Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте, преди няколко дни закупих билети за семейството си за пътване с Flixbus, но днес видях, че съм си объркала моята фамилият на латиница. Какво мога да направя за да я коригирам? Билета е за 18.05. 

Връзка към мнение
Дани Магелани
В момента, kremm каза:

Здравейте, преди няколко дни закупих билети за семейството си за пътване с Flixbus, но днес видях, че съм си объркала моята фамилият на латиница. Какво мога да направя за да я коригирам? Билета е за 18.05. 

Не са ми гледали имената.

Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 3 минути , kremm каза:

Здравейте, преди няколко дни закупих билети за семейството си за пътване с Flixbus, но днес видях, че съм си объркала моята фамилият на латиница. Какво мога да направя за да я коригирам? Билета е за 18.05. 

Оправи си ги, мисля че е безплатно или поне тук така пише.

Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 2 минути , kremm каза:

elateq, благодаря ти. Смених си фамилията, от твоя линк. Не беше безплатно но трябваше :-) 

Ако не е тайна, колко ти взеха и защо не е безплатно след като е упоменато?

Връзка към мнение

Гледам сега София-Виена за конкретна дата и ми излиза 78лв най-ниска цена :unsure: и реших да чекна самолет..Еми...София-Братислава 19лв с Уиз и от там 10лв Братислава-Виена=30лв.. 14часа срещу 2часа :lol:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Вчера сутринта се върнах от Букурещ с билетите от 1 лев-евро.Автобусите са с румънски шофьори.Вечерта на автогарата  в Букуещ пристигнаха автобуси на Flixbus от Италия,Испания,Германи,Франция и още няколко които не разбрах откъде.Румъния е по-напред в дестинациите на Flixbus от нас.:)Обърках линията на метрото от центъра до автогарата,като вместо на линия 3 се качих на 1.Слязох като се усетих и вместо безплатно да се върна до началната спирка,и там да хвана правилния влак излязох от метрото и пеш 5,5 км.:lol:Донесох си  и кърлеж на ръката.

Редактирано от dimitrov6
  • Шок 1
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 14 часа, dimitrov6 каза:

Румъния е по-напред в дестинациите на Flixbus от нас

Северната ни съседка е по-напред от нас не само в дестинациите на Flixbus, но и в почти всички икономически показатели.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
Преди 1 час, Topfly каза:

flixtrain_deutsche_bahn_01.jpg

Ще трябва да сменят и те името май, на FLIXTRANS примерно. А може и с нещо по-разбираемо - защо не F2, нали F1 и A1 са заети. 😀

 

Edit - Естествено, че и F2 е заето, че и F3🏁

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
11 hours ago, stanimir said:

Не ги виждам или са били за кратко? 

На мен ми излезе като платена публикация с подкана да лайкна страницата им

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте, билета трябва да е разпечатан или може и през приложението да се покаже резервацията?

Edit: видях, че става с приложението. 😉

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение
преди 2 часа, saved_ каза:

към 18:00 ч.

При негативен отговор, както се и оказа, щях да си помисля, че става въпрос за автобус в обратно направление от Виена към Бургас. Оказа се обаче, че споменатата линия изобщо не е стартирала.  Възможни са следните хипотези : автобусът е пътувал към София или Бургас,  откъдето ще пътува по редовни линии или е бил в български сервиз за брандиране в  цетовете на  Flixbus, понеже боядисването в България струва по-евтино, отколкото в Западна Европа. От Бургас пускат ежедневно Бургас-Варна-Букурещ-Брашов.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Милен Вълчев

FlixBus стъпва и по морето

От 14 юни всеки ден започват да пътуват автобуси до Варна, Обзор, Слънчев бряг и Бургас

https://www.economic.bg/bg/news/10/flixbus-stapva-i-po-moreto.html

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
На 5.6.2018 в 15:56, saved_ каза:

Вчера съвсем случайно, докато се разхождах с малкия, видях автобус на Flixbus, минавайки пред мен, сиреч - в Пловдив 😱

 

Някой знае ли нещо?

Стари техни автобуси. Редовно виждам такива в Пловдив, но са махнали от брандирането само името Flixbus, стрелките и цвета са си същите.

Редактирано от Plovdiv_BG
Връзка към мнение
преди 16 часа, EliDion каза:

Някой пробвал ли е връзката София - Гюргево или София Букурещ и да слезе в Русе. Спира ли някъде и дали може да се слезе в града или на митницата?

Когато аз пътувах София-Букурещ с тях, не спря в Русе, въобще не влезе в центъра. Единствената му спирка беше Плевен, и то защото е имало купени билети Плевен-Букурещ. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.