като цяло ме устройва. Ако все пак не получат разрешение, би ли препоръчала място където можем да отидем? Вариант е да поискам и рефънд от катар и да го оставим за по нататък. 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Боян Димитров каза:

За местен остров е, Bodufolhudhoo, сега говорих със собственика на хотела. Обясни, че от 1 декември ще пускат на този остров, но правят всичко възможно да получат разрешение за началото на ноември. Обясни, че ще пише преди 1 ноември, дотогава ми е фрий отказването, което като цяло ме устройва. Ако все пак не получат разрешение, би ли препоръчала място където можем да отидем? Вариант е да поискам и рефънд от катар и да го оставим за по нататък. 

Да, много малко местни острови са отворени. Всяка къща за гости трябва да отговаря на определени изисквания. На острова трябва да има и специална клиника. Може да не са я построили и затова да не са одобрени още. Ако искате да дойдете в Маафуши, пишете ми. За него мога да ви помогна, защото съм тук. В момента от Маафуши до летището има само 3 трансфера на ден. Незнам как е при другите острови, които са отворени. Ето списък: 

  • N. Fodhdhoo
  • K. Huraa
  • K. Maafushi
  • V. Fulidhoo
  • V. Thinadhoo
  • A. A. Mathiveri
  • A. A. Thoddoo
  • A. A. Ukulhas
Връзка към мнение
Боян Димитров
преди 20 часа, Ametist каза:

Да, много малко местни острови са отворени. Всяка къща за гости трябва да отговаря на определени изисквания. На острова трябва да има и специална клиника. Може да не са я построили и затова да не са одобрени още. Ако искате да дойдете в Маафуши, пишете ми. За него мога да ви помогна, защото съм тук. В момента от Маафуши до летището има само 3 трансфера на ден. Незнам как е при другите острови, които са отворени. Ето списък: 

  • N. Fodhdhoo
  • K. Huraa
  • K. Maafushi
  • V. Fulidhoo
  • V. Thinadhoo
  • A. A. Mathiveri
  • A. A. Thoddoo
  • A. A. Ukulhas

 

Аха, ами ние си искахме нашия остров, но предполагам, че в тази обстановка и на Маафуши ще има по-малко хора и ще е сравнително добре. Могат ли да се огранизират нормалните неща в момента - дайвинг, ексурзии до други острови, риболов, етс. Иначе ще изчакам до 30.10 да видя как ще се развият нещата с нашия хотел и тогава ще решаваме. То започва да става малко притеснително, защото тука епидемията се разразява доста скорострелно и вече се чудим дали да не се откажем изцяло. 

Връзка към мнение
преди 4 часа, Боян Димитров каза:

 

Аха, ами ние си искахме нашия остров, но предполагам, че в тази обстановка и на Маафуши ще има по-малко хора и ще е сравнително добре. Могат ли да се огранизират нормалните неща в момента - дайвинг, ексурзии до други острови, риболов, етс. Иначе ще изчакам до 30.10 да видя как ще се развият нещата с нашия хотел и тогава ще решаваме. То започва да става малко притеснително, защото тука епидемията се разразява доста скорострелно и вече се чудим дали да не се откажем изцяло. 

В момента в Маафуши е доста спокойно. Предлагат се всички екскурзии, както и преди пандемията. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Боян Димитров
На 27.10.2020 г. в 16:37, Ametist каза:

В момента в Маафуши е доста спокойно. Предлагат се всички екскурзии, както и преди пандемията. 

На Маафуши всеки хотел ли може да се бук-ва или има някакъв преселектнат лист? Кой хотел можеш да препоръчаш?

Връзка към мнение
1 hour ago, Боян Димитров said:

На Маафуши всеки хотел ли може да се бук-ва или има някакъв преселектнат лист? Кой хотел можеш да препоръчаш?

Избери си Арена или новия Kaani Grand Seaview. Храната (за вечеря) става само в Арената и то пак с компромис. Закуската в Каани също е компромисна, но в пъти по-добре от обичайните по другите хотели.  Двата хотела са 1 до друг и пред тях е bikini плажа, който ви трябва .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, Jorro каза:

Избери си Арена или новия Kaani Grand Seaview. Храната (за вечеря) става само в Арената и то пак с компромис. Закуската в Каани също е компромисна, но в пъти по-добре от обичайните по другите хотели.  Двата хотела са 1 до друг и пред тях е bikini плажа, който ви трябва .

Каани Гранд не работи.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Специално за @ivooo , а и за всички останали фенове на Малдивите , бунгало над водата в ризорт Анантара на промо цена от 30 000$ с включени неограничен брой нощувки за периода 01.01.2021-23.12.2021г , закуска за двама и неограничен брой трансфери между ризорта и Мале:

 

https://www.anantara.com/en/veli-maldives/offers/unlimited-stays-in-paradise?

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 4
  • Замислям се 2
Връзка към мнение
преди 50 минути , stanislavpp каза:

Специално за @ivooo , а и за всички останали фенове на Малдивите , бунгало над водата в ризорт Анантара на промо цена от 30 000$ с включени неограничен брой нощувки за периода 01.01.2021-23.12.2021г , закуска за двама и неограничен брой трансфери между ризорта и Мале:

 

https://www.anantara.com/en/veli-maldives/offers/unlimited-stays-in-paradise?

Някой сЛободен, може да иде за цяла година:))))

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 15 часа, stanislavpp каза:

Специално за @ivooo , а и за всички останали фенове на Малдивите , бунгало над водата в ризорт Анантара на промо цена от 30 000$ с включени неограничен брой нощувки за периода 01.01.2021-23.12.2021г , закуска за двама и неограничен брой трансфери между ризорта и Мале:

 

https://www.anantara.com/en/veli-maldives/offers/unlimited-stays-in-paradise?

Ехааааа, на това му се вика бизнес концепция! Сега всички пенсии от круизите ще се преместят там. Очаквам и другите Анантари (а и не само) по света да последват примера.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте, възнамеряваме да ходим с жена ми на 12.02.2021. Гледахме доста хотели, но естествено всичките изглеждат супер на снимка, та въпросът ми е, някой има ли мнение относно Mercure Maldives Kooddoo Resort  ?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.