Прескочи до съдържание

бързи въпроси Малдиви - бързи въпроси


Яничка
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Това е тема за бързи въпроси, свързани с Малдивите. Какво е бърз въпрос? Това е въпрос, който има достатъчно конкретика, така че да му бъде отговорено с до 2-3 отговора, т.е. въпрос, който не предизвиква дискусия. Примери:

 

- Има ли вечерни/нощни трансфери между островите?

- Какви са сезоните на Малдивите?

 

Има и друг тип въпроси, които може да изглеждат бързи, но да са въпрос на лично мнение и може да предизвикат дискусия. За тях се пуска отделна тема. Примери:

 

- Кое да изберем - местен остров + трансфери или резорт?

- Къде е най-доброто гмуркане?

 

Възможно е да решите, че въпросът ви е бърз, да го пуснете тук и да се зароди дискусия - няма лошо, ще бъде отделен в нова тема, да не се чудите 

 

Разбира се, ако искате да обсъдите цялото си пътуване в детайли, винаги пускайте нова тема. По този начин най-добре ще си го проследите от първите въпроси до самото пътуване и разказите ви след него. 

Препоръчани мнения

2 hours ago, DimitarD said:

Здравейте, възнамеряваме да ходим с жена ми на 12.02.2021. Гледахме доста хотели, но естествено всичките изглеждат супер на снимка, та въпросът ми е, някой има ли мнение относно Mercure Maldives Kooddoo Resort  ?

Не съм ходил там, но ме притеснява малко факта, че на гърба не резорта ти е летището, отделно се намира на местен остров, което не е задължително лошо, но все пак може би няма да отговори на представата ти за почивка. Е вярно, летището е малко и не е толкова натоварено, но пък за сметка на това първия полет ти е в 4:55 AM , а следващия в 5:15 АМ....е другите 4-5 са по-късно 😄 

Отделно си на 1ч полет от Мале.... аз не бих отседнал там.

Виж мога да ти препоръчам https://kandima.com/index.php/en/?utm_source=glopss&utm_medium=affiliate&utm_campaign=campaign , бяхме там през март тази година и е отличен във всяко отношение, поне според мен. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Привет! За първи път пиша в този форум, но ви чета отдавна.

През февруари, само да сме здрави, ни предстоят Малдиви.

Ще сме на ризорт на фул борд, заради ограничен бюджет. Притесненията ми са дали от хотела предоставят вода, имате ли представа каква е практиката, или няма универсална, трябва да питаме лично хотела?

Занимавам се с фогорафия, много се надявам да запечатам красиви кадри!

Връзка към мнение
Преди 1 час, Галина Най каза:

Привет! За първи път пиша в този форум, но ви чета отдавна.

През февруари, само да сме здрави, ни предстоят Малдиви.

Ще сме на ризорт на фул борд, заради ограничен бюджет. Притесненията ми са дали от хотела предоставят вода, имате ли представа каква е практиката, или няма универсална, трябва да питаме лично хотела?

Занимавам се с фогорафия, много се надявам да запечатам красиви кадри!

   Добре дошла , 

 

 Ходили сме само 5 пъти , така че не се имам за експерт .

 

На различните места е различно . Някъде се плаща , някъде не ,но най често има примерно 2 бутилки безплатно на ден , а другите се доплащат . 

Бутилките обикновенно са многократни ( щот нали всички сме еко 🙂 сега ) . Цените са 2-5 $ на голяма бутилка  . 

 

 Фул борда обикновенно е напълно достатъчен за пораснали хора , а и винаги можеш да си купиш нещо за хапване . Цените не са чак толкова брутални  .  При него алкохола обикновенно се доплаща . Понякога и при инклузива също се доплаща . Зависи от инклузива . 

 

  Предвидете си и пари за бакшиши . Местните , които работят там  разчитат на това. Чистенето обикновенно е 2 пъти на ден , като обикновенно ги отпращам следобеда . Оставям им 5-10$ на ден  . Понякога това решава и проблема с водата 🙂 . Въпреки че ти се полагат примерно 2 бутилки ти носят по 4 или 6 🙂 . 

 

  В ресторанта обикновенно ти зачисляват сервитьор през цялото време . Не се очаква да му давате бакшиш всеки ден , а примерно последната вечер от престоя .  

 

   Алкохола е скъп , така че би могло при ограничен бюджет  да се пробва човек да си внесе нещо  .  Ако го открият няма глоба , тъмница или бой с пръчки . Взимат го и ви го пазят до напускането на страната 🙂 .  

 

  Разбира се , че ще направиш красиви снимки .  Ако  не се пренавиете  в очакванията си и отидете само 2-ма или семейство , а не като антилопи гну 20 човека  вероятно ще изкарате супер . 

 

 

 

 

   

 

 

 

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Благодаря, Ивооо!

Алкохол не пием или рядко, така че спокойно ще минем и без него. Ще сме с 2 деца на 8 и 5. 

Eй тука сме запазили https://www.booking.com/hotel/mv/sun-island-resort-spa.bg.html?aid=356980;label=gog235jc-1FCAsongFCGnBhcmFkaXNlLWlzbGFuZC1yZXNvcnQtc3BhSDNYA2gXiAEBmAEDuAEHyAEM2AEB6AEB-AEMiAIBqAIDuALYh4aABsACAdICJDlkNjRjNGJkLTVjMzUtNGNlMi1hZjMyLTdjZWI5OTAzMWQ5OdgCBuACAQ;sid=147a1d4659cbeacaab5341cb8b14e843;dest_id=900053636;dest_type=city;dist=0;from_beach_non_key_ufi_sr=1;group_adults=2;group_children=0;hapos=1;hpos=1;no_rooms=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;srepoch=1610880530;srpvid=21364c081f7f0221;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl . 

Аз съм мноооого слаб плувец и изобщо не се чувствам сигурна да плувам във вода, в която не усещам дъното с крак, съпругът ми не може да плува. Има ли смисъл да купуваме маска за шнорфелинг?

Връзка към мнение
преди 23 минути , Галина Най каза:

Благодаря, Ивооо!

Аз съм мноооого слаб плувец и изобщо не се чувствам сигурна да плувам във вода, в която не усещам дъното с крак, съпругът ми не може да плува. Има ли смисъл да купуваме маска за шнорфелинг?

   Галина хммм , 

 

То на Малдивите под водата е най-интересното !  Не знаех че има хора , които не могат да плуват . То това е толкова естестесвено колкото и дишането . Невъзможно е  да потънеш  сам . Далеч по трудно е да се гмурнеш   . Все пак сме срещали китайци , които не могат да плуват  и го правят с жилетка . 

 Ами кой ще ви пази децата ? 

 

 Значи обличай се и право към някой магазин за 4 чифта маски , шнорхели и плавници ,  да не се налага да идвам със вас  😀 . 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 36 минути , Галина Най каза:

Благодаря, Ивооо!

Алкохол не пием или рядко, така че спокойно ще минем и без него. Ще сме с 2 деца на 8 и 5. 

Eй тука сме запазили https://www.booking.com/hotel/mv/sun-island-resort-spa.bg.html?aid=356980;label=gog235jc-1FCAsongFCGnBhcmFkaXNlLWlzbGFuZC1yZXNvcnQtc3BhSDNYA2gXiAEBmAEDuAEHyAEM2AEB6AEB-AEMiAIBqAIDuALYh4aABsACAdICJDlkNjRjNGJkLTVjMzUtNGNlMi1hZjMyLTdjZWI5OTAzMWQ5OdgCBuACAQ;sid=147a1d4659cbeacaab5341cb8b14e843;dest_id=900053636;dest_type=city;dist=0;from_beach_non_key_ufi_sr=1;group_adults=2;group_children=0;hapos=1;hpos=1;no_rooms=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;srepoch=1610880530;srpvid=21364c081f7f0221;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl . 

Аз съм мноооого слаб плувец и изобщо не се чувствам сигурна да плувам във вода, в която не усещам дъното с крак, съпругът ми не може да плува. Има ли смисъл да купуваме маска за шнорфелинг?

Има и такива, които не плуват, но се справят някак със шнорхелинга. Особено когато има инструктор, който да те държи за ръка.

Задължително ще бъдете с жилетки. Има едни маски за цялото лице. Не съм ползвала, но ги препоръчват.

Иво е прав, че подводния свят е най-интересното. Не бива да се отхвърля идеята за шнорхелинг. Другото е плаж в рая, но това го има и на други места.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, Дани Магелани каза:

Има едни маски за цялото лице. Не съм ползвала, но ги препоръчват.

@Галина Най В декатлон може да се пробват направо, защото трябва да прилепват хубаво, има и за деца. Аз лично от не мога много-много да плувам, се изстрелях на фаза "леле, колко е як подводният свят" с една такава. Няма опасност да се нагълташ с вода. Тренирате малко на плажа на плиткото колкото да свикнете, и после ако курортът няма домашно рифче, отивате на организиран шнорхелинг с инструктор, казвате че не сте опитни да ви наглеждат, жилетчица и свeтът става 4D 🙂

1164460_default.jpg?format=auto&quality=

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 5 часа, Галина Най каза:

Благодаря, Ивооо!

Алкохол не пием или рядко, така че спокойно ще минем и без него. Ще сме с 2 деца на 8 и 5. 

Eй тука сме запазили https://www.booking.com/hotel/mv/sun-island-resort-spa.bg.html?aid=356980;label=gog235jc-1FCAsongFCGnBhcmFkaXNlLWlzbGFuZC1yZXNvcnQtc3BhSDNYA2gXiAEBmAEDuAEHyAEM2AEB6AEB-AEMiAIBqAIDuALYh4aABsACAdICJDlkNjRjNGJkLTVjMzUtNGNlMi1hZjMyLTdjZWI5OTAzMWQ5OdgCBuACAQ;sid=147a1d4659cbeacaab5341cb8b14e843;dest_id=900053636;dest_type=city;dist=0;from_beach_non_key_ufi_sr=1;group_adults=2;group_children=0;hapos=1;hpos=1;no_rooms=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;srepoch=1610880530;srpvid=21364c081f7f0221;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl . 

Аз съм мноооого слаб плувец и изобщо не се чувствам сигурна да плувам във вода, в която не усещам дъното с крак, съпругът ми не може да плува. Има ли смисъл да купуваме маска за шнорфелинг?

Вижте цените и в Agoda, според мен  за същия резорт са по-ниски с около 10 %. Едва ли в Букинг сте резервирали без право на отмяна.

Връзка към мнение
преди 3 часа, Carrie каза:

@Галина Най В декатлон може да се пробват направо, защото трябва да прилепват хубаво, има и за деца. Аз лично от не мога много-много да плувам, се изстрелях на фаза "леле, колко е як подводният свят" с една такава. Няма опасност да се нагълташ с вода. Тренирате малко на плажа на плиткото колкото да свикнете, и после ако курортът няма домашно рифче, отивате на организиран шнорхелинг с инструктор, казвате че не сте опитни да ви наглеждат, жилетчица и свeтът става 4D 🙂

1164460_default.jpg?format=auto&quality=

Тези маски са много готини, особено щом не са големи плувци. Само да споделя опит с тях - абсолютно неподходящи са за хора, които искат да се гмурнат на 1-2-3-4 метра дълбочина. Иначе за плуване на повърхността са супер. Недостатък е само, че може да се говори с тях и жена ми ми наду главата. При всяка поява на акула или костенурка се крещеше, викаше и т.н. 😄 Изплашихме добитъка.

  • Смея се 11
Връзка към мнение
преди 36 минути , ivailo_radev каза:

Само да споделя опит с тях - абсолютно неподходящи са за хора, които искат да се гмурнат на 1-2-3-4 метра дълбочина. Иначе за плуване на повърхността са супер.

На тези маски точно това им е предназначението и таргет аудиторията, хора които не се чувстват комфортно във водата и ще стоят на повърхността. С тях не трябва да се грумка човек, защото не може да се изравни налягането в ушите.  Има си инструкции в комплекта как се ползват и че не са за дайвинг 😉 Само трябва някой да ги прочете 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 В агода цените са по-ниски от букинг. А ако има и код, още падат. Запазих бунгало с безплатна отмяна, получих код и отново го запазих на друго име.

От много мислене запазихме организирано с чартъра за 7 нощувки😮

За 10 дни в резорт, полет с катарците и трансфер цените са същите като организираните от тур.агенция за 7 нощувки. Не сме пътували с БГ тур.агенция от 2008. Но в ковидното време мъжът в семейството реши  това. Мога ли да кажа "не"?

За неплуващите могат да ползват спасителна жилетка, ако има такава.

За маските фул фейс трябва да ги пробвате. Аз си взех като излязоха. Ако не е точна, влиза вода. Не стават за потапяне на главата под вода.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 1 час, nino каза:

Вижте цените и в Agoda, според мен  за същия резорт са по-ниски с около 10 %. Едва ли в Букинг сте резервирали без право на отмяна.

С ТА сме. Не намерихме по-евтини цени.

Връзка към мнение

@ivooo, за много години! Радвайте се на света винаги, когато можете 😘 

Може ли лично мнение от тези 5 посещения на Малдивите кой резорт има най-хубав риф? Имам усещането, че съм питала или казвала, че всичките изглеждат сиви и си ме насочвал, но не се справих с търсенето 😞

 

@lesy, за кога запазихте и къде? Ще бъде изключителна радост да получа отзиви от вас 🥳

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 34 минути , Lindt каза:

@ivooo, за много години! Радвайте се на света винаги, когато можете 😘 

Може ли лично мнение от тези 5 посещения на Малдивите кой резорт има най-хубав риф? Имам усещането, че съм питала или казвала, че всичките изглеждат сиви и си ме насочвал, но не се справих с търсенето 😞

 

@lesy, за кога запазихте и къде? Ще бъде изключителна радост да получа отзиви от вас 🥳

   За много години шоколадке !! 

 

  Не сме спирали да се забавляваме . Зимата е възмутително кратка , както и времето за ски 🙂  . Добре че българските курорти не ги затвориха .  А за след това съм заредил с билети ( под билети разбирам извън Европа 🙂  )  за следващите 5-6 месеца 🙂  .  

 

  След  като  бяхте в  Мабул и Кораловия триъгълник  , Малдивите едва ли ще ви впечатлят толкова , но все пак отговора ми е vilamendhoo  . 

 

 Преди да вземете решение за Малдивите много ми се иска да го обмислите . Винаги си е било снобария , но напоследък стана много модерна . Малко мислят и осъзнават за какво точно и къде точно отиват .  Една емблема , значка , която да си лепнат на ревера  .    

  

    Пробвахте ли ските ? 

 

    

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , ivooo каза:

   За много години шоколадке !! 

 

  Не сме спирали да се забавляваме . Зимата е възмутително кратка , както и времето за ски 🙂  . Добре че българските курорти не ги затвориха .  А за след това съм заредил с билети ( под билети разбирам извън Европа 🙂  )  за следващите 5-6 месеца 🙂  .  

 

  След  като  бяхте в  Мабул и Кораловия триъгълник  , Малдивите едва ли ще ви впечатлят толкова , но все пак отговора ми е vilamendhoo  . 

 

 Преди да вземете решение за Малдивите много ми се иска да го обмислите . Винаги си е било снобария , но напоследък стана много модерна . Малко мислят и осъзнават за какво точно и къде точно отиват .  Една емблема , значка , която да си лепнат на ревера  .    

  

    Пробвахте ли ските ? 

 

    

 

Ох, ами не карахме ски. Но ще отидем със скиорска група до Добринище за няколко дни, ако това се смята като половин опит. Аз поне броя зимните преходи, опипващата  прясна любов със снега и виждането с хора за доста голяма стъпка. Те хората всъщност се оказаха много по-интересни и очарователни отколкото съм мислела досега, един от бонусите на 2020. 

Обмисляме Малдиви, наред с други пътувания.  Не е за нас точно и може би няма да бъде, но ако е по-малко стресово като организация и можем да видим няколко акули около брега, ще си го запомним като едно от любимите си пътувания.  Предполагам, че все пак е по-добре от Занзибар 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Ние бяхме с ТА и чартър на Малдивите за Коледа. И на мен не ми се беше случвало от години да ползвам ТА, но в настоящата ситуация и рискове ми се струва, че рисковете по този начин са най-малко, да не кажа почти никакви. Резервирахме 2-3 седмици преди заминаването. Имахме и застраховка "Отмяна на пътуване" в случай, че някой от нас даде положителен тест за Ковид няколко дни преди пътуването. 

За първи път бяхме на Малдивите и съм очарована от подводния свят. Ризортът ни беше нов, част от него още в строителство, някои от рекламираните ресторанти не работеха, обслужването беше под всякаква критика, но всичко това ми остана на заден план като слязох по стълбите на водната вила и на съвсем плитко - до кръста, видях подводния свят и рифа. Жестоко! Само дето имаше течение и ако не се стъпваше, беше почти невъзможно да се плува в посока обратна на течението. И аз не съм много добър плувец и плувах с Трайборд. Ходихме и с лодка на екскурзия от ризорта до о-ва на костенурките, където плувахме на голяма дълбочина - 10-20м и за там си взех жилетка.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте, на 28.04 мислим да ходим до Малдиви за десетина дни. За първи път ни е и имам няколко бързи въпроса:

 

1. Как е времето по това време на годината? Валежи? Ние сме повече по горещините.

2. Не съм съвсем сигурна за какво да гледам, когато търся настаняване за там, затова най-долу поствам линк към това, което съм харесала за момента и ще се надявам да получа някакви насоки и мнения. 

3. Има полети с FlyDubai за около 950 лв на човек, но ни идват малко неудобни като часове и престои и мислим да вземем с Turkish за около 1600 на човек. Мога ли да очаквам някаква по-добра цена и разумно ли е да купувам сега?

4. Виждам, че някои от вас за използвали услугите на ТА (нещо, за което се замислям и аз вече). Доколко е възможно канселиране на полети и т.н. за там? Дали да рискуваме, или да хващаме една агенция? Като цена излиза почти идентично, но все ми се иска да си пътуваме сами...

 

С тези сметки сме го докарали до 3300 лв на човек за полети, хотел с включени закуски и вечери за 9 нощи, трансфери от и до летището с хидроплан. 

 

А това е хотелът: 

 

https://www.booking.com/hotel/mv/innahura-maldives-resort.it.html?aid=356938&label=metagha-link-localuniversalBG-hotel-3618682_dev-desktop_los-1_bw-22_dow-Wednesday_defdate-1_room-0_lang-it_curr-BGN_gstadt-2_rateid-var_p_aud-1046869798_cid-_gacid-6623578704_mcid-10_ppa-0_clrid-0_ad-1_gstkid-0&sid=b3d50b44610be457111b10136db5f24d&all_sr_blocks=361868201_256620828_0_41_0&checkin=2021-02-10&checkout=2021-02-11&dest_id=900049233&dest_type=city&from_beach_non_key_ufi_sr=1&group_adults=2&group_children=0&hapos=1&highlighted_blocks=361868201_256620828_0_41_0&hpos=1&no_rooms=1&sr_order=popularity&sr_pri_blocks=361868201_256620828_0_41_0__29699&srepoch=1611062986&srpvid=09e75ee4fd740010&ucfs=1&from=searchresults;highlight_room=&tpi_r=1#hotelTmpl

Връзка към мнение
преди 5 часа, s.zheleva каза:

Здравейте, на 28.04 мислим да ходим до Малдиви за десетина дни. За първи път ни е и имам няколко бързи въпроса:

 

1. Как е времето по това време на годината? Валежи? Ние сме повече по горещините.

2. Не съм съвсем сигурна за какво да гледам, когато търся настаняване за там, затова най-долу поствам линк към това, което съм харесала за момента и ще се надявам да получа някакви насоки и мнения. 

3. Има полети с FlyDubai за около 950 лв на човек, но ни идват малко неудобни като часове и престои и мислим да вземем с Turkish за около 1600 на човек. Мога ли да очаквам някаква по-добра цена и разумно ли е да купувам сега?

4. Виждам, че някои от вас за използвали услугите на ТА (нещо, за което се замислям и аз вече). Доколко е възможно канселиране на полети и т.н. за там? Дали да рискуваме, или да хващаме една агенция? Като цена излиза почти идентично, но все ми се иска да си пътуваме сами...

 

С тези сметки сме го докарали до 3300 лв на човек за полети, хотел с включени закуски и вечери за 9 нощи, трансфери от и до летището с хидроплан. 

 

А това е хотелът: 

 

https://www.booking.com/hotel/mv/innahura-maldives-resort.it.html?aid=356938&label=metagha-link-localuniversalBG-hotel-3618682_dev-desktop_los-1_bw-22_dow-Wednesday_defdate-1_room-0_lang-it_curr-BGN_gstadt-2_rateid-var_p_aud-1046869798_cid-_gacid-6623578704_mcid-10_ppa-0_clrid-0_ad-1_gstkid-0&sid=b3d50b44610be457111b10136db5f24d&all_sr_blocks=361868201_256620828_0_41_0&checkin=2021-02-10&checkout=2021-02-11&dest_id=900049233&dest_type=city&from_beach_non_key_ufi_sr=1&group_adults=2&group_children=0&hapos=1&highlighted_blocks=361868201_256620828_0_41_0&hpos=1&no_rooms=1&sr_order=popularity&sr_pri_blocks=361868201_256620828_0_41_0__29699&srepoch=1611062986&srpvid=09e75ee4fd740010&ucfs=1&from=searchresults;highlight_room=&tpi_r=1#hotelTmpl

Аз на Малдивите не съм ходил още, но съм разглеждал доста пъти билетите. 1600 лева на човек са 820 евро, което е абсурдно. Доста често има цени по 450-500 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 часа, s.zheleva каза:

Здравейте, на 28.04 мислим да ходим до Малдиви за десетина дни. За първи път ни е и имам няколко бързи въпроса:

 

1. Как е времето по това време на годината? Валежи? Ние сме повече по горещините.

2. Не съм съвсем сигурна за какво да гледам, когато търся настаняване за там, затова най-долу поствам линк към това, което съм харесала за момента и ще се надявам да получа някакви насоки и мнения. 

3. Има полети с FlyDubai за около 950 лв на човек, но ни идват малко неудобни като часове и престои и мислим да вземем с Turkish за около 1600 на човек. Мога ли да очаквам някаква по-добра цена и разумно ли е да купувам сега?

4. Виждам, че някои от вас за използвали услугите на ТА (нещо, за което се замислям и аз вече). Доколко е възможно канселиране на полети и т.н. за там? Дали да рискуваме, или да хващаме една агенция? Като цена излиза почти идентично, но все ми се иска да си пътуваме сами...

 

С тези сметки сме го докарали до 3300 лв на човек за полети, хотел с включени закуски и вечери за 9 нощи, трансфери от и до летището с хидроплан. 

 

А това е хотелът: 

 

https://www.booking.com/hotel/mv/innahura-maldives-resort.it.html?aid=356938&label=metagha-link-localuniversalBG-hotel-3618682_dev-desktop_los-1_bw-22_dow-Wednesday_defdate-1_room-0_lang-it_curr-BGN_gstadt-2_rateid-var_p_aud-1046869798_cid-_gacid-6623578704_mcid-10_ppa-0_clrid-0_ad-1_gstkid-0&sid=b3d50b44610be457111b10136db5f24d&all_sr_blocks=361868201_256620828_0_41_0&checkin=2021-02-10&checkout=2021-02-11&dest_id=900049233&dest_type=city&from_beach_non_key_ufi_sr=1&group_adults=2&group_children=0&hapos=1&highlighted_blocks=361868201_256620828_0_41_0&hpos=1&no_rooms=1&sr_order=popularity&sr_pri_blocks=361868201_256620828_0_41_0__29699&srepoch=1611062986&srpvid=09e75ee4fd740010&ucfs=1&from=searchresults;highlight_room=&tpi_r=1#hotelTmpl

В момента най-изгодни цени за настаняване на Малдивите изпадат през agoda.com Препоръчвам да проверите цените и там като, ако нямате регистрация си направете, защото има разлика в цените за регистрирани и нерегистрирани потребители. Също така съветвам да проверите цените през различни браузери в инкогните режим и през мобилно у-во защото също има разлика. Обикновено при влизане ви дава съобщение, че за вас се активира специален купон за доп. отстъпка. В момента действащ код е TRAVEL2021 .

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
На 17.01.2021 г. в 22:25, Lindt каза:

 

@lesy, за кога запазихте и къде? Ще бъде изключителна радост да получа отзиви от вас 🥳

За февруари - препоръчаният от Ivooo  Vilamendhoo.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, 

Пуснах декларацията, която се изисква за Малдивите,  по-малко от 24 часа преди заминаването, но на кода, който получих, пише че е валидна до утре в 17часа, а ние пристигаме на 14.02 сутринта. Това означава ли, че реално трябва да се пусне 24 часа преди пристигане, а не заминаване? Имаме два полета и престой в Дубай.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.