Прескочи до съдържание

3 дни в Косово


Препоръчани мнения

Доколкото си спомням някъде по в началото на темата, идеята беше, че отиваме основно за хубавата магеланска компания. Сега какво ни попречи, че да се появят такива съмнения. Времето, като не е топличко, ще има и други забавления....  А прогнозите за нашите дни са за оправяне. И най-важното, шофьора, от който зависи пътуването, казва, че няма проблеми.  Аз съм твърдо ЗА.

И моля да се изкажат всички, че да няма недоразумения и гадаене...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ама кой ще се отказва, няма отказване!!! И аз съм ЗА!#!:)

Вече ако всички се откажат, разбира се няма сам да пътувам.^_^

преди 16 минути , ruwenzogy каза:

хубавата магеланска компания.

Така е е аз съм на това мнение.:dancing:

А какъв е плана за понеделник, за да знам дали в София ще оставам, че последният (влак е в 17),автобус е в 18 часа.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Последен срок- четвъртък 01.03.всеки да е взел решение дали ще идва или не.И да пише в ТЕМАТА!!! С червено!!!

Мисля,че съм достатъчно толерантна и съгласна с всичко,за което пишете.

Микробусът ще пътува за Косово,независимо от времето!!!

Аз още в събота си приготвих багажа.А от месец май 2017 година си поръчах тази дестинация!Тръгвам с усмивка,добре облечена и обута.И задължително с шоколад Милка-балончета!!!:)

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Поела съм ангажимента да предам знамето на @Емил Любенов,който ще го развее в Бали и Сингапур.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , patilana каза:

Защо трябва да пишем в червено?

Чакаме отговора ти , независимо в червено.,, зелено или синьо

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Моя!!!!Че аз не съм скрита - покрита личност, камо ли да подвеждам когото и да било в каквото и да било?!Бъркаш, Оги.

И пак питам  - защо в червено?

Редактирано от patilana
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз няма да пътувам, защото съм болна от миналата седмица и от вчера изпитвам ужасни затруднения с ходенето по сняг. Ако времето се беше запазило като предната седмица, дори и студено, щях да дойда, но да трябва да газя в сняг - не мога. Не вярвам нито, че ще се е стопил, нито че тротоарите ще са изчистени, нито че по планински проходи ще бъде идеално почистено и предпочитам да не поемам излишен риск.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@mary_shery много съжалявам, че не си добре.Наистина е рисковано да тръгваш.Разбирам разочарованието ти, но Косово няма да се премести.Освен това е съседче на Босна и Черна гора ;)Колко му е, нали?

Тази зима се наслушах на недобре изживяно пътуване заради заболяване, което хич не ме направи щастлива за пострадалите.

Нямаше ли и друг желаещ, за да не се чувства @master_of_germs, като предател?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 28 минути , patilana каза:

Защо трябва да пишем в червено?

Защото е важно.Пък и е по-красиво!:)

Връзка към мнение
преди 22 минути , mary_shery каза:

Аз няма да пътувам, защото съм болна от миналата седмица и от вчера изпитвам ужасни затруднения с ходенето по сняг. Ако времето се беше запазило като предната седмица, дори и студено, щях да дойда, но да трябва да газя в сняг - не мога. Не вярвам нито, че ще се е стопил, нито че тротоарите ще са изчистени, нито че по планински проходи ще бъде идеално почистено и предпочитам да не поемам излишен риск.

 

преди 22 минути , mary_shery каза:

Аз няма да пътувам, защото съм болна от миналата седмица и от вчера изпитвам ужасни затруднения с ходенето по сняг. Ако времето се беше запазило като предната седмица, дори и студено, щях да дойда, но да трябва да газя в сняг - не мога. Не вярвам нито, че ще се е стопил, нито че тротоарите ще са изчистени, нито че по планински проходи ще бъде идеално почистено и предпочитам да не поемам излишен риск.

Абсолютно правилно си преценила.Когато човек е болен,не трябва да пътува!!!

Връзка към мнение
преди 28 минути , patilana каза:

Моя!!!!Че аз не съм скрита - покрита личност, камо ли да подвеждам когото и да било в каквото и да било?!Бъркаш, Оги.

И пак питам  - защо в червено?

@patilana,избери си любим цвят и дай правилен отговор.Аз ще драскам после с червено :lol:

преди 21 минути , patilana каза:

@mary_shery много съжалявам, че не си добре.Наистина е рисковано да тръгваш.Разбирам разочарованието ти, но Косово няма да се премести.Освен това е съседче на Босна и Черна гора ;)Колко му е, нали?

Тази зима се наслушах на недобре изживяно пътуване заради заболяване, което хич не ме направи щастлива за пострадалите.

Нямаше ли и друг желаещ, за да не се чувства @master_of_germs, като предател?

Няма друг желаещ. @master_of_germs никога не може да бъде предател!

Връзка към мнение

Не знаех, че това е любимият ти цвят.:)

Аз мога да пиша само в неутрални цветове.Емоциите и любимите неща са само лично.

  • Браво 1
Връзка към мнение

Честита да е! На всички - здраве и усмивки :) Изпреварихте ме - тъкмо се присетих, че Баба Марта е добра причина да пишем с червено, без това да ни дразни ;)

А пък се чудя и по границите доколко стриктно биха проверявали, ако си носим бяло и червено :unsure:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 51 минути , master_of_germs каза:

Честита да е! На всички - здраве и усмивки :) Изпреварихте ме - тъкмо се присетих, че Баба Марта е добра причина да пишем с червено, без това да ни дразни ;)

А пък се чудя и по границите доколко стриктно биха проверявали, ако си носим бяло и червено :unsure:

Tи какво мислиш да носиш, че да е притеснително откъм проверки......

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , ruwenzogy каза:

Tи какво мислиш да носиш, че да е притеснително откъм проверки......

Майтап си правя :) И без това дамаджаната с домашното взе да понамалява. Ама ще пресипя едно шише за здраве и берекет на групата.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, ruwenzogy каза:

Tи какво мислиш да носиш, че да е притеснително откъм проверки......

Айвар на връщане

https://www.webcafe.bg/webcafe/svyat/id_352832093_Kak_ayvarat_spasi_vdovitsite_na_Kosovo

и други вкусотии ако имат :)

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 22 минути , Tim каза:

Айвар на връщане

https://www.webcafe.bg/webcafe/svyat/id_352832093_Kak_ayvarat_spasi_vdovitsite_na_Kosovo

и други вкусотии ако имат :)

 

Фахрие Хоти е пример за борбеност,смелост и независимост!Браво на жената,която не се е предала и е развила бизнес в Косово!И то какъв!

"Гладък, мек крем с цвета на ярко залязващо слънце, който след това се изсипва в бурканчета, а оттам отива по домовете на хора от цяло Косово, за да започнат те деня си с филийка, намазана с айвар и сирене и чаша черен чай - сутрешният ритуал на закуската за косовари и албанци."-много ми хареса този ритуал и статията!

@Tim,благодаря ти!Информираният човек е богат човек!

Преди 1 час, master_of_germs каза:

Майтап си правя :) И без това дамаджаната с домашното взе да понамалява. Ама ще пресипя едно шише за здраве и берекет на групата.

Аз пък хич не се майтапя.Ще взема малка бутилчица с лекарство от грозде!:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

 Йес!Екип Косово е преброен!

1. @jungfraujoch

2. @patilana

3. @master_of_germs

4. @Mistress of Germs

5. @ruwenzogy

6. @Иван Попов

7. @kali

8. @Tim

Благодаря Ви,момичета и момчета!:curtsey:

@master_of_germs,можеш да добавиш бухалите-гратисчии! И Пандишпандът,разбира се!:)

Редактирано от jungfraujoch
  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.