Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2017


Препоръчани мнения

преди 3 минути , Бале каза:

А това знаме едно ли е или са много еднакви? Ако е едно, какво става в случай, че някой смотан пътешественик го затрие?

Едно е.

Разчитаме, че всеки е достатъчно отговорен, когато носи знамето. :) 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не знам дали ще се вредя, но все пак да се пробвам до сега не съм се записвала 13.10.17 до 22.10.17г. Египет - Хургада,Кайро, пирамидите, Луксор, Карнак, Долината на царете, пустинята и още места из околието :))

Връзка към мнение

Актуализирах графика. Добавих повече резерви с надеждата да се отворят нови дестинации за знамето.

Ако няма такива - ще повтаряме дестинациите и разнообразяваме гледните точки :)

 

@ven62 Ако сте се уговорили с Теди - да добавям за Кипър към основните знаменосци?

Връзка към мнение
На ‎7‎/‎4‎/‎2017 в 18:42, Tedy каза:

На 19.10 летим в 10ч, няма да стане размяната.

@Tedy,

Всъщност, харесвам ти мнението с неудоволствие т.е. съгласен съм , за съжаление :)

Ако може да се "реваншираш" със снимки (ненаопаки). pls.  :)

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На ‎4‎.‎7‎.‎2017‎ г. в 18:34, cck каза:

Актуализирах графика. Добавих повече резерви с надеждата да се отворят нови дестинации за знамето.

Ако няма такива - ще повтаряме дестинациите и разнообразяваме гледните точки :)

cck, да си кажа - понеже виждам, че за октомври има доста интересни дестинации. Тъй като не мога да обхвана всички точки, на които знамето е било през годините, ако по преценка "резервните" знаменосци са за по-интересни места (или по-рядко посещавани) - моля, да преработиш списъка. Това че съм се "записала" по-рано не е достатъчно основателна причина да бъда основен "знаменосец" за периода 7-17 октомври - Испания.

С няколко думи - подкрепям идеята за посещения на знамето на далечни и интересни места.

С гордост ще бъда знаменосец, но това не означава, че ще се обидя, ако решите че другите предложения са по-атрактивни. :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Lyubina каза:

cck, да си кажа - понеже виждам, че за октомври има доста интересни дестинации.

Ок, то както и преди сме си говорили плановете на всички са динамични - едно се появява, друго променя. Надявам се още желаещи да се включват, пък актуализациите по графика са лесни :)

Аз например от днес за утре се изнесох към Гърция. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Емил Любенов

Привет,

Като гледам с Миро няма да има как да си предадем знамето от Танзания и надали ще успее да отпътува към Тайланд. Предполагам, че ще трябва да пускаме резервите в такъв случай ?!?

Връзка към мнение

Актуализирах графика.

Всъшност за периода

04.08.2017 - 16.08. 2017

резерви няма, така че ако има някой в този промеждутък нека пише.
Примерно Северна Гърция все ще се отвори :)

Иначе и на двамата приятно изкарване и в Танзания и в Тайланд! Пък да разкажете после :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

@cck, моята програма за балканските върхове вече бе изпълнена, макар и променена по дати и места. Включих Македония и Албания в периода 1-7 юли. Единствените други върхове, които ще изкачвам, са във Високите Татри. Така че ме махни от графика освен като резерва на @Miro :) Знамето сега не е ли на остров Пенанг с @mradulova?

 

Редактирано от master_of_germs
Връзка към мнение
Мирослав Василев

@cck ако правилно разбирам, знамето ще бъде свободно в периода 16.07-18.07? Тогава имам възможност да го разкарам из Македония (Прилеп, Битоля, Охрид и Скопие). Освен, ако няма някоя по-интересна дестинация.

Редактирано от elateq
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 49 минути , master_of_germs каза:

@cck, моята програма за балканските върхове вече бе изпълнена, макар и променена по дати и места. Включих Македония и Албания в периода 1-7 юли. Единствените други върхове, които ще изкачвам, са във Високите Татри. Така че ме махни от графика освен като резерва на @Miro :) Знамето сега не е ли на остров Пенанг с @mradulova?

 

Последно беше в Тирана, Албания :) Ако @Георги Матеев го е предал може и към Пенанг да е тръгнало.

Ако ли не с @Miro към Танзаниял.

 

Ок, махам титулярната част

16.07 - 22.07.2017, master_of_germs,  mary_shery - Балкански върхове (Босна и Херцеговина, Черна гора)

и резерва на Миро

23.07 - 31.07.2017, master_of_germs,  mary_shery и antwerpenaar - Словакия

нали така?

преди 23 минути , Мирослав Василев каза:

@cck ако правилно разбирам, знамето ще бъде свободно в периода 16.07-18.07? Тогава имам възможност да го разкарам из Македония (Прилеп, Битоля, Охрид и Скопие). Освен, ако няма някоя по-интересна дестинация.

Записах титуляр, за момента нищо друго няма на дневен ред. Мисля, че от Матеев сан трябва да го вземеш - драсни му съобщение.

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 7 минути , cck каза:

Последно беше в Тирана, Албания :) Ако @Георги Матеев го е предал може и към Пенанг да е тръгнало.

Ако ли не с @Miro към Танзаниял.

 

Ок, махам титулярната част

16.07 - 22.07.2017, master_of_germs,  mary_shery - Балкански върхове (Босна и Херцеговина, Черна гора)

и резерва на Миро

23.07 - 31.07.2017, master_of_germs,  mary_shery и antwerpenaar - Словакия

нали така?

Записах титуляр, за момента нищо друго няма на дневен ред. Мисля, че от Матеев сан трябва да го вземеш - драсни му съобщение.

На 8 юли предадох знамето на mradulova, както беше по график, вземете го от нея като се върне :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 9 минути , Георги Матеев каза:

На 8 юли предадох знамето на mradulova, както беше по график, вземете го от нея като се върне :)

Ясно, значи актуалното е

11.07 - 22.07.2017, mradulova - Малайзия

 

преди 41 минути , Мирослав Василев каза:

ако правилно разбирам, знамето ще бъде свободно в периода 16.07-18.07? Тогава имам възможност да го разкарам из Македония (Прилеп, Битоля, Охрид и Скопие). Освен, ако няма някоя по-интересна дестинация.

Оказа се, че е в Малайзия в този период. Извинявай за подвеждането. Макудонските земи ще са за друг път явно.

 

Актуализирах графика

преди 8 минути , Гост каза:

И аз се чувствам като теб :biggrin:

Не бе, не е страшно това знаме. Не е пиратско, магеланско е :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 6 минути , cck каза:

Извинявай за подвеждането. Макудонските земи ще са за друг път явно.

 

Няма нищо, друг път ще е. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, cck каза:

Актуализирах графика.

Всъшност за периода

04.08.2017 - 16.08. 2017

резерви няма, така че ако има някой в този промеждутък нека пише.
Примерно Северна Гърция все ще се отвори :)

Иначе и на двамата приятно изкарване и в Танзания и в Тайланд! Пък да разкажете после :)

Сск,гледам,  че знамето не е ходило в Швеция.Или , поне не е отбелязано на картата. 

Точно в този период мога да го заведа там.

Edit:

Не, няма да стане.Погледнах графика на първа страница -Теди заминава за Намибия на 16.08, а ние се връщаме на 21.08.

Нейната заявка е важната. Аз исках да запълня паузата.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
14 hours ago, Георги Матеев said:

На 8 юли предадох знамето на mradulova, както беше по график, вземете го от нея като се върне :)

Ние вече сме се разбрали с @mradulova как ще взема знаме от нея. Остава да разбера на кого да го предам след 04 август. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Трипът ни Ny Alesund отпадна по незнайни причини.Виждам,че знамето е било в Свалбард с Жоро Матеев,а в Норвегия с нас и Теди.Така че,Жоро Матеев и Мартин Христов може да го вземат в Ю.Африка.Или ако някой ще ходи на по-интересно място.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.