Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2017


Препоръчани мнения

преди 5 часа, Emil Chakalov каза:

Трипът ни Ny Alesund отпадна по незнайни причини.Виждам,че знамето е било в Свалбард с Жоро Матеев,а в Норвегия с нас и Теди.Така че,Жоро Матеев и Мартин Христов може да го вземат в Ю.Африка.Или ако някой ще ходи на по-интересно място.

 

ок, писах в резерв
 

Иначе за 8.9 - 7.10 имаме дупка и няма резерви. Ако някои изяви желание, моля да пише.

Връзка към коментар
Преди 1 час, cck каза:

 

ок, писах в резерв
 

Иначе за 8.9 - 7.10 имаме дупка и няма резерви. Ако някои изяви желание, моля да пише.

в този период имам една Сицилия и Холандия... но там знамето вече със сигурност се е развявало...но ако не се появят други по интересни предложения с най голямо желание бих го поразвявала...

сега погледнах резервите и така като знам датите си мога да съм разерва за периода 5-12 октомври ... обещавам го разходя из северна Холандия (заминаваме на 6 и се връщаме на 9 октомври вечерта... не че и за Сицилия бих го отказала 20-24 септември...обещавам го кача на Етна ако вулкана ни допусне....)

 

 

Редактирано от wiliko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А бе то, аз имам едно ходене до Лисабон, но ми се стори не кой знае колко атрактивна дестинация, пък и е повече служебно и по-малко за удоволствие и затова не го броя. Пък и нямам никаква представа как ще ни структурират програмата, ..... но ако няма мераклии - 19-22 септември съм в Лисабон.

Връзка към коментар

Ти ако гледаш къде не  е било знамето - то май не остана кътче на земята, на което да не е стъпил кракът Матеев, но това не означава, че няма да се опитаме поне да занесем знамето още веднъж някъде ;) 

Връзка към коментар

Като цяло не гледайте къде е било, това все повече ще спре да бъде фактор като обиколи всичко. Става малко като с календарите, където се случва хората като видят конкуренцията да се откажат, а то да се окаже накрая, че сме предпочели някоя снимка правена с телефон :) Пускайте заявка, ако не бъде одобрена - здраве да е. 

 

Всъщност, може да хвана да направя профил на знамето и да му нацъкаме и на него посетените държави...

  • Харесвам 5
  • Браво 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 59 минути , Георги каза:

Като цяло не гледайте къде е било, това все повече ще спре да бъде фактор като обиколи всичко. Става малко като с календарите, където се случва хората като видят конкуренцията да се откажат, а то да се окаже накрая, че сме предпочели някоя снимка правена с телефон :) Пускайте заявка, ако не бъде одобрена - здраве да е. 

 

Всъщност, може да хвана да направя профил на знамето и да му нацъкаме и на него посетените държави...

Да поясня,че не съм отказал да нося знамето в Свалбрд и Норвегия.Идеята ми беше то да стъпи в най-северното населено място на планетата-Ny Alesund.За съжаление ни канцелираха тура.Оказа се,че това е единствената ТА,която прави трипове до там по това време.Явно не са събрали група.Затова предложих жоро Матеев и Мартин Христов да го вземат в Южна Африка или някоя друга интерсна дестинация.Ако няма нищо по-интересно,ще го заведа доста на север.Ще заобиколим цяла Норвегия чак до руската граница.

в Ливан не е било,по-добре там отколкото за трети път в Норвегия.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Здравейте. Пускам една заявка за Света Гора от 26.10-28.10 (синът ми ще бъде, аз съм до Уранополис :)). Заявката ще бъде в резерва, но пък нека има и варианти.

Връзка към коментар
На 9/5/2017 в 20:42, Emil Chakalov каза:

в Ливан не е било,по-добре там отколкото за трети път в Норвегия.

 

На 9/5/2017 в 20:45, Mary каза:

В такъв случай нямам нищо против да го разнасяш из тези красиви места. :) 

 

Аз, както предполагам и останалите, си помислих, че пътуването ви отпада. 

Само се доуговорете. Ако Емо го вземе да актуализирам графика

Връзка към коментар
На 9/4/2017 в 22:22, Lyubina каза:

Ти ако гледаш къде не  е било знамето - то май не остана кътче на земята, на което да не е стъпил кракът Матеев 

Това звучи забавно - ще си го отпечатам на тениска... КРАКЪТ МАТЕЕВ :laugh:

 

По темата. Южна Африка отдавна я бях подал като резерва и си държа на думата. Ако Емо няма да носи знамето към Норвегия нямам нищо против да го разходя до Кейптаун в периода 27.09-05.10. Моля само като се разбере какво остава окончателно някой да ми драсне на лично, че често пропускам да проверявам тази тема :)

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, cck каза:

 

Само се доуговорете. Ако Емо го вземе да актуализирам графика

 

преди 5 часа, cck каза:

 

Само се доуговорете. Ако Емо го вземе да актуализирам графика

Не се отмятам.Нека наистина го вземат в Ливан.В Норвегия е било вече.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 50 минути , Mary каза:

ОК.

Тогава ще се разберем с @Tedy за да получим знамето.

И след това да уточним аз от кого ще го взема - от вас или от Матеев. Ясно е, че ще го предавам на Теди :) 

Връзка към коментар
преди 6 минути , Lyubina каза:

И след това да уточним аз от кого ще го взема - от вас или от Матеев. Ясно е, че ще го предавам на Теди :) 

Предполагам, че от Жоро.

@cck, моля да коригираш графика. :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Радвам  се много ,че знамето ни обикаля широкия свят!Чудесна инициатива!

Аз пък съм щастлива,че успях да го пипна и да се снимам с него и любимите ми магеланци на розовата сбирка в София!:)

Пожелавам Ви успех и много нови пътешествия.Дестинации,за които мечтаете да стъпите със собствените си крачета,без значение дали сте знаменосци или не.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Отново и за четвърта поредна година специални благодарности към всички участвали в инициативата (и резервите) за желанието, интересните кадри и нови дестинации.

Остана още малко от графика за тази година, но за следващата заявките вече са вече факт, така че включвайте се, кой както може и има желание :)

 

Знаменосците ни  през годината:
29.12 - 01.01.2017, Гергана Пенина - Италия (Рим)
05.01 - 07.01.2017, Георги Матеев, Мартин Христов и още магеланци :) - Унгария (Будапеща)
15.01 - 21.01.2017, Георги Матеев - Бангладеш
22.01 - 27.01.2017, Георги Матеев - Азорски острови, Мелиля
02.02 - 06.02.2017, Георги Матеев, Мартин Христов - Рованиеми / Финландия
08.02 - 12.02.2017, Георги Матеев - Пакистан
20.02 - 28.02.2017, Георги Матеев - Чили, Великденски остров
05.03 - 10.03.2017, Георги Матеев - Непал
11.03 - 14.03.2017, Tedy - Малта
18.03 - 04.04.2017, violeta - Литва, Латвия и Естония
05.04 - 09.04.2017, Tedy - Италия (Сицилия)
12.04 - 20.04.2017, Георги Матеев - Бермуда, Хавай
23.04 - 23.04.2017, doroteagarrett - Австрия (Виена)
30.04 - 16.05.2017, Георги Матеев, Мартин Христов - Нова Зеландия, Острови Кук, Великобритания
17.05 - 23.05.2017, Meidj - България (непопулярни емблематични места)
24.05 - 28.05.2017, Георги Матеев, Dian - Тунис

02.06 - 04.06.2017, Яничка, Desi75, Deali - Германия (Берлин)

07.06 - 14.06.2017, Георги Матеев - Коморски Острови, Мейот, остров Ман
21.06 - 28.06.2017, Георги Матеев - Сао Томе и Принсипи, Гана, Мадейра
04.07 - 07.07.2017, Георги Матеев, makler - Албания
11.07 - 22.07.2017, mradulova - Малайзия

23.07 - 04.08.2017, Miro - Танзания

16.08 - 08.09.2017, Tedy -  Намибия

21.09 - 26.09.2017, @Mary, @desislavna - Ливан (Бейрут)

27.09 - 05.10.2017, @Георги Матеев@Мартин Христов  - Южна Африка

07.10 - 17.10.2017, Lyubina,  Испания (Гренада, Валенсия)

19.10 - 07.11.2017, Tedy - Чили и Боливия

15.11 - 18.12.2017, @домосед  и @bronco - Южна Африка, Лесото, Свазиленд

26.11 - 01.12.2017, wilks - о. Св. Елена (тръгване от ЮАР)

Редактирано от cck
актуализация
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.