Прескочи до съдържание

Братислава - магеланска инвазия 2018


samuraika

Препоръчани мнения

преди 11 минути , КолЮ каза:

Аааа не така анонимно 🤔 Проверка на списъка на първа страница показва, че само моята група пътува точно тези дни.

Аз имах предвид групата, която пътува  21-23 септември. Понеже всички купихме билетите на черния петък, т. е. отделно отиване и връщане всички ще имаме твоя проблем. Идея нямам как ще го решим, обаче се надявам ти да измислиш решението😉

преди 11 минути , КолЮ каза:

Аааа не така анонимно 🤔 Проверка на списъка на първа страница показва, че само моята група пътува точно тези дни.

Редактирано от mililia
Връзка към мнение

Ако @lyusi е наоколо, моля, да се включи. Мисля, че тя беше с неразпечатан билет на връщането, заради не отворения чекин. Да каже как е станало точно. Люси, плз. 

Връзка към мнение

на мен днес Ryan ми потвърдиха в чата, че летището в Братислава приема мобилни бордни карти, тогава какво излиза - че само служителите на Wizz не са снабдени с някакъв по-специален скенер за мобилния QR код, така ли?

Редактирано от antea
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , antea каза:

на мен днес Ryan ми потвърдиха в чата, че летището в Братислава приема мобилни бордни карти, тогава какво излиза - че само служителите на Wizz не са снабдени с някакъв по-специален скенер за мобилния QR код, така ли?

Явно, ама нещо тази новина не ме топли 😩. Няма ли магеланци, които вече са пътували петък-неделя, и които биха могли да споделят как са се оправили.

Връзка към мнение
На 29.11.2017 г. в 11:20, samuraika каза:

10.08 - 12.08 @wiliko

Проверих списъка на първа страница, колегата @wiliko май е първия с подобен график. Моля да сподели в последствие как се е оправил.

Връзка към мнение
В момента, КолЮ каза:

Проверих списъка на първа страница, колегата @wiliko май е първия с подобен график. Моля да сподели в последствие как се е оправил.

@Light, @Tedy и @vlady също пътуваха Петък-Неделя

Връзка към мнение
преди 19 минути , КолЮ каза:

Явно, ама нещо тази новина не ме топли 😩. Няма ли магеланци, които вече са пътували петък-неделя, и които биха могли да споделят как са се оправили.

До момента не знам някой да са го върнали или карали да плаща допълнително с pdf от web версията, показана на гейта на мобилния телефон. Аз лично съм минавал така на няколко летища, а в края на другата седмица ще тествам и Братислава и ще ти кажа. Но дори и това не е 100% гаранция, така че едва ли ще те успокои и по-добре или си купи места, или си разпечатай някъде бордните карти.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 7 минути , Tedy каза:

Какво е питането? Ние минахме с код и неразпечатани бордни карти. Другата седмица пак ще пътуваме.

Точно това е питането - как се минава в Братислава за полета обратно в неделя - може ли без разпечатани карти. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хайде и аз да се включа по питането за полетите петък-неделя. Минах на летището в Братислава с мобилна бордна карта в приложението на Уиз.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , lyusi каза:

Минах на летището в Братислава с мобилна бордна карта в приложението на Уиз.

Т.е. вече се генерира такава...? Защото септември миналата година, когато ходихме ние, проблемът беше, че БК изобщо не се генерира в приложението, а не, че на летището нямат подходящ скенер, който да я прочете.

Връзка към мнение
преди 9 минути , chandni каза:

Т.е. вече се генерира такава...? Защото септември миналата година, когато ходихме ние, проблемът беше, че БК изобщо не се генерира в приложението, а не, че на летището нямат подходящ скенер, който да я прочете.

Ами аз за пръв път ползвах приложението, не знам как е било преди, но при мен се генерира и отвори без проблем.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В такъв случай няма от какво да се притесняват пътуващите от Братислава - преди приложението изобщо не генерираше бордна карта, така че щом сега я генерира, значи просто Wizz не са си обновили информацията за летище Иванка 🙂

Връзка към мнение
преди 11 часа, КолЮ каза:

Няма ли магеланци, които вече са пътували петък-неделя, и които биха могли да споделят как са се оправили.

Аз бях уикенд с отделно купувани отиване и връщане. Успях да генерирам мобилна бордна карта за връщането, но минах с разпечатка, от хотела ми я принтнаха.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, chandni каза:

В такъв случай няма от какво да се притесняват пътуващите от Братислава - преди приложението изобщо не генерираше бордна карта, така че щом сега я генерира, значи просто Wizz не са си обновили информацията за летище Иванка 🙂

Аз тази сутрин говорих с тях по телефона, поводът беше детските ми билети - исках да съм сигурна, че ще ни сложат заедно да седнем, а не по отделно. Нямаше проблем, увериха ме, че ще сме заедно (ха да видим).

Специално попитах дали за Братислава трябват разпечатани бордни карти - казаха ми, че трябва, задължително...

Иди че разбери.

Аз съм си изпринтила потвържденията с кодовете на всяка резервация, това поне го имам, ще пробвам да принтна в деня на тръгване и бордните карти за връщането, но ако не мога, ще търся начин да го направя в Братислава.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мен лично тая простотия със скъсеното време за чекиране ме дразни много повече :angry2: , отколкото (не)произволното разпределение на местата! 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Моят личен фаворит от прекарания уикенд в Братислава - Magio Beach - изкуствен плаж почти на брега на Дунава. Приятно място за релаксация, събиране на тен, с барчета, шезлонги, хамаци, волейбол игрище, детска площадка, лятно кино вечерта, йога на открито сутрин, гледка към Замъка и моста UFO. Програма за август - тук.

 

DSCN1227.thumb.JPG.ae21d85a2ced4cf3555e930be15cae6d.JPGDSCN1252.thumb.JPG.091d50be59c0a164159f05606072d35f.JPGDSCN1310.thumb.JPG.efe1d1879c359da0f4b754b64f732053.JPGDSCN1311.thumb.JPG.45c938ff21b97cbe2e568a5a1502805c.JPG

 

А това са тоалетните - чисти и ароматизирани, безплатни 🙂

DSCN1272.thumb.JPG.3bda0517259c37f7c15eededc42c25da.JPG

 

  • Харесвам 22
  • Браво 1
Връзка към мнение
На 26.07.2018 г. в 22:05, koliob каза:

До момента не знам някой да са го върнали или карали да плаща допълнително с pdf от web версията, показана на гейта на мобилния телефон. Аз лично съм минавал така на няколко летища, а в края на другата седмица ще тествам и Братислава и ще ти кажа. Но дори и това не е 100% гаранция, така че едва ли ще те успокои и по-добре или си купи места, или си разпечатай някъде бордните карти.

Реших да се прибера по-рано, но не можах да тествам, защото устройството, на което беше pdf-а остана без батерия. Но не ми генерира мобилна бордна карта.. Добре, че имам и разпечатка. А иначе си вися на летището. Този път е само 90 минути закъснението.

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 9 минути , antea каза:

въздушен полицай, хотелски инспектор, таен клиент - такива са моите залози :flirt:

А защо да не е просто хазартна личност? Със свободна професия и с много свободно време.😉

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.